Tilžas pirmskolas izglītības iestāde

Kategorija: Tilžas pirmsskolas izglītības iestāde
Pirmdiena, 02 Maijs 2011
Pēdējās izmaiņas: 21 Decembris 2015

Adrese: Dārza ielā – 1;Tilžā; Tilžas pagastā; Balvu novadā; LV- 4572
Tālrunis: 64563945; 26610301
E pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Iestādes vadītāja – Vita Belindževa


     Tilžas pirmsskolas izglītības iestāde ir Balvu novada pašvaldības iestāde pirmsskolas izglītības programmas īstenošanai.
     Iestādes ēka celta 1970.gadā, pēc projekta paredzēta 45 bērnu vietām. Iestādē darbojas divas grupiņas: jaukta vecuma grupiņa ar 20 bērniem un 5-6 gadīgo bērnu grupa 25 bērniem. Iestādē strādā seši pedagoģiskie darbinieki un septiņi tehniskie darbinieki. Visi pedagoģiskie darbinieki ir ar augstāko pedagoģisko izglītību.
   
    Pirmsskolas izglītības iestādes darbs organizēts saskaņā ar licencētu pirmsskolas izglītības programmu, rotaļnodarbību veidā.

Lasīt tālāk ...


Veselības nedēļa Tilžas PII

Kategorija: Tilžas pirmsskolas izglītības iestāde
Piektdiena, 20 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 20 Oktobris 2017

img 001

Rudens mūsu mazos bērnus šogad nelutina. Kamēr ārā līst lietus, un dzestrajā vējā kļavu lapas dejo virpuļu dejas, Tilžas PII bērni cītīgi strādā pie veselības uzturēšanas - Veselības nedēļā. Veselību var uzturēt ne tikai ar dakteres izrakstītām zālēm, bet arī ievērojot veselīgu dzīvesveidu. Katrs rīts grupas bērniem, skolotājām un skolotāju palīgiem sākās ar kopīgu rīta vingrošanu.

Lasīt tālāk ...


Dziedi, dziedi, Miķelīti, Tilžas PII

Kategorija: Tilžas pirmsskolas izglītības iestāde
Pirmdiena, 02 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 02 Oktobris 2017

img 006

„Dziedi, dziedi, Miķelīti, pilna ķerra labumiņa”- ar šādiem vārdiem tika ieskandināta Miķeļdiena Tilžas pirmsskolas izglītības iestādē. Jo pats šīs dienas gaviļnieks - Miķelis - bija ieradies pie bērniem, lai pārliecinātos, vai dārzeņi ir pagrabā sanesti, vai labība nopļauta...

Lasīt tālāk ...


Olimpiskā diena Tilžas PII

Kategorija: Tilžas pirmsskolas izglītības iestāde
Ceturtdiena, 28 Septembris 2017
Pēdējās izmaiņas: 28 Septembris 2017

img 008

Lielie, tumšie mākoņi izklīduši, un sākusi spīdēt saulīte, kas lutina mūs ar saviem siltajiem stariem. Arī 22. septembrī laiks bija saulains, un Tilžas PII bērniem bija iespēja svaigā gaisā aizvadīt „Olimpisko dienu 2017”, kuras devīze bija „Vingro svaigā gaisā!”. Olimpiskās dienas mērķis bija veicināt fiziskās aktivitātes bērnu ikdienā un popularizēt nezūdošās sporta vērtības – draudzību, cieņu un izcilību.

Lasīt tālāk ...


Tēvu diena Tilžas pirmsskolas izglītības iestādē

Kategorija: Tilžas pirmsskolas izglītības iestāde
Pirmdiena, 11 Septembris 2017
Pēdējās izmaiņas: 11 Septembris 2017
Bij manam tētiņam
Bišu spārnu kažociņš-
Ne tas mirka rasiņā,
Ne izkalta saulītē.

Septembris iesākās ar skaistu svinamu dienu – Tēvu dienu. Godinot un suminot Tilžas pirmsskolas izglītības iestādes bērnu mīļos un lieliskos tētus, tika svinēta atraktīva un priekpilna Tēva diena.

Fiziskās aktivitātes, rotaļas un spēles aizņem lielu daļu no bērnu ikdienas. Aktīvās rotaļas un sportošana ne tikai palīdz būt veseliem un stipriem, bet arī sagādā daudz prieka un smieklus. Mums patīk ikdienu padarīt īpašu!

Lasīt tālāk ...


Zinību diena Tilžas pirmsskolas izglītības iestādē

Kategorija: Tilžas pirmsskolas izglītības iestāde
Trešdiena, 06 Septembris 2017
Pēdējās izmaiņas: 06 Septembris 2017

img 008

Reizē ar stārķu spārnu vēzieniem aizšalca augusta mēnesis. Un nu jau klāt septembris, kurš mūs sveic ar bērnu smaidiem, krāšņiem ziediem, atkalredzēšanās prieku un veiksmes vēlējumiem.

Zinību diena Tilžas pirmsskolas izglītības iestādes bērniem un viņu vecākiem iesākās ar Eža un Zaķa sarīkoto jampadraci. Garausis gribēja šajā jaukajā, brīnumskaistajā dienā doties ceļojumā, bet Ezis un bērni centās Zaķi atrunāt no šī nodoma. Tomēr visi kopā piepildīja ceļojuma čemodānu pilnu ar mācību līdzekļiem, kas būs nepieciešami uzsākot gaitas bērnudārzā un Zaķis nolēma ceļojumā nedoties.

Lasīt tālāk ...


Meteņdienas svinības Tilžas PII

Kategorija: Tilžas pirmsskolas izglītības iestāde
Pirmdiena, 13 Marts 2017
Pēdējās izmaiņas: 13 Marts 2017

Meteņdiena tiek svinēta septiņas nedēļas pirms Lieldienām. Tilžas PII kolektīvam, jau kā tradīcija, kļuvusi Meteņdienas svinēšana pagastā, kur spītējot vējainajam laikam, mēs pulcējamies un tērpjamies maskās uz Meteņdienas svinēšanu.

Lasīt tālāk ...


Tilžas PII mācās batikošanu

Kategorija: Tilžas pirmsskolas izglītības iestāde
Ceturtdiena, 09 Marts 2017
Pēdējās izmaiņas: 09 Marts 2017

Vai tu zini, kas ir batikošana? Un ne visi zināja atbildi. Ar batikošanas palīdzību iespējams audumam piešķirt īpašu krāsu, tā ir īpaša auduma krāsošanas tehnika.

Lasīt tālāk ...


Sveču diena Tilžas PII

Kategorija: Tilžas pirmsskolas izglītības iestāde
Piektdiena, 17 Februāris 2017
Pēdējās izmaiņas: 17 Februāris 2017

Kad cilvēki vēl nepazina ne pulksteni, ne kalendāru, ne elektrību tad laiku noteica pēc saules, mēness un zvaigznēm. Vajadzēja kaut kā iezīmēt ziemas vidu, tā radās Sveču diena, kuru svinam 2.februārī. Jeb kā senie latvieši dēvēja- Svecaine, Grabenīca, Ziemas Māras diena, Vēja diena, Govju diena. Daudzas tradīcijas saistās ar šo dienu, piemēram, lai gads būtu jautrs jādzied, jāiet rotaļās un jāpriecājas. Viens no svarīgākajiem darbiem Sveču dienā ir sveču liešana un veidošana. Ticējums vēstī, ka Sveču dienā veidotās sveces deg visgaišāk un visilgāk.

Lasīt tālāk ...


Tilžas PII bauda ziemas priekus

Kategorija: Tilžas pirmsskolas izglītības iestāde
Trešdiena, 01 Februāris 2017
Pēdējās izmaiņas: 01 Februāris 2017

Tuk, tuk, tuk... kāds klauvē pie loga. Skolotāja smaida un bērniem klusītiņām saka, lai uzmanīgi paveras logā. Pie loga ir ciemiņš – zīlīte. Tā atnesusi bērniem ziņu, ka gaida viņus ārā.

Lasīt tālāk ...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei