Saņem konkursa “Labākais sociālais darbinieks 2016” apbalvojumu

Kategorija: Aktualitātes
Piektdiena, 07 Aprīlis 2017
Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 07 Aprīlis 2017 14:56

Marta mēnesī Rīgā, Latviešu biedrības namā, svinīgā ceremonijā tika apbalvoti labākie sociālie darbinieki Latvijā, kuri noteikti konkursā “Labākais sociālais darbinieks 2016”.
Balvu nominācijā “Iedzīvotāju izvirzītais sociālā dienesta sociālais darbinieks” saņēma Balvu novada Sociālā dienesta sociālā darbiniece Kristīne Novika. Kristīnei tika pasniegts koka balva – “Četrlapu āboliņš”, Labklājības ministrijas Atzinības raksts, kā arī naudas balva - Galactico dāvanu karte 400 EUR vērtībā.

“Sociālā darbiniece Kristīne Novika darbā iegulda ne tikai zināšanas un uzkrāto pieredzi, bet arī sirdi. Pieņemšanas laikā visu uzmanību velta klientam - uzklausa, iedziļinās situācijā, analizē, iedrošina un kopīgi meklē risinājumu. Viņa ir apveltīta ar pacietību, iejūtību, humora izjūtu un intuīciju. Atsaucīga ikvienā dzīves situācijā – darbā, mājās, saskarsmē ar kolēģiem un klientiem,” tā Kristīni raksturo līdzcilvēki.

Konkursa mērķis ir apzināt un pateikt paldies sociālajiem darbiniekiem, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas sociālā darba praksē, sniedz profesionālu atbalstu iedzīvotājiem dažādu sociālo problēmu risināšanā un novēršanā, un popularizē sociālā darbinieka profesiju Latvijā.
 

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei