Balvu Mūzikas skola

Drukāt
Kategorija: Balvu Mūzikas skola
Sestdiena, 04 Septembris 2010
Pēdējās izmaiņas: 11 Novembris 2016

Adrese: Partizānu iela 18, Balvi, Balvu novads, LV-4501
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Direktors: Egons Salmanis
Tel./fax.: 64521095

Vietniece mācību darbā Rita Kočerova, tel.26378991

2016./2017.m.g. mācās 234 audzēkņi.

Lasīt tālāk ...


Balvu Mūzikas skolas pūtēju orķestrim augstākais novērtējums valstī

Drukāt
Kategorija: Balvu Mūzikas skola
Piektdiena, 17 Marts 2017
Pēdējās izmaiņas: 17 Marts 2017

11.martā Jēkabpils 2.vidusskolā notika VIII Latvijas izglītības iestāžu pūtēju orķestru salidojums - Latgales novadu skate, kurā piedalījās arī Balvu Mūzikas skolas pūtēju orķestris.

Lasīt tālāk ...


Balvu Mūzikas skolas audzēkņu sasniegumi 2015./2016.m.g.

Drukāt
Kategorija: Balvu Mūzikas skola
Piektdiena, 11 Novembris 2016
Pēdējās izmaiņas: 11 Novembris 2016
Konkursu laureāti
2015./2016.m.g.

Konkursa nosaukums, vieta

Dalībnieka vārds, uzvārds

Rezultāti

Skolotājs

I Latvijas flautas spēles jauno izpildītāju konkurss „Sudraba flauta” Rīgā

Agnese Ieva Lipska 5.flautas klase

III vieta

Edvīns Timošenko KCM Viktors Bormanis

II mazais Augusta Dombrovska konkurss vijoles spēles audzēkņiem Rīgā

Evelīna Pipcāne 4.vijoles klase

III vieta

Zoja Zaharova KCM Jeļena Agafonova

II mazais Augusta Dombrovska konkurss vijoles spēles audzēkņiem Rīgā

Nadīna Magone 7.vijoles klase

III vieta

Zoja Zaharova KCM Jeļena Agafonova

VIII Staņislava Broka jauno dziedātāju konkurss Daugavpilī

Estere Vigule 2.kora klase

II pakāpe

Linda Vītola KCM Ģirts Ripa

VIII Staņislava Broka jauno dziedātāju konkurss Daugavpilī

Krista Arule 2.kora klase

I pakāpe

Linda Vītola KCM Ģirts Ripa

VIII Staņislava Broka jauno dziedātāju konkurss Daugavpilī

Vokālais ansamblis

I pakāpe, Lielā balva

Linda Vītola KCM Ģirts Ripa

VIII Staņislava Broka jauno dziedātāju konkurss Daugavpilī

Jaunāko klašu Vokālais ansamblis

I pakāpe

Linda Vītola KCM Ģirts Ripa

Akordeona spēles audzēkņu Valsts konkurss II kārta Rēzeknē

Maksims Silinevičs 2.akordeona klase

III vieta

Irēna Šņitkina

Akordeona spēles audzēkņu Valsts konkurss II kārta Rēzeknē

Ernests Mežals 6.akordeona klase

III vieta, izvirzīts uz konkursa finālu

Inta Sleža

XXI pūšaminstrumentu izpildītāju konkurss Rīgā

Gvido Dokāns 4.trombona klase

III vieta

Jānis Budevičs KCM Viktrors Bormanis

XXI pūšaminstrumentu izpildītāju konkurss Rīgā

Agnese Ieva Lipska 5.flautas klase

III vieta

Vladimirs Bondarenko KCM Viktrors Bormanis

XXI pūšaminstrumentu izpildītāju konkurss Rīgā

Lainis Pavlovskis 6.tubas klase

III vieta

Jānis Budevičs KCM Viktrors Bormanis

IV Latgales pūšam-instrumentu izpildītāju konkurss Rēzeknē

Megija Kriviša 2.saksofona klase

III vieta

Arnis Graps KCM Viktors Bormanis

IV Latgales pūšam-instrumentu izpildītāju konkurss Rēzeknē

Gvido Dokāns 4.trombons  klase

II vieta

Jānis Budevičs KCM Viktors Bormanis

IV Latgales pūšam-instrumentu izpildītāju konkurss Rēzeknē

Agnese Ieva Lipska  5.flautas klase

Diploman-de

Vladimirs Bondarenko KCM Viktors Bormanis

IV Latgales pūšam-instrumentu izpildītāju konkurss Rēzeknē

Harijs Ločmelis 6.trompetes  klase

II vieta

Jānis Budevičs KCM Viktors Bormanis

IV Latgales pūšam-instrumentu izpildītāju konkurss Rēzeknē

Lainis Pavlovskis 6.tubas klase

Diplo-mands

Jānis Budevičs KCM Viktors Bormanis

IV Latgales pūšam-instrumentu izpildītāju konkurss Rēzeknē

Ričards Ķirsons 4.trompetes  klase

II vieta

Egons Salmanis KCM Egita Salmane

IV Latgales pūšam-instrumentu izpildītāju konkurss Rēzeknē

Nauris Ločmelis 4.eifonija  klase

III vieta

Egons Salmanis KCM Egita Salmane

IV Latgales pūšam-instrumentu izpildītāju konkurss Rēzeknē

Aiva Melne 2.saksofona klase

Diplo-mande

Arnis Graps KCM Viktors Bormanis

IV Latgales pūšam-instrumentu izpildītāju konkurss Rēzeknē

Kalvis Koļcovs 3.eifonija klase

Diplo-mands

Ojārs Tūmiņš KCM Viktors Bormanis

Latgales novada skolēnu pūtēju orķestru skate Jēkabpilī A gruā

Pūtēju orķestris

I vieta, augstākais rezultāts valstī

E.Salmanis

VI Starptautiskais A.Žilinska jauno pianistu konkurss Jēkabpilī

Mārtiņš Lāpāns 4.klavieru klase

III vieta

Lija Ivanova

Vokālās mūzikas konkursa „Balsis’ II kārta Līvānos

Jaunāko klašu vokālais ansamblis

Augstākā pakāpe

Linda Vītola KCM Ģirts Ripa

Jauno vokālistu  konkursa „Skaņais bolss”  Rēzeknē

Estere Vigule 2.kora klase

III vieta

Linda Vītola KCM Ģirts Ripa

Jauno vokālistu  konkursa „Skaņais bolss”  Rēzeknē

Markuss Mednis 2.kora klase

III vieta

Linda Vītola KCM Ģirts Ripa

XI Latgales jauno pianistu konkurss Balvos

Mārtiņš Lāpāns 4.klavieru klase

II vieta

Lija Ivanova

XI Latgales jauno pianistu konkurss Balvos

Marika Garbacka 2.klavieru klase

Diplo-mande

Jevgenija Strazda

XI Latgales jauno pianistu konkurss Balvos

Evita Lielpētere 2.klavieru klase

Diplo-mande

Jeļena Agafonova

XI Latgales jauno pianistu konkurss Balvos

Sabīne Kupča 2.klavieru klase

Diplo-mande

Evija Seņkova

XI Latgales jauno pianistu konkurss Balvos

Brigita Zelča 5.klavieru klase

Diplo-mande

Egita Salmane

XI Latgales jauno pianistu konkurss Balvos

Ance Salmane 6.klavieru klase

Diplo-mande

Lija Ivanova

XI Latgales jauno pianistu konkurss Balvos

Elīza Salmane 6.klavieru klase

Diplo-mande

Egita Salmane

X Jēkaba Graubiņa jauno pianistru konkurss Līvānos

Ance Salmane 6.klavieru klase

II vieta

Lija Ivanova

Latgales reģiona mūzikas skoluakordeonistu konkurss Daugavpilī

Maksims Silinevičs 2.akordeona klase

III vieta

Irēna Šņitkina

Konkurss ”Talants Latvijai” Rīgā III kārta

Evelīna Pipcāne 4.vijoles klase

II vieta

Zoja ZaharovaKCM Jeļena Agafonova

Konkurss ”Talants Latvijai” Rīgā III kārta

Mārtiņš Lāpāns 4.klavieru klase

II vieta

Lija Ivanova

Konkurss ”Talants Latvijai” Rīgā III kārta

Gvido Dokāns 4.trombona klase

Diplo-mands

Jānis Budevičs KCM Viktors Bormanis

Konkurss ”Talants Latvijai” Rīgā III kārta

Ričards Ķirsons 4.trompetes klase

III vieta

Egons Salmanis KCM Egita Salmane

Konkurss ”Talants Latvijai” Rīgā III kārta

Agnese Ieva Lipska 5.flautas klase

III vieta

Vladimirs Bondarenko KCM Viktors Bormanis

Konkurss ”Talants Latvijai” Rīgā III kārta

Gvido Dokāns 4.trombona klase

Diplo-mands

Jānis Budevičs KCM Viktors Bormanis

Konkurss ”Talants Latvijai” Rīgā III kārta

Harijs Ločmelis 6.trompetes klase

II vieta

Jānis Budevičs KCM Viktors Bormanis

Konkurss ”Talants Latvijai” Rīgā III kārta

Aleksandrs Samoiļenko 6.tubas klase

Diplo-mands

Jānis Budevičs KCM Viktors Bormanis

Konkurss ”Talants Latvijai” Rīgā

Balvu Mūzikas skolai tika piešķirta Arnolda Skrides balva

 

 

 


Balvu Mūzikas skolas pašvērtējuma ziņojums

Drukāt
Kategorija: Balvu Mūzikas skola
Piektdiena, 16 Septembris 2016
Pēdējās izmaiņas: 16 Septembris 2016

Balvu Mūzikas skolas pašvērtējumu skatīt šeit.


Balvu Mūzikas skolas audzēkņu veiksmīgā dalība konkursā „Talants Latvijai”

Drukāt
Kategorija: Balvu Mūzikas skola
Ceturtdiena, 07 Aprīlis 2016
Pēdējās izmaiņas: 07 Aprīlis 2016

18. martā 4. klavieru klases audzēknis Mārtiņš Lāpāns (skolotāja Lija Ivanova) piedalījās VI Starptautiskajā Arvīda Žilinska jauno pianistu konkursā Jēkabpilī un ieguva godpilno III vietu.
3. aprīlī Rīgā, Rīgas Latviešu biedrības namā notika konkurss "Talants Latvijai". Konkursā ļoti labi veicās Balvu Mūzikas skolas audzēkņiem. Uz konkursa "Talants Latvijai" finālu tika izvirzīti 7 skolas audzēkņi - 4. vijoles klases audzēkne Evelīna Pipcāne (sk. Zoja Zaharova, koncertmeistare Jeļena Agafonova), 4. trompetes klases audzēknis Ričards Ķirsons (sk. Egons Salmanis, koncertmeistare Egita Salmane), 4. klavieru klases audzēknis Mārtiņš Lāpāns (sk. Lija Ivanova), 4. trombona klases audzēknis Gvido Dokāns (sk. Jānis Budevičs, koncertmeistars Viktors Bormanis), 5. flautas klases audzēkne Agnese Ieva Lipska (sk. Vladimirs Bondarenko, koncertmeistars Viktors Bormanis), 6. tubas klases audzēknis Aleksandrs Samoiļenko (sk. Jānis Budevičs, koncertmeistars Viktors Bormanis) un 6. trompetes klases audzēknis Harijs Ločmelis (sk. Jānis Budevičs, koncertmeistars Viktors Bormanis). Konkursa fināls notiks svētdien, 1.maijā Rīgas Latviešu biedrības namā.


Balvu Mūzikas skolas audzēkņi iegūst godalgotas vietas pūšaminstrumentu izpildītāju konkursā

Drukāt
Kategorija: Balvu Mūzikas skola
Trešdiena, 16 Marts 2016
Pēdējās izmaiņas: 16 Marts 2016

4.martā Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolā notika III Latgales Mūzikas skolu pūšaminstrumentu izpildītāju konkurss, kur ļoti veiksmīgs sniegums izdevās Balvu Mūzikas skolas audzēkņiem:

- Flautas spēlē vecākajā grupā Agnesei Ievai Lipskai Diplomandes gods (sk. Vladimirs Bondarenko koncertmeistars Viktors Bormanis);
- Klarnetes spēlē jaunākajā grupā Aivai Melnei - Diplomandes gods (sk. Arnis Graps koncertmeistars Viktors Bormanis);
- Saksofona spēlē jaunākajā grupā Megijai Krivišai III vieta (sk. Arnis Graps koncertmeistars Viktors Bormanis);
- Eifonija spēlē jaunākajā grupā Kalvim Koļcovam Diplomanda gods (sk. Ojārs Tūmiņš, koncertmeistars Viktors Bormanis);
- Eifonija spēlē vecākajā grupā Naurim Ločmelim III vieta (sk. Egons Salmanis, koncertmeistars Egita Salmane);
- Trompetes spēlē vecākajā grupā Ričardam Ķirsonam II vieta (sk. Egons Salmanis, koncertmeistars Egita Salmane);
- Trompetes spēlē vecākajā grupā Harijam Ločmelim II vieta (sk. Jānis Budevičs, koncertmeistars Viktors Bormanis)
- Trombona spēlē vecākajā grupā Gvido Dokānam II vieta (sk. Jānis Budevičs, koncertmeistars Viktors Bormanis);
- Tubas spēlē vecākajā grupā Lainim Pavlovskim Diplomanda gods (sk. Jānis Budevičs, koncertmeistars Viktors Bormanis).


Mūzikas skolas audzēkņi gūst kārtējos panākumus

Drukāt
Kategorija: Balvu Mūzikas skola
Ceturtdiena, 11 Februāris 2016
Pēdējās izmaiņas: 11 Februāris 2016

No 29.-31.janvārim Rīgā, Pāvula Jurjāna Rīgas mūzikas skolā, notika kārtējais Latvijas mūzikas skolu Pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu audzēkņu konkurss.
Ļoti veiksmīgi konkursā piedalījās Balvu Mūzikas skolas audzēkņi. Agnese Ieva Lipska flautu grupā ieņēma III vietu (skolotājs Vladimirs Bondarenko, koncertmeistars Viktors Bormanis), Gvido Dokāns trombonu grupā ieņēma III vietu un Lainis Pavlovskis tubu grupā arī ieņēma III vietu (abu audzēkņu skolotājs Jānis Budevičs un koncertmeistars Viktors Bormanis).
13.februārī Latvijas Universitātes Lielajā aulā notika laureātu orķestra koncerts „Bravo-isimo” un apbalvošana.


Balvu Mūzikas skolas audzēkņi gūst panākumus konkursos

Drukāt
Kategorija: Balvu Mūzikas skola
Trešdiena, 27 Janvāris 2016
Pēdējās izmaiņas: 27 Janvāris 2016

Balvu Mūzikas skolas direktors Egons Salmanis informēja, ka 14.janvārī Staņislava Broka Daugavpils mūzikas vidusskolā notika VIII Staņislava Broka Jauno dziedātāju konkurss, kurā ļoti veiksmīgi piedalījās Balvu Mūzikas skolas audzēkņi - 2.kora klases audzēkne Krista Arule ieguva I pakāpes diplomu un 2.kora klases audzēkne Estere Vigule saņēma II pakāpes diplomu. Īpaši labi veicās 2.kora klases vokālajam ansamblim, kurš savā grupā ar augstāko vērtējumu ieguva I pakāpes diplomu un Lielo balvu. Solo dziedātāju un ansambļa skolotāja ir Linda Vītola un koncertmeistars Ģirts Ripa.

Lasīt tālāk ...


Iegūst 3.vietu konkursā "Sudraba flauta"

Drukāt
Kategorija: Balvu Mūzikas skola
Otrdiena, 03 Novembris 2015
Pēdējās izmaiņas: 03 Novembris 2015

29.oktobrī Rīgā, Latgales priekšpilsētas mūzikas skolā notika I Latvijas flautas spēles jauno izpildītāju konkurss "Sudraba flauta". Ļoti veiksmīgi konkursā piedalījās Balvu Mūzikas skolas 5.flautas klases audzēkne Agnese Ieva Lipska, kas ieguva III vietu (skolotājs Edvīns Timošenko, koncertmeistars Viktors Bormanis).


Balvu Mūzikas skolas audzēkņu sasniegumi 2014./2015.m.g.

Drukāt
Kategorija: Balvu Mūzikas skola
Otrdiena, 13 Oktobris 2015
Pēdējās izmaiņas: 13 Oktobris 2015

Konkursu laureāti
2014./2015.m.g.

Konkursa nosaukums, vieta

Dalībnieka vārds, uzvārds

Rezultāti

Skolotājs

III Latgales stīdzinieku konkurszs „Pavasara stīgas” 04.03.2015.

Evelīna Pipcāne (3.kl.)

I vieta

Zoja Zaharova

KCM J.Agafonova

Nadīna Magone (6.kl.)

III vieta

Zoja Zaharova

KCM J.Agafonova

Elīna Samoiļenko (5.kl.)

III vieta

Zoja Zaharova

KCM J.Agafonova

Annija Anete Logina 7.kl.)

II vieta

Zoja Zaharova

KCM J.Agafonova

Elīza Zelča (8.kl.)

II vieta

Zoja Zaharova

KCM J.Agafonova

Vokālās mūzikas konkurss „Balsis” II kārta, Rēzeknē, 13.03.2015.

Vokālais ansamblis

I pakāpes diploms

Linda Vītola

KCM Ģ.Ripa

IP Pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu spēle Valsts konkursa II kārta

Rēzeknē, 27.01.2015.

Una Romāne

3.flautas kl.

Diploms

Edvīns Timošenko

KCM J.Agafonova

Agnese Lipska 4.klarnetes kl.

Dioploms

Arnis Graps

KCM J.Agafonova

Lainis Pavlovskis 5.tubas kl.

Diploms

Edvīns Timošenko

KCM J.Agafonova

Ričards Ķirsons 3.trompetes kl.

II vieta

Egons Salmanis

KCM E.Salmane

Roberts Ķirsons 3.trompetes kl.

II vieta

Egons Salmanis

KCM E.Salmane

Nauris Ločmelis 3.eifonija kl.

III vieta

Egons Salmanis

KCM E.Salmane

Aleksandrs Samoiļenko 5.tubas kl.

III vieta

Jānis Budevičs

KCM V.Bormanis

IP Pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu spēle Valsts konkursa III kārta

Rīgā, 21.-22.02.2015.

Harijs Ločmelis 5.trompetes kl.

I vieta

Jānis Budevičs

KCM V.Bormanis

Roberts Ķirsons 3.trompetes kl.

II vieta

Egons Salmanis

KCM E.Salmane

Latgales novada skolu jaunatnes pūtēju orķestru skate Jēkabpilī, 14.03.2015.

Pūtēju orķestris

I vieta A grupā

(augstākais rezultāts valstī)

Diriģenti:

Egons Salmanis

Arnis Graps

Jauno dziedātāju Ziemassvētku konkurss Daugavpilī, 08.01.2015.

Elīza Salmane 5.klavieru kl.

II pakāpes diploms

Linda Vītola

KCM E.Salmane

Krista Arule 1.kora kl.

II pakāpes diploms

Linda Vītola

KCM Ģ.Ripa

Estere Vigule 1.kora kl.

II pakāpes diploms

Linda Vītola

KCM Ģ.Ripa

Markuss Mednis 1.kora kl.

III pakāpes diploms

Linda Vītola

KCM Ģ.Ripa

Armands Tutiņš 1.vijoles klase

III pakāpes diploms

Linda Vītola

KCM Ģ.Ripa

Izvirzīti uz konkursa „Talants Latvijai” finālu Rīgā, 25.01.2015.

Līva Supe (7.saks.)

 

Arnis Graps

KCM J.Agafonova

Elīza Salmane (5.klav.)

 

Egita Salmane

 

Gatis Irbītis (6.tromp.)

 

Ojārs Tūmiņš

KCM V.Bormanis

Ance Salmane (5.klav.)

 

Lija Ivanova

Gvido Dokāns (3.trombona kl.)

 

Jānis Budevičs

KCM V.Bormanis

Evelīna Pipcāne 3.vijoles kl.

 

Zoja Zaharova

KCM J.Agafonova

X Latgales Jauno pianistu konkurss Balvos, 17.04.2015.

Elīza Salmane

(5.kl.)

I vieta

Egita Salmane

Brigita Zelča

(4.kl.)

I vieta

Egita Salmane

Mārtiņš Lāpāns

(3.kl.)

I vieta

Lija Ivanova

Ance Salmane

 (5.kl.)

III vieta

Lija Ivanova

Dārta Garā

 (2.kl.)

Diploms

Evija Seņkova

IX Jēkaba Graubiņa Jauno pianistu konkurss Līvānos, 02.04.2015.

Dārta Garā 2.kl.

Diploms

Evija Seņkova

Konkurss „Talants Latvijai” fināls Rīgā, 03.05.2015.

Evelīna Pipcāne 3.vijoles kl.

III vieta

Zoja Zaharova

KCM J.Agafonova

A.Dombrovska stīgu instrumentu spēles konkurss Rīgā, 26.11.2014.

Evelīna Pipcāne 3.vijoles kl.

Diploms

Zoja Zaharova

KCM J.Agafonova

Jāņa Ivanova jauno pianistu konkurss „Latgales skicē-jums”, Rēzeknē, 28.11.2014.

Mārtiņš Lāpāns 3.klav.

Kl.

Diploms

Lija Ivanova

Skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētku finālkonkursā Rīgā, 08.07.2015.

Pūtēju orķestris

II vieta A grupā

Egons Salmanis

Arnis Graps

 


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei