Laiks muzejam!

Kategorija: Aktualitātes kultūrā
Otrdiena, 16 Maijs 2017
Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 22 Maijs 2017 14:18

ri km kulturalv dnac balvi

Šogad Eiropas Muzeju nakts kopējā tēma Latvijā – Laiks.

Balvos šajā vakarā aicinām veltīt laiku SEV – savu “sakņu”, vēstures, skaistuma, vērtību, prasmju izzināšanai, priekam un atpūtai.

Plkst.19.00 Balvu Valsts ģimnāzijas muzejā Jūs gaidīs vēsturniece Irēna Šaicāne ar saviem palīgiem uz “Laiku dzīvesstāstam”, plkst 20.00 ar svinīgu brīdi muzeja iekšpagalmā sāksies darbošanās Balvu Novada muzejā, bet no 20.30 Balvu Bērnu un Jauniešu centrs aicina veltīt “Laiku priekam”.

Dzīvojam laikā, kad visi kopā ejam uz Latvijas 100gadi. Gatavojoties šim nozīmīgajam notikumam, katram tiks dota iespēja ierakstīt video savu novēlējumu dzimtajai zemei.

Muzeju naktī mūs atbalsta arī biedrība “Radošās idejas” - uzsākot īstenot Latgales NVO projekta programmas 2017 projektu „Dzīvojam kopā”.

Aicinām veidot kopīgu Lupatu pinumu meistarklasē „Laiks prasmēm”!

lupatu pinumi20. maijā Biedrība “Radošās Idejas” Latgales NVO projekta programmas 2017 projekta „Dzīvojam kopā” ietvaros uzsāk pasākumu un meistarklašu ciklu sadarbībā ar Balvu Novada muzeju un biedrību “Razdoļje”, organizējot Kultūras pasākumu ar koncertu “Laiks skaistumam” un radošo meistarklasi “Laiks prasmēm”.

Aicinām ikvienu – lielu un mazu atnākt un radīt kopīgu Lupatu pinumu, uzzināt lupatu deķu vēsturi, nobaudīt deju grupas "Samia" eksotisko deju ritmus.

Tiksiet gaidīti 20. maijā no plkst.20.00 līdz 24.00. Balvu Novada muzejā.

 

(Finansiāli atbalsta Kultūras ministrija, biedrība „Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs”)

Biedrības „Radošās Idejas”
teritoriālā struktūrvienība Balvos
valdes locekle Anita Kairiša
Tālr.:29137849 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

muzeju nakts 2017

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei