Izskanējušas trešās Ziemeļlatgales uzņēmēju dienas

Kategorija: Aktualitātes
Pirmdiena, 03 Jūlijs 2017
Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 31 Augusts 2017 12:01

img 020

30. jūnijā un 1. jūlijā Balvu, Rugāju un Viļakas novados notika jau trešās Ziemeļlatgales uzņēmēju dienas, kuras 30. jūnijā sākās ar aizlūgumu Augustovas katoļu baznīcā par visiem Ziemeļlatgales uzņēmējiem, zemniekiem, lauksaimniekiem. Uzņēmēju dienu atklāšana norisinājās Rugāju novada Lazdukalna saietu namā un tajā kopā ar novadu vadību piedalījās finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola. Ministre klātesošos informēja par plānotajām izmaiņām nodokļu politikā.

Turpinājumā draugiem.lv runasvīrs Jānis Palkavnieks dalījās pieredzē darbinieku motivēšanai rezultatīvākai darba izpildei uzņēmumā lekcijā “Motivācija formula”.

Dienas otrajā daļā Lazdukalna saietu namā apmeklētājiem bija iespēja degustēt Ziemeļlatgales siera sējēju un maizes cepēju produkciju, kā arī alu, kas darīts pie Alberta Leona turpat Lazdukalna pusē pēc seno laiku metodēm.

Eglaines pamatskolā uz atraktīvām un sportiskām stafetēm Jāņa Rakstiņa vadībā pulcējās četras komandas, kuras pārstāvēja Ziemeļlatgales uzņēmējus, Bērzpils pagastu, Balvu Profesionālo un vispārizglītojošo vidusskolu un Lazdukalna pagastu.

Viļakas un Rugāju novados uzņēmēju dienas ietvaros tika rīkota Atvērto durvju diena vietējos uzņēmumos un zemnieku saimniecībās, kas pulcēja aktīvākos novada iedzīvotājus un deva iespēju iepazīt dažādu nozaru uzņēmumu darbību.

Šajās dienās Ziemeļlatgalē viesojās arī lauksaimnieki no Žukovas pašvaldības Polijā. Poļu viesi apmeklēja senlietu kolekciju “Saipetnieki”, briežu dārzu “Mežsētas” un z/s “Baķi” Rugāju novadā, z/s “Lazdiņi” Balvu novada Bērzpils pagastā, z/s “Kotiņi” Viļakas novada Šķilbēnu pagastā.

Ziemeļlatgales uzņēmēju dienu pirmā diena noslēdzās ar dalībnieku sumināšanu Lazdukalna saietu namā, grupas “Rūnas” koncertu un jautru balli.

1. jūlijā Uzņēmēju dienu un Balvu novada svētku ietvaros notika amatnieku un mājražotāju tirgus Balvu pilsētas parkā, kas pulcēja vairāk kā 70 tuvus un tālus amatu meistarus, mājražotājus un uzņēmējus. Apmeklētājiem bija iespēja iepazīt arī Balvu novada uzņēmumu SIA “BTRS”, SIA “Liarps”, SIA “Amati projekts” , SIA “Paradīzes putni”, mājražotājas un pirtnieces Arnitas Melbergas, alus brūvētāja Jāņa Kaša piedāvātos pakalpojumus un produkciju.

Paralēli tirgus aktivitātēm, Ziemeļlatgales uzņēmējiem notika tīklošanās jeb iepazīšanās un kontaktu dibināšanas pasākums ar poļu viesiem.

No 30. jūnija līdz 2. jūlijam Ziemeļlatgales uzņēmēju dienu ietvaros pirmo reizi Balvu pilsētā norisinājās akcija “Balvu garša”. Jāatzīst, ka interese no pilsētas iedzīvotājiem un viesiem bija patiešām liela jau pirms akcijas sākuma, un akcijas laikā kafejnīcās netrūka apmeklētāju, kas vēlējās nobaudīt īpašos piedāvājumus. Visi akcijā iesaistītie uzņēmumi atzīst, ka šī aktivitāte bija izdevusies un noteikti lielākajā daļā kafejnīcu īpašie Balvu ēdieni būs pieejami arī ikdienā, kā arī iespējams, ka šādu akciju varētu rīkot gadā vairākas reizes un ieviest kā jaunu tradīciju.

Paldies visiem trešo Ziemeļlatgales uzņēmēju dienu dalībniekiem un apmeklētājiem par brīnišķīgo laiku, ko pavadījām Balvu, Rugāju un Viļakas novados gan gūstot noderīgu informāciju un daloties pieredzē, gan arī atpūšoties!

img-001.jpgimg-002.jpgimg-003.jpgimg-004.jpgimg-005.jpgimg-006.jpgimg-007.jpgimg-008.jpgimg-009.jpgimg-010.jpgimg-011.jpgimg-012.jpgimg-013.jpgimg-014.jpgimg-015.jpgimg-016.jpgimg-017.jpgimg-018.jpgimg-019.jpgimg-020.jpgimg-021.jpgimg-022.jpgimg-023.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei