Jauniešus aicina pievienoties “Panākumu Universitātei”

Kategorija: Aktualitātes izglītībā
Ceturtdiena, 23 Maijs 2019
Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 23 Maijs 2019 14:27

Panākumu Universitāte” – profesionālās pilnveides programmu, kas ik mēnesi pulcē vairāk kā 600 jauniešus no visas Latvijas, lai klausītos zināmu un veiksmīgu cilvēku dzīves stāstos un iegūtu pirmās zināšanas uzņēmējdarbībā! Daži no lektoriem, proti, Latvijas eksprezidents Valdis Zatlers, Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis, Pasaules čempions pludmales volejbolā Aleksandrs Samoilovs, sporta žurnālists Armands Puče, FIA Pasaules rallijkrosa čempionāta 3. vietas ieguvējs autorallijā Reinis Nitišs, Stenlija kausa ieguvējs hokejā Sandis Ozoliņš un daudzi, daudzi citi, kopumā 144 lektori, kas iedvesmojuši jauniešus sasniegt mērķi savā dzīvē un izprast dažādus uzņēmējdarbības un psiholoģijas procesus.

Aicina arī Balvu novada aktīvākos, radošākos un mērķtiecīgākos jauniešus pievienoties izglītības programmai “Panākumu Universitāte”. Viena mācību gada laikā jauniešiem būs iespēja iesaistīties astoņās interesantās, motivējošās lekcijās, kurās, tiekoties klātienē “Biznesa augstskolā Turība”, viņiem būs iespēja uzdot sev svarīgus jautājumus pieredzējušiem un veiksmīgiem uzņēmējiem, politiķiem, sportistiem un kultūras sfēras pārstāvjiem, tādejādi, iepazīstot profesiju daudzveidību un smeļoties pieredzi, zināšanas, kuras neatradīs nevienā mācību grāmatā!

Programmas noslēgumā “Panākumu Universitāte” organizē konkursu sadarbībā ar "Biznesa augstskolu Turība”, kurā 2 skolēniem ir iespēja iegūt 100% atlaidi un 10 skolēniem 25% mācību maksas atlaidi pirmajam mācību gadam! Organizē arī izlaidumu ar konkursu, kurā jauniešiem ir iespēja radoši izpausties un saņemt vērtīgas balvas no mūsu sponsoriem.

Akreditēta profesionālās izglītības programma "Panākumu Universitāte" jau šogad uzsāks 10. mācību gadu un organizētajās aktivitātēs ir piedalījušies vairāk kā 2500 jaunieši no dažādām Latvijas skolām

Pielikumā:

  1. Infografika par programmu “Panākumu Universitāte”
  2. Informatīva prezentācija
  3. Jauniešu aktivitāšu plāns 2019./2020.m.g.
  4. “Kas ir PU” informācija

Ja esam Jūs ieinteresējuši iesaistīties programmā “Panākumu Universtitāte” vai uzzināt ko vairāk, esat laipni aicināti pieteikties rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot T. 29333040

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei