Balvu Profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas skolotāja Aiga Jansone iegūst Nikodema Rancāna balvu

Kategorija: Balvu Profesionālā un vispārizglītojošā vidusskola
Otrdiena, 26 Septembris 2017
Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 27 Februāris 2018 18:58

Rēzeknes Latgaliešu kultūras biedrība ir iedibinājusi Romas katoļu garīdznieka, pedagoga, Latgales pirmās atmodas darbinieka Nikodema Rancāna balvas pasniegšanu izcilākajiem Latgales pedagogiem par nozīmīgu veikumu pedagoģiskajā darbībā. Arī šogad, laikā no 2.maija līdz 12.septembrim, varēja izvirzīt pretendentus četrās nominācijās.

Balvu Profesionālā un vispārizglītojošā vidusskola nominācijai “Par veiksmīgu pedagoga debiju (pedagogiem, kuru darba stāžs nepārsniedz trīs gadus) izvirzīja profesionālo priekšmetu skolotāju Aigu Jansoni.

Balvu pasniegšanas svinīgais pasākums notika 24. septembrī, saulainā svētdienas pēcpusdienā, kur uz Viļānu kultūras namu tika aicināta skolotāja Aiga Jansone, direktore Biruta Vizule un direktores vietniece Anna Krēmane.

Minētajai balvai šogad tika pieteikti 30 pedagogi, bet galveno balvu, Latgales mākslinieka veidotu saktu ar rakstu zīmēm, saņēma tikai 10 pedagogi. Mēs lepojamies, ka izvirzītajā nominācijā tika apbalvota mūsu jaunā skolotāja Aiga Jansone, kura saņēma ne tikai saktu, bet arī Atzinības rakstu, grāmatas un dažādas citas vērtīgas balvas.

Pasākums bija sirsnīgs, pārdomāts, bet grupas “Jumis” koncerts radīja pozitīvas emocijas ilgam laikam.

IMG_6691.jpgIMG_6714.jpgIMG_6948.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei