Sadalīti “Mis un Misters Balvi 2016” tituli

Kategorija: Aktualitātes
Pirmdiena, 20 Marts 2017
Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 20 Marts 2017 13:03

Aizvadītājā nedēļas nogalē Balvu Profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas sporta hallē notika konkursa “Mis un Misters Balvi 2016” fināla šovs, kurā piedalījās desmit jauni, talantīgi, enerģiski un skaisti jaunieši. Tie bija Alīna Barbaniška, Annija Romāne, Līva Supe, Sintija Pitkeviča, Viktorija Beļikova, Kaspars Ābeļkalns, Lotārs Aleksejevs, Niks Zušs, Martins Višņevskis, Ģirts Čerbakovs.

Kā ierasts, fināla šovs bija krāšņs, interesants un aizraujošs. Konkursa dalībnieki talantu parādē sevi pasniedza patiešām lieliski – tika spēlēts saksofons, parādīta cīņas māksla, dejošana, ķīmijas eksperiments, pat braukšana ar motociklu un citi talanti. Pasākuma vadītājs Māris Grigalis katram jaunietim, pēc sava talanta parādīšanas, bija sarūpējis uzdevumu par ko neviens iepriekš nebija zinājis. Kā vēlāk atzina pats Grigalis, jaunieši ar uzdevumiem lieliski tika galā.

Skatītāju simpātijas, kā arī konkursa galvenos titulus “Mis Balvi 2016” un “Misters Balvi 2016” ieguva Alīna Barbaniška un Lotārs Aleksejevs, bet titulus “Vice Mis Balvi 2016” un “Vice Misters Balvi 2016” ieguva Līva Supe un Kaspars Ābeļkalns. Tika pasniegtas arī vairākas individuālās simpātiju balvas, ziedi, dāvanas.

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei