„Mēs mīlam Tevi, Latvija 2”

Kategorija: Aktualitātes izglītībā
Piektdiena, 24 Novembris 2017
Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 27 Novembris 2017 15:34

img 002

Jau otro gadu pēc kārtas Balvu Bērnu un jauniešu centrā (BBJC) valsts svētku ieskaņās 16.novembrī norisinājās erudīcijas spēle „Mēs mīlam Tevi, Latvija 2”. Šogad savu erudīciju un zināšanas par Latviju pārbaudīja četras komandas no Balvu novada skolām – Balvu Valsts ģimnāzijas, Balvu Profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas, Bērzpils un Tilžas vidusskolām.

Pasākuma organizatoriskajā darba grupā darbojās Dārija Semjonnova, Justīne Laicāne, Arta Smirnova, Monta Ripa, Agnese Kaša. Pasākuma idejiskā puse pārņemta no televīzijā manītā raidījuma. Aktivitātes un uzdevumi gan ir jauniešu pašu idejas un to realizācija dzīvē. Šogad arī komandu aktivitāte uz šo erudīcijas spēli bija lielāka, nekā iepriekšējā gadā, tā kā telpas BBJC nav tik plašas, tad spēlē varēja piedalīties tikai 4 komandas.

Komandas sastapās ar uzdevumiem par Latviju kopumā, neiztika bez uzdevuma „Klusie telefoni” par Latvijā populāriem cilvēkiem, jauniešiem nācās arī asināt prātu, klausoties latviešu dziesmas atpakaļgaitā. Šis uzdevums daudziem sagādāja pārsteigumu. Kino jautājumi sagādāja dažu punktus tiem, kas uzmanīgi klausījās video sižetu, un vadītāju stāstījumu par kino materiālu. Jautrus mirkļus dalībnieki piedzīvoja minot vecvārdus, kuri izrādījās āķīgs uzdevums.

Noslēgums atnāca ar pārsteigumu, jo divām komandām bija vienāds rezultāts, šo situāciju pasākuma vadītāji atrisināja ar papildus uzdevumu. Tilžas vidusskolas komanda un Balvu Valsts ģimnāzijas komanda uzmanīgi klausījās skaņdarbu atpakaļgaitā. Šis uzdevums bija sarežģīts, iespējams, tāpēc, ka latiņa bija augsta –uzvara. Tikai ar otro skaņdarbu noskaidrojās, ka šajā „Mēs mīlam Tevi, Latvija 2” viktorīnā ir uzvarējusi Balvu Valsts ģimnāzija ar viena punkta pārsvaru.

Kopīgo svētku prieku radīja arī Latvijas dzimšanas dienas torte un iespēja pārrunāt savas emocijas pēc spēles, un šo pārrunu laikā radās arī ieceres nākamajam gadam.

img-001.jpgimg-002.jpgimg-003.jpgimg-004.jpgimg-005.jpgimg-006.jpgimg-007.jpgimg-008.jpgimg-009.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei