Aiņa Šaicāna piemiņas koncerts Balvos

Kategorija: Aktualitātes
Piektdiena, 04 Augusts 2017
Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 31 Augusts 2017 12:01

Par godu grupas "Leijerkastnieki" pastāvēšanas 30. gadadienai un grupas solista Aiņa Šaicāna piemiņai, šīs nedēļas nogalē Balvos notiks koncerts "Draugu tikšanās". Arī raidījuma "Pi myusim Latgolā" veidotāji devās uz Balviem, lai uzzinātu vairāk par gaidāmo pasākumu.

Ainis Šaicāns dzimis 1950. gada 12. aprīlī, Abrenes rajona (tagad Viļakas novada) Susāju ciema padomes Birznieku ciemā. Izcilais sabiedriskais darbinieks jau vairāk kā 5 gadus vēro mūs no mākoņu maliņas, bet viņa devums mūzikas un sporta pasaulē palicis gaišā piemiņā.

Vairāk lasi pielikumā!

Mārim Lāpānam, kurš vairāk pazīstams kā viens no mūzikas festivāla "Osvalds" organizatoriem, jau pirms pāris gadiem bija doma organizēt piemiņas pasākumu grupas "Leijerkastnieki" līderim, un šogad tas beidzot ir izdevies. Māris Lāpāns norāda, ka Balvu pusē Aini Šaicānu atceras pamaz, un tas pēc viņa domām nav pareizi.

"Ainis bija ne tikai dziedātājs vai anekdošu stāstītājs," saka Māris Lāpāns, "man liekas, viņš bija uz iekšu vērsts cilvēks, kurš neplātījās ar vārdiem un žestiem. Viņš bija darītājs, bet viņa iekšējā pasaule bija ārkārtīgi plaša, un to jau var sajust arī dziesmās."

Koncertā "Draugu tikšanās" Aiņa Šaicāna dziesmas izpildīs dažādi mākslinieki, un pēc 15 gadu klusēšanas uz skatuves kāps grupas "Leijerkastnieki" dalībnieki.

Ar savām pārdomām par kopā pavadīto laiku ar Aini Šaicānu raidījumā "Pi myusim Latgolā" dalījās grupas "Leijerkastnieki" soliste, basģitāristsm, kā arī Aiņa Šaicāna sieva Irēna Šaicāne.

Visu raidījumu klausies sekojot zemāk norādītajai saitei:

https://www.pimyusimlatgola.lv/pi-myusim/03-08-2017-aina-saicana-pieminai/

 

Producentu grupa “Lietišķā Latgale”

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.;

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

http://www.draugiem.lv/pimyusimlatgola

https://www.facebook.com/LietiskaLatgale

www.pimyusimlatgola.lv

 Koncerts

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei