Izglītības iestāžu vadītāju sanāksme

Kategorija: Aktualitātes izglītībā
Piektdiena, 03 Novembris 2017
Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 03 Novembris 2017 13:27

img 001

Balvu Profesionālajā un vispārizglītojošajā vidusskolā šī gada 1.novembrī uz ikmēneša informatīvo sanāksmi pulcējās Balvu, Baltinavas un Rugāju novadu Izglītības iestāžu vadītāji.

Data Pro Grupa pārstāvis Vladislavs Mazurs prezentēja sirds skrīninga sistēmas piedāvājumu skolām audzēkņiem un darbiniekiem, kas tiek veikts sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitāti, LU Kardioloģijas institūtu un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu.

Balvu Novada muzeja direktore Iveta Supe informēja par muzejā plānotajiem pasākumiem un aicināja skolas uz sadarbību. Domes Finanšu un attīstības nodaļas vadītāja Olga Siņica atgādināja svarīgāko par ēdināšanas izmaksām un budžeta tāmju sastādīšanu. Sporta skolas direktore Ludmila Beļikova uzsvēra bērnu drošības normu ievērošanu peldbaseinā. Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes speciālistes informēja par aktualitātēm interešu izglītības mērķdotācijas sadalē, valsts pārbaudes darbu organizēšanā, pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanā un pirmsskolas izglītībā.

Sanāksmes dalībniekus patīkami pārsteidza un priecēja Balvu Profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas pedagogu un audzēkņu veikums – telpu noformējums, kokapstrādes darbi, tērpu kolekcijas, vizuālās mākslas rokdarbu pulciņu darinājumi.

img-001.jpgimg-002.jpgimg-003.jpgimg-004.jpgimg-005.jpgimg-006.jpgimg-007.jpg


AdmirorGallery 5.0.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.
Secured & Audited by: Security Audit Systems