Eiropas Sporta nedēļā iesaistīsies arī Balvu novada Domes deputāti

Kategorija: Aktualitātes
Pirmdiena, 25 Septembris 2017
Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 25 Septembris 2017 18:01

No 23. līdz 30. septembrim Latvijā trešo gadu pēc kārtas notiek Eiropas Sporta nedēļa, kurā iesaistīsies arī Balvu novada ļaudis.

No 25.-29.septembrim dažādas aktivitātes notiks Balvu Valsts ģimnāzijā – 25.septembrī futbola laukumā spēkiem mērosies 10.-12.klase; 26.septembrī- Balvu Valsts ģimnāzijas skolēni dosies orientēšanās sacensībās Balvu pilsētā; 27.septembrī futbola laukumā tiksies skolotāju komanda, kura sacentīsies ar 7., 8., un 9.klašu komandām; 28.septembī būs ļoti interesanta volejbola spēle, jo ģimnāzijas 10., 11.un 12.klases komandas izaicinās Balvu novada Domes deputātus un novada pašvaldības darbiniekus, bet 29.septembrī ģimnāzijas jauniešu komanda telpu futbolā sacentīsies ar Valsts policijas Latgales reģiona brigādes Balvu daļas darbiniekiem un vadīs sporta nodarbības arī pašiem mazākajiem balveniešiem pirmskolas izglītības iestādē „Sienāzītis”. Arī Tilžas pagastā no 25.-29.septembrim notiks dažādas sportiskas aktivitātes: 25.septembrī - Skrējiens apkārt Tilžai; 26.septembrī - Futbola diena Tilžas sporta laukumā; 27.septembrī - Strītbola diena Tilžas sporta laukumā; 28.septembrī - Pludmales volejbola diena Tilžas vidusskolas un Tilžas internātpamatskolas pludmales volejbola laukumos un 29.septembrī - Ģimeņu sporta diena Tilžas sporta laukumā. Arī Balvos 30.septembrī notiks Ģimeņu sporta diena. Dažādas aktivitātes jau norisinājās 9. septembrī, kad futbola laukumā spēkiem mērojās Balvu un Gulbenes futbolisti, 10.septembrī - Sitas mežā lieli un mazi vienojās Rudens enerģijas skrējienā, 15.septembrī – Balvos pulcējās Ziemeļaustrumu reģiona meitenes uz futbola dienu tieši meitenēm ”Es arī spēlēju futbolu” un 16.septembrī – pie Balvu pamatskolas notika „Ielu sporta spēles” strītbolā, ielu futbolā un klasītēs. Kopumā pulcējot vairāk nekā 200 dalībnieku.

 Eiropas Sporta nedēļa ir Eiropas Komisijas ierosināta iniciatīva ar mērķi motivēt cilvēkus vairāk un biežāk būt kustīgiem, veicināt sportošanu un fizisko aktivitāti, kā arī – vairot izpratni par kustīguma ieguvumiem veselībai, darba spējām, vispārējai dzīves kvalitātei. Tās koordinators Latvijā ir Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP).

Šī gada Eiropas Sporta nedēļas pasākumu vienotais aicinājums Latvijā: “Sports vieno!”. Kampaņas mērķis – pakāpeniski mainīt sabiedrības attieksmi un paradumus, mācot un izglītojot aktīvu dzīvošanu bērniem agrā vecumā ģimenē, tad bērnudārzā un skolā, mudinot domāt par savu strādājošo fizisko aktivitāti uzņēmumos un iestādēs, visbeidzot, radot labvēlīgus apstākļus sportošanai arī pilsētvidē.

Eiropas Sporta nedēļas pasākumi domāti ikvienam — neatkarīgi no vecuma vai fiziskās sagatavotības. Tāpēc vienlaikus ikvienam ir iespēja iekļauties Eiropas Sporta nedēļas norisē!

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei