Balvos viesojas ASV vēstniece Latvijā

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 25 Jūlijs 2017
Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 31 Augusts 2017 12:01

img 010

Savā trīs dienu vizītes laikā pa Austrumvidzemi un Ziemeļlatgali ASV vēstniece Latvijā Nensija Baikofa Petita (Nancy Bikoff Pettit) 24. un 25.jūlijā apmeklēja arī Balvu novadu. Vizītes mērķis bija apzināt to, kas notiek reģionos.

Vēstniece 24.jūlija vakarā neformālās vakariņās tikās ar Balvu novada Domes priekšsēdētāju Aigaru Pušpuru un Viļakas novada Domes priekšsēdētāju Sergeju Maksimovu, lai pārrunātu aktualitātes Balvu un Viļakas novados un iepazītos ar plānotajiem attīstības plāniem nākamajiem četriem gadiem.

25.jūlijā vēstniece apmeklēja Balvu Profesionālo un vispārizglītojošu vidusskolu, Balvu novada muzeju, uzņēmumus SIA „ECO Fabrika” un SIA „Wake up” un tikās ar Balvu NVO pārstāvjiem - Balvu Teritoriālās invalīdu biedrības vadītāju – Mariju Dubļinsku, biedrības SAVI pārstāvi – Ivetu Supi, Balvu novada jauniešu biedrības „Kalmārs” pārstāvi – Gunitu Prokofjevu, Balvu rajona partnerības valdes priekšsēdētāju - Lieni Pomeri un biedrības „Riteneitis” vadītāju – Marutu Castrovu. ASV vēstnieces Latvijā Nensijas Baikofas Petitas mērķis bija uzzināt vairāk par to, kādi ir šī brīža projekti un lielākie izaicinājumi NVO darbā Balvos katrā konkrētajā organizācijā – gan to, kādi ir sasniegumi, gan arī to, kādi ir plāni nākotnei. Vēstniecībai ir sava mazo grantu programma, kurai daudzas NVO var pieteikties. Tāpēc mērķis bija gan iepazīties ar cilvēkiem, kas stāv aiz šīm organizācijām, gan informēt par iespējām. Vairāk informāciju par šīm iespējām var atrast ASV vēstniecības Latvijā mājas lapā https://lv.usembassy.gov/lv sadaļā Izglītība un kultūra/Mazo grantu programma.

img-001.jpgimg-002.jpgimg-003.jpgimg-004.jpgimg-005.jpgimg-006.jpgimg-007.jpgimg-008.jpgimg-009.jpgimg-010.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei