Ieceļ pašvaldības aģentūras “Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrs” direktori

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 14 Decembris 2017
Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 15 Decembris 2017 11:04

tmb20171214154121

Šodien, 14.decembrī, Balvu novada Domes sēdē apstiprināja pašvaldības aģentūras “Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrs” direktori Lieni Ivanovu, kura darba pienākumu veikšanu uzsāks jau 19.decembrī.

L.Ivanova studējusi pedagoģiju, bet vēlāk Banku augstskolā iegūta ekonomista augstākā profesionālā kvalifikācija.

Vairāk nekā 10 gadus L.Ivanova ir strādājusi SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” (Balvu birojā) – sākotnēji par vecāko ekonomikas speciālisti, bet pēc tam par uzņēmējdarbības konsultanti, lauku attīstības speciālisti. Viņas veikums ticis novērtēts ar LR Zemkopības ministrijas Atzinības rakstu par ieguldīto darbu lauku saimniecību attīstības vecināšanā Ziemeļlatgalē. Pēdējos 6 gadus bijusi uzņēmējdarbības konsultante NVA aktīvās nodarbinātības pasākumos. Ir pieredze arī individuālo uzņēmumu vadīšanā.

Uzrunājot Domes deputātus un pārējos klātesošos L.Ivanova teica: “Ļaujiet man pierādīt sevi ne ar vārdiem, bet ar darbiem un gūt panākumus ar man raksturīgajām īpašībām – neatlaidību, zinātkāri un arī paškritiku. Es domāju, ka viss izdosies, ka sastrādāšos ar savu komandu un pēc trīs mēnešiem jūs varēsiet man uzdot konkrētus jautājumus, uz kuriem es varēšu konkrēti sniegt atbildes par saviem darba rezultātiem.”

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei