Pirmsskolas pedagogu metodiskā apvienība - tēma „Sporta svētki”

Drukāt
Kategorija: Aktualitātes izglītībā
Ceturtdiena, 23 Marts 2017
Pēdējās izmaiņas: 23 Marts 2017

2017.gada 16.martā pirmsskolas metodiskajā apvienībā tikās Balvu, Baltinavas un Rugāju novadu pedagogi, lai dalītos pieredzē par tēmu „Sporta svētki”.

Kolēģus-pedagogus pie sevis laipni uzņēma Balvu pirmsskolas izglītības iestāde „Pīlādzītis”. Viesmīlīgie mājinieki labprāt izrādīja savu namu, pastāstīja par iestādes specifiku un nākotnes plāniem, īpaši pakavējoties fizioterapeita kabinetā, kurš ir nesen iekārtots. Mazie „Pīlādzēni” viesus priecēja ar dejām, ko apgūst deju pulciņos - ritmikas deju un modernās dejas soļiem.

Lasīt tālāk ...


Pavasara brīvdienu nedēļa Balvu Bērnu un jauniešu centrā

Drukāt
Kategorija: Aktualitātes izglītībā
Pirmdiena, 20 Marts 2017
Pēdējās izmaiņas: 20 Marts 2017

No 13.-17.martam Balvu Bērnu un jauniešu centrā (BBJC) visiem interesentiem tika piedāvātas dažādas aktivitātes. Nedēļa sākās ar galda tenisa čempionātu, kurā bērniem un jauniešiem bija iespēja parādīt savas prasmes, un labākie ieguva arī balvas. Vecuma grupā līdz 10 gadiem savā starpā cīnījās 2 brāļi, no kuriem Valters Salcevičs ieguva pirmo vietu, bet Tomass Salcevičs otro vietu. Savukārt vecuma grupā virs 10 gadiem, 1. vieta –Andrejam Jeršovam, 2.vieta – Dāvim Ozoliņam, 3.vieta – Intaram Jeršovam.

Lasīt tālāk ...


Konkursa "Pazīsti savu organismu" rezultāti

Drukāt
Kategorija: Aktualitātes izglītībā
Ceturtdiena, 16 Marts 2017
Pēdējās izmaiņas: 16 Marts 2017

9.martā Balvu Valsts ģimnāzijā notika konkurss „Pazīsti savu organismu”. Konkursā piedalījās Balvu, Baltinavas un Rugāju novadu 9.-12. klašu skolēni, kurus interesē cilvēka organisma izzināšana un veselīgs dzīvesveids.
Konkurss notika divās vecuma grupās:
• pamatskolas 9.klases skolēni;
• vidusskolas 10.-12. klašu skolēni.
Jaunieši uzrādīja labas zināšanas par cilvēka ķermeņa uzbūvi, fizioloģiskiem procesiem tajā, dažādām slimībām un to profilaksi, kā arī pirmās palīdzības sniegšanu dažādās situācijās.
9.klašu grupā 1.vietu un iespēju piedalīties valsts mēroga konkursā ieguva Briežuciema pamatskolas 9.klases skolniece Līna Pundure, bet vidusskolas posmā – Balvu Valsts ģimnāzijas 12.klases skolniece Līva Supe.
Valsts posma konkurss notiks 21.aprīlī Daugavpils Universitātē.


Latvijas skolu orientēšanās kauss 2017

Drukāt
Kategorija: Aktualitātes izglītībā
Ceturtdiena, 16 Marts 2017
Pēdējās izmaiņas: 16 Marts 2017


Projekts “Esi līderis!” Balvu Valsts ģimnāzijā

Drukāt
Kategorija: Aktualitātes izglītībā
Pirmdiena, 13 Marts 2017
Pēdējās izmaiņas: 13 Marts 2017

Balvu Valsts ģimnāzijas 10.-12. klašu skolēni projekta ietvaros apgūst akreditētu profesionālās pilnveides izglītības programmu “Uzņēmējdarbības pamati”, un par tās apgūšanu tiek piešķirta valsts atzīta profesionālās pilnveides apliecība.

Lasīt tālāk ...


Radošā nedēļa Balvu Bērnu un jauniešu centrā

Drukāt
Kategorija: Aktualitātes izglītībā
Pirmdiena, 13 Marts 2017
Pēdējās izmaiņas: 13 Marts 2017


Konference pirmsskolas pedagogiem un bērnu vecākiem "Viens bērns divās pasaulēs"

Drukāt
Kategorija: Aktualitātes izglītībā
Ceturtdiena, 09 Marts 2017
Pēdējās izmaiņas: 09 Marts 2017

2017.gada 3.martā Rīgā Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija rīkoja konferenci "Viens bērns divās pasaulēs", uz kuru tika aicināti pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogi un bērnu vecāki. Konferences mērķis – sniegt noderīgu un praktiski izmantojamu informāciju par riskiem un apdraudējumiem interneta vidē, radītu praktiski izmantojamas vadlīnijas bērnu drošības un interešu aizsardzībai virtuālajā pasaulē.

Lasīt tālāk ...


Aicinām uz izglītības iespēju izstādi “Izglītība un Karjera” Rēzeknē 22. martā!

Drukāt
Kategorija: Aktualitātes izglītībā
Otrdiena, 07 Marts 2017
Pēdējās izmaiņas: 07 Marts 2017

Trešdien, 22. martā Rēzeknē notiks reģionālā profesionālās un augstākās izglītības iestāžu izstāde “Izglītība un Karjera 2017”, uz kuru tiek gaidīti 8.-12. klašu skolēni, kā arī citi interesenti.

 

Lasīt tālāk ...


Sākas pieteikšanās gada gaidītākajam notikumam fizikā – erudīcijas konkursam „Fizmix Eksperiments”

Drukāt
Kategorija: Aktualitātes izglītībā
Pirmdiena, 06 Marts 2017
Pēdējās izmaiņas: 06 Marts 2017

No 6. līdz 20. martam notiek 8. un 9. klašu skolēnu pieteikšanās Latvenergo koncerna konkursam „Fizmix Eksperiments”. Šogad erudīcijas konkursā gaidāmi vairāki jauni pārsteigumi, viens no tiem ir ievērojami plašāks uzvarētāju loks un vēl nebijusi galvenā balva – nedēļu ilga atpūta vasaras nometnē, ko saņems sešas spēcīgākās komandas, pa vienai no katra Latvijas reģiona.

 

Lasīt tālāk ...


Startē ZZ Čempionāta - Latvijā vērienīgāko skolēnu sporta un prāta spēļu - 11.sezona!

Drukāt
Kategorija: Aktualitātes izglītībā
Otrdiena, 21 Februāris 2017
Pēdējās izmaiņas: 21 Februāris 2017

Šodien, 21.februārī, Rīgas Valsts 2. ģimnāzijā tika oficiāli atklāta Latvijā vērienīgāko skolēnu sporta un prāta spēļu ZZ Čempionāta 11. sezona. Pasākumu kopums, kas ik gadu klātienes un tiešsaistes aktivitātēs iesaista ap 25 000 skolēnu un kopumā 400 000 Latvijas iedzīvotāju, 2017. gadā solās būt vēl iespaidīgākas. Pieteikties dalībai ir aicināti visi Latvijas 1. – 12. klašu skolēni līdz šī gada 13. martam, iesniedzot savas komandas radošo mājasdarbu ZZ Čempionāta mājaslapā.

Atklājot ZZ Čempionātu, tiek organizēta arī Latvijas tūre, kuras laikā populārie Latvijas mūziķi Arvis Reiks un Miks Dukurs kopā ar čempionāta komandu apciemos vairāk nekā 10 Latvijas pilsētas, rīkojot koncertus un stāstot par spēļu jaunumiem vairāk nekā 25 skolās.

“Valsts stiprumu un stabilitāti nosaka tās pilsoņi, viņu vērtības un dzīves pozīcija. Pateicoties ZZ Čempionātam, kuru organizējam jau 11 gadus, mums ir iespēja iesaistītes jaunās paaudzes attīstībā, palīdzēt viņiem sajust savas stiprās puses un noticēt saviem spēkiem, kas ir dzinējspēks ceļā uz turpmākiem panākumiem. ZZ Čempionāts ir ne vien gaidītākais skolēnu aktīvā dzīvesveida notikums, bet arī lieliska iespēja parādīt bērniem un jauniešiem, cik svarīgas ir tādas vērtības kā cieņa, spēks, drosme un izcilība arī viņu pašu dzīves gaitās,” stāsta Valdis Vancovičs, ZZ Čempionāta organizatoru ”Tele2” valdes priekšsēdētājs.

Šī gada 11. sezonas ietvaros ZZ Čempionāta norisē ir samērā daudz jaunumu. Pusfināli, kas norisināsies Daugavpilī 20.-21.aprīlī, Valmierā 27.-28.aprīlī un Liepājā 10.-11. maijā, tagad būs atklāti visiem jauniešiem un ģimenēm ar bērniem. Ikviens, pat ja arī viņš nav ticis pusfinālā, varēs pievienoties aktīvai un radošai dzīvesveida kustībai, piedaloties organizatoru sarūpētajās aktivitātēs. Izmaiņas skarušas arī pieteikšanās noteikumus. Iesniegt radošos mājasdarbus, pārbaudīt savas spējas un prasmi strādāt komandā 2017.gadā tiek aicināti ne vien 5.-12. klašu skolēni, bet arī sākumskolas audzēkņi. Pašiem mazākajiem skolēniem šī ir lieliska iespēja izmēģināt savas spējas pirms lielā starta sacensībās. Papildus fiziskajiem pusfināliem norisināsies arī digitālais pusfināls, kas ļauj daudz lielākam komandu skaitam pacīnīties par ceļazīmi un ZZ Festivālu. Digitālais pusfināls paredz dažādu sporta un prāta uzdevumu pildīšanu un iesniegšanu tiešsaistes režīmā.

Kopējais spēļu un sacensību balvu fonds 2017.gadā veido 50 000 EUR un ietver līdz šim nebijušas balvu kategorijas. 11. sezonas ietvaros tiks apbalvoti ne vien pirmo trīs vietu ieguvēji, bet arī tā skola, no kuras procentuāli tiks saņemts vislielākais pieteikumu skaits. Aktīvākie saņems populāra latviešu mūziķa vai DJ koncertu. Novērtējot milzīgo skolotāju ieguldījumu klašu dalībā spēlēs un sacensībās, šogad tiek izsludināta arī īpaša skolotāju balva - pieciem skolotājiem, vienam no katra Latvijas plānošanas reģiona, tiks dāvināts iedvesmojošs ceļojums. Uzvarētājs tiks noteikts izlozes kārtībā.

Latvijā vērienīgāko skolēnu sporta un prāta spēļu, sacensību radošos uzdevumos un netradicionālos sporta veidos ZZ Čempionāta galvenais mērķis ir veicināt savstarpēju cieņu, iecietību un draudzību Latvijas skolēnu vidū, kā arī popularizēt aktīvu, radošu un gudru dzīvesveidu jauniešu vidū. Plašāka informācija par pieteikšanos pieejama ZZ Čempionāta mājaslapā: http://www.zzcempionats.lv

ZZ Čempionātu jau 11 gadus atbalsta un organizē telekomunikāciju uzņēmums “Tele2” un “Zelta Zivtiņa”. 2016.gadā pasākums norisinās sadarbībā ar draudzīgām pilsētām Valmieru, Daugavpili un Liepāju.


Plašāka informācija:
Jūlija Vasiļjeva, ZZ Čempionāta sabiedrisko attiecību speciāliste
E.: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Tel: 29413906
http://zzcempionats.lv
 


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei