Saņem Nikodema Rancāna balvu

Kategorija: Aktualitātes izglītībā
Piektdiena, 29 Septembris 2017
Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 29 Septembris 2017 14:35
img 002
Izcilie Latgales pedagogi Viļānu kultūras namā.

24.septembrī Viļānu kultūras namā notika Nikodema Rancāna balvas Latgales izcilākajiem pedagogiem pasniegšanas svinīgā ceremonija. Konkursa pamatideja ir celt skolotāja profesijas prestižu un godināt labākos Latgales reģiona skolotājus, pasniedzot tiem simbolisku balvu – sudraba pakavsaktu.

Šogad konkurss noritēja trešo reizi un tam tika pieteikti 29 pretendenti vairākās nominācijās: par ieguldījumu un sasniegumiem latgaliešu valodas, kultūrvēstures un novadmācības ieviešanā un iedzīvināšanā skolas/augstākās izglītības iestādes mācību/ studiju vidē; par inovācijām izglītības procesā; par mūsdienīgu un radošu pieeju skolēnu darbaudzināšanai un amatu apmācībai; par veiksmīgāko pedagoga debiju.

Stacijas pamatskola nominācijai par ieguldījumu un sasniegumiem latgaliešu valodas, kultūrvēstures un novadmācības ieviešanā un iedzīvināšanā skolas mācību vidē izvirzīja latviešu valodas un literatūras skolotāju Valentīnu Kašu. Nominācijai par mūsdienīgu un radošu pieeju skolēnu darbaudzināšanai un amatu apmācībai Balvu pamatskola pieteica mājturības un tehnoloģiju skolotāju Aldi Voitu, savukārt Balvu Profesionālā un vispārizglītojošā vidusskola nominācijai par veiksmīgāko pedagoga debiju - profesionālo mācību priekšmetu skolotāju Aigu Jansoni. Prieks par mūsu skolotājiem, kuri ikdienas mācību procesā un arī ārpusstundu laikā izkopj vērtības un tās tālāk nodod jaunajai paaudzei.

Šogad Nikodema Rancāna balvu nominācijā par veiksmīgāko pedagoga debiju ieguva mūsu novada pārstāve, jaunā skolotāja Aiga Jansone. Lepojamies, apsveicam un novēlam radoši un ar neizsīkstošu entuziasmu turpināt labi iesākto darbu, tā spodrinot skolotāja profesijas prestižu!


Izglītības, kultūras un sporta pārvalde

img-001.jpgimg-002.jpgimg-003.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei