Balvu pirmskolas izglītības iestāde "Sienāzītis"

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Pirmdiena, 02 Novembris 2009
Pēdējās izmaiņas: 04 Septembris 2017

sienazitis titulbildeAdrese: Brīvības ielā 50B, Balvi; LV-4500
Tālrunis: 64522447
E-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Vadītāja: Iveta Barinska

Mērķa grupa - bērni vecumā no 1,5 līdz 7 gadiem.
Darba laiks - no plkst. 7:30 līdz 19:30.
Izglītības iestādes moto: Vai Tu zini, kas Tu esi? Tu esi brīnums. Nekad nav bijis neviena, kas būtu līdzīgs Tev.
Mērķis:
- sagatavot pirmsskolas vecuma bērnus pamatprogrammas apguvei, ievērojot audzēkņa individualitātes, harmoniskas personības veidošanos.

Lasīt tālāk ...


Putra kājas apāvusi, ciemos nāk pie bērniem uz PII „Sienāzītis”

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Ceturtdiena, 12 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 13 Oktobris 2017

img 001

Bērnudārzā „Sienāzītis” viena no šogad gaidītākajām, jaukākajām, garšīgākājām dienām ir Putras diena. Par kaut ko īpašu bērnudārzā vēstīja no bērza gatavotais dekors, rotāts ar koka karotēm.

Lai arī šogad laika apstākļi nelutināja, 10.oktobra rīts visā krāšņumā bija klāt. Tuvojoties iestādei bija dzirdama jautrā latviešu tautas mūzika, kājas pašas cilājās un laba garastāvokļa deva bija nodrošināta visai dienai. Jau pašā rīta agrumā pagalmā rosījās saimnieces, ar cienastu sagaidīdamas katru pretīmnākošo. Saimnieču lomā iejutās skolotājas Aina un Irēna, par labu garastāvokli gādāja mūzikas skolotāja Iluta. Katrai ģimenei bija sarūpēts arī teiciens vai novēlējums - ”Veselība nav viss, bet viss nav nekas (Sokrāts). Kas ir veselība? Veselība ir tad, kad tu labi jūties, tev ir priecīgs prāts un griba darboties. Veselību, veiksmi, izdošanos!’’

Lasīt tālāk ...


Aizvadīta Olimpiskā nedēļa PII „Sienāzītis”

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Otrdiena, 03 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 03 Oktobris 2017

img 012

22. septembrī arī mazie Balvu pirmsskolas izglītības iestādes „Sienāzītis” bērni apvienojās ar visiem, kuri bija atsaukušies sportot Latvijas Olimpiskās komitejas aicinājumam Olimpiskajā dienā, kuras šī gada moto bija „Vingro svaigā gaisā”. Sienāzēni mūzikas pavadījumā devās laukā, lai piedalītos sportiskajās aktivitātēs. Svētku dalībniekus sagaidīja pasaku tēli. Klātesošos uzrunāja svētku organizatore - skolotāja Anda Pušpure, kas arī pieaugušos aicināja ņemt aktīvu dalību nūjošanas nodarbībās, kas notiek Balvu pilsētā. Mazos sportistus sveica un uz kopīgu rīta rosmi visus aicināja Gustava tētis, sporta treneris Imants Kairišs. Pēc iesildīšanās bērniem bija iespēja parādīt savu veiklību, izveicību un pacietību. Kopā ar skolotājām mazie sienāzēni devās sportot gan parkā, gan Lāča dārzā, gan pastaigas laukumos.

Lasīt tālāk ...


Pārsteigumiem bagāts 1.septembris „Sienāzītī”

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Otrdiena, 05 Septembris 2017
Pēdējās izmaiņas: 05 Septembris 2017

img 013

Nemanot pienācis 1.septembris, kad lieli un mazi ar ziedu pušķiem rokās, satrauktām sirdīm devās katrs uz savu izglītības iestādi. Ciemos pie bērniem izglītības iestādē ,,Sienāzītis’’ bija ieradies lācis Ķepainis, kas bērnus sagaidīja jau pie bērnudārza vārtiem. Katram kārumniekam tika pa saldai konfektei, un, kur nu vēl iespēja iesist lāča spēcīgajā ķepā sveicienu.

Lasīt tālāk ...


PII “Sienāzītis’’ netradicionālās modes skates gaisotnē

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Piektdiena, 07 Aprīlis 2017
Pēdējās izmaiņas: 07 Aprīlis 2017

5.aprīlī pirmsskolas izglītības iestādē “Sienāzītis” bērni pulcējās zālē, lai visi kopā ar saviem draugiem demonstrētu netradicionālās modes skates tērpus. Lai sekmīgi piedalītos modes skatē “Libellula un Kvadrimakulata”, Balvu Profesionālajā un vispārizglītojošajā vidusskolā skolotāji un grupu vecāki sāka čakli gatavoties radošajā darbnīcās jau janvārī.

Lasīt tālāk ...


PII „Sienāzītis” dalība pasākumā „Eņģeļi pār Latviju”

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Trešdiena, 04 Janvāris 2017
Pēdējās izmaiņas: 04 Janvāris 2017

Gaidot labdarības akciju ,,Eņģeļi pār Latviju’’ gan lieli, gan mazi bija aicināti uzrakstīt pasaku vai stāstu par eņģeļiem. Šim aicinājumam atsaucās arī Balvu pirmsskolas izglītības iestādes ,,Sienāzītis’’ sešgadīgās grupas bērni ar skolotāju Andu Pušpuri. Brīvajos brīžos arī grupiņā viņi ir pieraduši sacerēt pasakas un kopā ar skolotājām Andu un Ingrīdu tās iestudēt. Šoreiz pasaka bija īpaša, jo tā vēstīja par eņģeļiem un bija pilna mīļām, labām un gaišām domām.

Lasīt tālāk ...


PII „Sienāzītis” ziemassvētku gaidīšanas laikā

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Piektdiena, 09 Decembris 2016
Pēdējās izmaiņas: 09 Decembris 2016

Ikdienas steigas un darbu virpulī nemanāmi pie durvīm klauvē gada pēdējais mēnesis. Decembris ir laiks, kad, gatavojoties Ziemassvētkiem, tiek izpušķota apkārtne, mājas un iestādes, tiek veidotas un radītas brīnišķīgas lietas, kas priecē acis un sirdi.

Lasīt tālāk ...


PII “Sienāzītis” atzīmē Latvijas Republikas proklamēšanas 98. gadadienu.

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Otrdiena, 22 Novembris 2016
Pēdējās izmaiņas: 22 Novembris 2016

Viens no galvenajiem 2016./2017. mācību gada mācību un audzināšanas uzdevumiem Balvu pirmsskolas izglītības iestādē ,,Sienāzītis’’ ir patriotisma jūtu audzināšana. Ar mīlestības un siltuma dzirksti krūtīs iestādes kolektīvs, bērni un viņu vecāki cītīgi gatavojās Latvijas Republikas proklamēšanas 98. gadadienai. Īpašu svētku sajūtu radīja skolotāju kolektīva radītais noformējums: zālē pie sienas rotājās Latvijas Republikas karte un trīs saktas, ko iekļāva karoga krāsas lentas, bet pie lampām šūpojās sarkanbaltsarkani auseklīši. Pie sienas varēja aplūkot bērnu darbus par godu Latvijas dzimšanas dienai.

Lasīt tālāk ...


Grāmatu svētki PII „Sienāzītis”

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Trešdiena, 19 Oktobris 2016
Pēdējās izmaiņas: 19 Oktobris 2016

mazie, tā lielie sienāzēni ar nepacietību gaida rudeni. Rudens, tas ir krāsainības, dažādu pārmaiņu un pārsteigumu laiks: atkalredzēšanās ar draugiem Zinību dienā, sporta diena kopā ar sunīti Pifu, vienā no mīļākajām, saulainākajām dienām –Tētu diena, kad liekas, tēti šai rītā vēl smaidīgāki, iet cēlākā gaitā, turot pie rokas savu mazuli. Neaizmirstāmā Olimpiskā diena, kad divu lielo zaķu pavadībā vingroja ikviens - mazs vai liels, vai vienkārši garām gājējs, kas atradās iestādes ,,Sienāzītis” tuvumā. Un, kur nu vēl smagākā kartupeļa meklēšana un svēršana ne vien no sava tīruma, bet arī no veikala plauktiem, kaimiņa dārza un pat atsūtītajiem gandrīz vai no otras Latvijas malas. Un jaukā Miķeļdienas gaidīšana...

Lasīt tālāk ...


Miķeļdiena PII “Sienāzītis” atzīmēta godam

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Pirmdiena, 03 Oktobris 2016
Pēdējās izmaiņas: 03 Oktobris 2016

Nemanot ir pagājusi vasara un nu jau klāt Rudens saulgrieži, kad pagrabos iegūlusi visu vasaru lolotā dārzeņu un augļu raža. Arī pirmsskolas izglītības iestādes ,,Sienāzītis” bērni, skolotāji un vecāki jau laikus gatavojās Miķeļdienai. Pastaigas laikā katra grupa tika vākusi zīles, krāsainas lapas un kastaņus. Gan grupā, gan kopā ar vecākiem tika darinātas vītnes ar kurām tika rotātas grupas telpas, pirmsskolas izglītības iestādes fasāde un galvenās ieejas vārti.

Lasīt tālāk ...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei