Bērzkalnes pirmskolas izglītības iestāde

Kategorija: Bērzkalnes PII
Otrdiena, 03 Novembris 2009
Pēdējās izmaiņas: 26 Oktobris 2016

Adrese: Ūdru ielā 1, Bērzkalnes pagastā, Balvu novadā, LV – 4590
Tālruņi: 64522579, mob.26626480
E-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Vadītāja – Inta Korlaša

Iestāde strādā pēc pirmsskolas izglītības programmas ( kods 01011111).

Mīlestības un drošības atmosfēru vecāki rada savās mājās. Mēs nodrošinām šo atmosfēru mūsu iestādē. Bērniem ikdienā piedāvājam zināšanu apguvi mīļu audzinātāju vadībā, izmantojot dažādas organizācijas formas un metodes. Mēs zīmējam, veidojam, sportojam, rēķinām, dziedam, mācāmies burtiņus un visu darām rotaļājoties, atbilstoši noteiktai nedēļas tēmai. Darām to visi kopā, jo esam viena jauktā vecuma grupa.

Ar 2014. gada 8. janvāra rīkojumu Nr. 1.7/1 Bērzkalnes pirmsskolas izglītības iestādē ir izveidota PPDKN komisija 3 cilvēku sastāvā:
1. Komisijas priekšsēdētājs – vadītāja Inta Korlaša.
2. Komisijas sekretārs – pirmsskolas skolotāja Dace Bratuškina.
3. Komisijas loceklis – iestādes arodbiedrības priekšsēdētāja Velta Kaša.
 

Lasīt tālāk ...


Bērzkalnes PII sporto kopā ar Miķeli

Kategorija: Bērzkalnes PII
Otrdiena, 03 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 03 Oktobris 2017

img 013

29. septembra rītā Bērzkalnes PII „Taurenīšu” un „Mārīšu” grupas apciemoja Miķelis, kurš aicināja bērnus doties ārā, lai sportiskā garā palīdzētu meža iemītniekiem sarūpēt pārtiku ziemai.

Satiekoties bērnudārza pagalmā, Miķelis aicināja visus uz kopīgu rīta rosmi. Kārtīgi iesildījušies, bērni varēja doties ceļā. Ar dziesmām, skaitāmpantiem un rotaļām „Taurenīšu” un „Mārīšu” grupas devās palīgā vāverei, kurai ar ķerras palīdzību vāveres dobumā bija jānogādā un jāsašķiro kastaņi un čiekuri. Pēc tam visi devās pie neparastā lāča Teo, kuram garšo kartupeļi. Tur, sadarbojoties komandās, vajadzēja nogādāt kartupeļus lāča migā.

Lasīt tālāk ...


Zinību diena Bērzkalnes PII

Kategorija: Bērzkalnes PII
Piektdiena, 08 Septembris 2017
Pēdējās izmaiņas: 08 Septembris 2017

img 001

Laikā, kad savā ziedēšanas krāšņumā sacenšas asteres, dālijas un gladiolas, un zālē krīt pirmie āboli, klāt ir 1.septembris – jaunā mācību gada sākums! Zinību diena - tas ir jauns sākums un jaunas apņemšanās.

Bērni ar spurainiem ziedu pušķiem dodas uz bērnudārzu satikt savas skolotājas un draugus, lai krātu zināšanas un gatavotos skolas gaitām.

Kā jau pie svētku reizes pienākas, Bērzkalnes PII katras grupas skolotājas bija padomājušas, kā bērniem radīt svētku sajūtu un ieinteresēt darboties, tādēļ pie mazākajiem iestādes bērniem “Mārīšu” grupā ciemojās ezītis Pukšķis. Kopīgi tika iepazītas grupas telpas, iets rotaļās un, protams, neizpalika arī dažādi pārsteigumi.

Lasīt tālāk ...


Veselības nedēļa Bērzkalnes PII „Esi vesels!”

Kategorija: Bērzkalnes PII
Trešdiena, 01 Februāris 2017
Pēdējās izmaiņas: 01 Februāris 2017

Lai veidotu pozitīvu attieksmi un izpratni par veselīgu dzīvesveidu, no 23.-27. janvārim Bērzkalnes PII tika organizēta veselības nedēļa ”Esi vesels!”

Lasīt tālāk ...


Ābolu nedēļa Bērzkalnes PII

Kategorija: Bērzkalnes PII
Ceturtdiena, 27 Oktobris 2016
Pēdējās izmaiņas: 27 Oktobris 2016

Rudens ir ražas laiks. Šogad ābelēm zari līkst līdz pat zemei no augļu smaguma. Oktobra nedēļa no 17. līdz 21. oktobrim Bērzkalnes PII pagāja ābolu noskaņās.

Lasīt tālāk ...


Jaunā mācību gada ieskaņas Bērzkalnes PII

Kategorija: Bērzkalnes PII
Piektdiena, 16 Septembris 2016
Pēdējās izmaiņas: 16 Septembris 2016

Aizritējusi jaukā vasara. Pamazām savas krāsas dabā un cilvēku sirdīs ienes rudens. Septembris īpašu rosību un darbīgumu ienesis arī Bērzkalnes pirmsskolas izglītības iestādē. Sākoties jaunajam mācību gadam, 1. septembrī “Taurenīšu” un “Mārīšu” grupu bērnus gaidīja dažādi jauki pārsteigumi.

Lasīt tālāk ...


Raibās Lieldienas Bērzkalnes PII

Kategorija: Bērzkalnes PII
Otrdiena, 05 Aprīlis 2016
Pēdējās izmaiņas: 05 Aprīlis 2016


Pavasara skaistākie svētki ir Lieldienas – ziemas aukstums atkāpjas, saule pakāpusies augstāk un dienas kļūst garākas.
Tā, pirms Lieldienām, 23. marta rītā visi Bērzkalnes PII bērni devās uz zāli, lai kopā ar Taureni (L. Ločmele) ar dziesmām un rotaļām modinātu Lieldienu zaķi (E. Logina), lai tas paspēj iznēsāt Lieldienu olas pa mājām.

Lasīt tālāk ...


Spilvena svētki Čučumuižā

Kategorija: Bērzkalnes PII
Piektdiena, 26 Februāris 2016
Pēdējās izmaiņas: 26 Februāris 2016


Bērzkalnes PII no 15. līdz 19. februārim visi iestādes bērni darbojās projektā “Miegs”, kas nedēļas nogalē noslēdzās ar Spilvena svētkiem Čučumuižā.

Lasīt tālāk ...


“Laba slava sniedziņam”

Kategorija: Bērzkalnes PII
Piektdiena, 05 Februāris 2016
Pēdējās izmaiņas: 05 Februāris 2016

Ziema ir īstais laiks līksmām rotaļām ar sniegu, vizināšanos no kalniņa. Par prieku mums visiem janvārī izbaudījām īstu ziemu – ar sniegu un salu. Ja pieaugušajiem sniegota ziema dažreiz sagādā raizes, tad bērniem tā sniedz iespēju izbaudīt īstus ziemas priekus.

Lasīt tālāk ...


Bērzkalnes PII sporto kopā ar Miķeli un Tobi

Kategorija: Bērzkalnes PII
Pirmdiena, 05 Oktobris 2015
Pēdējās izmaiņas: 05 Oktobris 2015

30. septembra saulainajā rītā pēc brokastīm Bērzkalnes pirmsskolas izglītības iestādes ‘’Taurenīšu’’ un ‘’Mārīšu’’ grupas bērnus pārsteidza negaidīts ciemiņš- sunītis Tobis, kurš lūdza bērnus nākt palīgā viņam un viņa saimniekam Miķelim novākt rudens ražu sportiskā garā, jo strādājot citus darbus, viņi to vēl nebija paspējuši izdarīt.

Lasīt tālāk ...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei