Balvu novads tika pārstāvēts tūrisma izstādē “Balttour 2018”

Kategorija: Aktualitātes
Piektdiena, 09 Februāris 2018
Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 09 Februāris 2018 11:58

tmb20180209111517

Latvijas tūrisma lielākajā gada pasākumā – 25. starptautiskajā tūrisma izstādē “Balttour 2018”, kas norisinājās 2. – 4. februārī Rīgā, vienotā stendā Latgales tūrisma iespēju daudzveidību popularizēja Latgales novadu un pilsētu pašvaldību tūrisma speciālisti, tajā skaitā Balvu novada PA “Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrs” tūrisma organizatore Ineta Bordāne.

Pateicoties Latgales tūrisma asociācijas “Ezerzeme” mērķtiecīgam darbam, Latgales pašvaldību un Latgales plānošanas reģiona atbalstam, vienotajā stendā tika ietverts plašs tūrisma piedāvājums, kas pieejams Latgalē – naktsmītnes, apskates objekti, velo maršruti, tūrisma maršruti, kulinārais mantojums, aktīvā tūrisma iespējas, piedāvājumi ģimenēm ar bērniem, atpūta pie ūdeņiem un dabas objekti. Latgales pašvaldību tūrisma informācijas centru speciālisti izstādes apmeklētājiem bija sagatavojuši jaunus tūrisma materiālus, kas noteikti palīdzēs saplānot ceļojumus uz Latgali. Savukārt Latgales tūrisma asociācija izstādei bija sagatavojusi jaunu tūrisma karti “Aktīvā atpūta Latgalē”, kurā apkopoti labākie piedāvājumi ģimenēm ar bērniem.

Trīs dienu garumā izstādes apmeklētājiem, kā arī potenciālajiem sadarbības partneriem, tika prezentēta aktualizētā Balvu novada tūrisma karte un pirmo reizi sagatavotā un izdotā Ziemeļlatgales tūrisma karte, kas apvieno Balvu, Viļakas, Rugāju, Baltinavas un Kārsavas daudzveidīgo tūrisma piedāvājumu, kā arī ietver informāciju par velomaršrutiem un naktsmītnēm.

Latgales stenda apmeklētāji interesējās par atpūtu ģimenēm ar bērniem, atpūtu pie ūdeņiem, aktīvās atpūtas iespējām, jo īpaši velo un kājinieku tūrismu, par kulināro mantojumu, par jauniem tūrisma objektiem un naktsmītnēm. Priecājamies par patiesi lielo interesi par Ziemeļlatgali kā tūrisma galamērķi, jo daudzi stenda apmeklētāji atzinās, ka Latgali jau ir apceļojuši, bet tās ziemeļu daļa noteikti ir jaunu atklājumu vērta!

“Balttour 2018” vienuviet pulcēja 860 tūrisma uzņēmumus un to pārstāvjus no 39 pasaules valstīm. Uzzināt dažādu valstu tūrisma iespējas, atklāt jaunus maršrutus, iegādāties ceļojumu sev un ģimenei bija ieradušies vairāk interesentu nekā pērn – kopā 29 630.

No izstādes uz Balvu novada tūrisma informācijas centru (TIC) ir atvesti daudz un dažādi informatīvie materiāli par tūrisma piedāvājumiem visā Latvijā – iegriezieties TIC pēc informācijas vai padoma, plānojot savu atpūtas braucienu pa Latviju!

Ineta Bordāne,
tūrisma organizatore
Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrs
29272948, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

img-001.jpgimg-002.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei