Par Atvērto durvju dienu organizēšanu personām ar invaliditāti

Kategorija: Aktualitātes
Trešdiena, 11 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 23 Oktobris 2017 15:41

Eiropas Darba devēju dienas ietvaros Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) no 2017.gada 30.oktobra līdz 10.novembrim aicina darba devējus, kuri vēlas dot darba iespējas personām ar invaliditāti vai iepazīstināt ar darba vidi savā nozarē, piedalīties Atvērto durvju dienās.

NVA iniciatīvas mērķis ir sekmēt personu ar invaliditāti integrāciju sabiedrībā un darba tirgū, kā arī mazināt stereotipus par personu ar invaliditāti nodarbināšanas iespējām.

Pasākuma ietvaros NVA organizēs darba meklētāju ar invaliditāti viesošanos uzņēmumos un iestādēs ar darba devēju saskaņotā laikā. Darba devēji aicināti iepazīstināt darba meklētājus ar potenciālo darbavietu, kolektīvu un darba pienākumiem. Darba devējiem tā būs lieliska iespēja iepazīt un atrast vajadzīgos darbiniekus, kā arī apliecināt sevi kā sociāli atbildīgu darba devēju.

Pasākuma saturs:

  • Iepriekš saskaņotā datumā NVA pārstāvis/-ji un persona/-s ar invaliditāti ierodas uzņēmumā.
  • Darba devēja pārstāvis iepazīstina ar uzņēmuma darba vidi, dalībniekam tiek dota iespēja iepazīt darbu profesijā, kā arī uzņēmuma ikdienas darba procesu. Aptuvenais Pasākuma īstenošanas ilgums 1 līdz 3 stundas.
  • Pasākuma noslēgumā tiek pārrunāta gūtā pieredze. Vai dalībnieks varētu darīt konkrēto darbu? Vai darba vide būtu piemērota?

Pasākums būs laba iespēja ne tikai personām ar invaliditāti, kuras meklē darbu, iepazīt potenciālās darba vietas, bet arī NVA darbiniekiem nodibināt ciešākus kontaktus ar sadarbības partneriem un, iespējams, kādā no uzņēmumiem viesoties pirmo reizi.

Pasākuma īstenošana plānota no 30.oktobra līdz 10 novembrim.

Lai pieteiktos dalībai:

  • darba devējam no 2017. gada 5. oktobra līdz 25. oktobrim jāiesniedz PIETEIKUMS NVA filiālē, kuras apkalpošanas teritorijā plānota Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti;
  • personām ar invaliditāti no 2017. gada 12. oktobra līdz 27. oktobrim jāpiesakās NVA filiālē, aizpildot PIETEIKUMS.

Akciju “Atvērto durvju diena uzņēmumos darba meklētājiem ar invaliditāti” NVA rīko Eiropas Darba devēju dienas ietvaros. Eiropas Darba devēju dienu visās Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīs organizē ES dalībvalstu nodarbinātības dienestu tīkls PES, lai attīstītu un stiprinātu sadarbību ar darba devējiem.

Kontaktpersona NVA Balvu filiālē nodarbinātības organizatore Lilita Mežale, tālrunis 64507263, 28399763, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei