Priekšsēdētāja Aigara Pušpura pārstāvētās Latvijas Zemnieku savienības Balvu nodaļas komanda gūst panākumus sporta spēlēs

Kategorija: Aktualitātes
Pirmdiena, 07 Augusts 2017
Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 31 Augusts 2017 12:01

zemnieku savieniba gust panakumus

Balvu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Aigars Pušpurs ar savu partijas biedru komandu 5.augustā piedalījās Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) sporta spēlēs, kurās izcīnīja godalgoto 1.vietu un ceļojošu kausu, kas nozīmē, ka nākamgad ZZS sporta spēles būs jārīko Balvu novadā!

Bez galvenās godalgas, ļoti labus rezultātus Latvijas Zemnieku savienības Balvu nodaļas komanda parādīja vairākās sportiskajās aktivitātēs - no sešiem sporta veidiem izcīnot trīs pirmās un vienu otro vietu. 1.vieta tika izcīnīta pludmales volejbolā, dambretē un vadītāju sacensībās, kur bija šaušana ar mazkalibra šauteni biatlona trasē. Orientēšanās sacensībās tika izcīnīta 2.vieta un piektā vieta - „zaļajā florbolā”.

„Ikviens komandas dalībnieks ieguldīja milzu spēku un apņēmību, lai sasniegtu tik labus rezultātus. Tas pierādījās arī disciplīnā „LOTOSS”, kur uzdevums bija jāveic 4 dalībniekiem 8m augstumā uz platformas staba galā, kur platformas diametrs nebija lielāks par 40 cm”, tā par savas komandas panākumiem saka Aigars Pušpurs, novēlot visiem vasaru pavadīt sportiskā noskaņā.

Sporta spēles šogad notika Madonas novadā Sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils". Lai sajustu sportisko garu un vairotu kopības sajūtu starp Zaļo un Zemnieku savienību veidojošo partiju biedriem un atbalstītājiem jau piecus gadus tiek rīkotas šādas sporta spēles.

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei