Jaunieti, nepalaid garām iespēju iegūt lielisku pieredzi

Kategorija: Jauniešiem
Trešdiena, 01 Marts 2017
Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 01 Marts 2017 17:15

Ziemeļvalstu Ministru padomes finansēta projekta "ComUnYouth" ietvaros no šī gada 24. līdz 29.aprīlim jauniešiem vecumā no 18 līdz 29 gadiem, kas šobrīd ir bez darba, taču vēlas uzsāk savu uzņēmējdarbību tiek rīkots brauciens pa 3 valstīm - Latvija, Krieviju un Somiju,. Brauciena laikā jaunieši varēs apmeklēt reālus uzņēmumus, kas uzsākuši un veiksmīgi darbojas savā jomā, pamatojoties uz labu ideju un saprotamu, pārskatāmu finanšu plūsmu.

Lai pieteiktos šim braucienam, līdz 2017.gada 8.martam sūti vēstuli angļu valodā ar motivācijas aprakstu par uzņēmējdarbības uzsākšanu (savas idejas īss apraksts) un interesi par citu valstu pieredzi uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Vēstulē obligāti jānorāda sekojoša informācija- vārds, uzvārds, kontaktinformācija- adrese, telefona numurs, vecums, izglītība.

Prasības: angļu valodas zināšanas.

Uzturēšanās un braukšanas izmaksas (t.sk. vīzas uz Krieviju) tiks apmaksātas projekta ietvaros.

Pēc brauciena jaunieši tiks lūgti atspoguļot savus iespaidus (rakstiski un ar fotogrāfijām) sociālajos tīklos ar atsauci par Ziemeļvalstu Ministru padomes finansēto projektu "ComUnYouth" ("Combating Unemployment among Youth in the Baltic and Barents regions").

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei