Līgo svētku pasākumi Balvu novadā

Kategorija: Aktualitātes kultūrā
Pirmdiena, 10 Jūnijs 2019
Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 11 Jūnijs 2019 11:27

Ligo_svetki_11062019.jpg

20.jūnijā

11:00 Radošā darbnīca ,,Nāc, iepīsim vasaras savas Jāņu vainagā biezā” Vectilžā.
Siera siešana, zāļu tējas vārīšana, vainaga un Jāņuzāles bizes pīšana, ugunsrata darināšana

21.jūnijā

19:00 Pirmsjāņu ielīgošana, kino vakars, sadziedāšanās un ugunskura iedegšana pie Vīksnas Tautas nama. 21:00 Līgo dziesmu disko balle ar DJ Ingaru

20:00 Ielīgošana Briežuciemā - brīvdabas uzvedums, dziedāšana un dejošana kopā ar tautas muzikantiem un kapelām. Ugunskurs un saulgriežu rituāli. Aicināti tirgoties mājražotāji!

20:00 Lazdulejas pagasta estrādē īstajā Zāļu dienā Jāņu ielīgošana. Līgu un Jāņu godināšana, tradicionālās Jāņu dienas aktivitātes, jautras dejas, cienāšanās ar alu un sieru, aplīgošanas dziesmu konkurss, Jāņu ugunskura iedegšana. Ierašanās vainagos un ar jāņuzālēm rokās. Ballē spēlē Jānis Ločmelis .

21:00 Vasaras saulgriežu tradīcijas Bērzpilī - kurināsim ugunskuru, sagaidīsim saullēktu, dziedāsim un lustēsimies kopā ar tautas muzikantiem Jāzepu Zarembu un Māri Pužuli

 23. jūnijā

20:00 Balvu pilsētas estrādē Līgot aicinās un līgotājus izklaidēs Dailes teātra aktieri Gundars Silakaktiņš un Lauris Dzelzītis. Par jautrām dziesmām Līgo nakts zaļumballē rūpēsies Dainis Skutelis un Dj Mairix.

21:00 „Līgo vakars Jāņa sētā” piedaloties Rubeņu ciema dramatiskajam kolektīvam Bērzkalnes pagasta estrādē.

22:00 Zaļumballe kopā ar Jāni Ločmeli Bērzkalnes pagasta estrādē

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei