Briežuciema pamatskola

Kategorija: Briežuciema pamatskola
Pirmdiena, 31 Augusts 2009
Pēdējās izmaiņas: 26 Oktobris 2016

Briežuciema pamatskolaSkolas adrese: Balvu novads, Briežuciema pag., LV- 4595
Tālr. 26423947; fakss 64521298; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Direktors Aigars Keišs, Tālr. 26423947

Mājas lapa - http://www.skolina.lv/

Realizētas programmas:

  • Vispārējā pamatizglītība.
  • Pirmsskolas izglītība.
  • Speciālā izglītība.
  • No 2013.gada 7. janvāra skolā tiek realizēta  Speciālās pamatizglītības programma izglītojamajiem ar mācīšanās traucējumiem (kods 21015611).

Lasīt tālāk ...


Briežuciema pamatskolā pārbauda zināšanas par Latgali – Latvijas sirdi

Kategorija: Briežuciema pamatskola
Ceturtdiena, 24 Novembris 2016
Pēdējās izmaiņas: 24 Novembris 2016

Jau labu laiciņu pirms Latvijas dzimšanas dienas Briežuciema pamatskolas skolēni un skolotāji sāka gatavoties svētkiem. Taisnība, ka tieši gatavošanās svētkiem ir tas skaistākais brīdis, kas rada kopības sajūtu, dod to īpašo sajūtu, kas atnākot pasākumam, sniedz gandarījumu pašiem. Latgaliešu pulciņa, kuru vada skolas direktors Aigars Keišs, ideju noorganizēt skolā konkursu “Latgale Latvijas sirds” atbalstīja un palīdzēja realizēt viss skolas kolektīvs.

Lasīt tālāk ...


Septembris Briežuciema pamatskolā

Kategorija: Briežuciema pamatskola
Piektdiena, 09 Septembris 2016
Pēdējās izmaiņas: 09 Septembris 2016

Ja pavasara izlaidumu skolās var saukt par ražas laiku, tad 1. septembri, par sējas laiku. Bieži vien apsveikumā tiek dzirdēts, kā sveiciens Jaunajā gadā. Arī Briežuciema pamatskolā ir sācies jaunais gads - jaunais mācību gads. Protams, katram tas bija citāds, citādas izjūtas, emocijas.

Lasīt tālāk ...


Ekskursiju projektu konkursa „Pētīsim un izzināsim Latviju” ekskursija uz Aglonu un Daugavpili

Kategorija: Briežuciema pamatskola
Pirmdiena, 16 Maijs 2016
Pēdējās izmaiņas: 16 Maijs 2016


Nu jau vairākus gadus Monreālas Latviešu sabiedriskais centrs organizē ekskursiju projektu konkursu „Pētīsim un izzināsim Latvijas vēsturi''. Šī konkursa mērķis ir sekmēt Latvijas vēstures un Latvijas kultūras iepazīšanu mācību ekskursijās. Konkursa uzdevumi ir dot iespēju organizēt izzinošas/pētnieciskas ekskursijas uz dažādiem Latvijas muzejiem, vēstures un kultūras pieminekļiem, kā arī ar vēsturiskiem notikumiem saistītām vietām.

Lasīt tālāk ...


Katrīnas dienas tirdziņš Briežuciema skolā

Kategorija: Briežuciema pamatskola
Pirmdiena, 30 Novembris 2015
Pēdējās izmaiņas: 30 Novembris 2015

27.novembrī Briežuciema pamatskolā notika Katrīnas dienai veltīts tirdziņš, kurā skolēni pārdeva pašu ražotās un gatavotās preces. Katrīndienas tirdziņš ir viena no tradīcijām, kas skolā tiek kopta jau vairāk nekā 10 gadus.

Lasīt tālāk ...


Briežuciema pamatskolas pašvērtējuma ziņojums

Kategorija: Briežuciema pamatskola
Ceturtdiena, 04 Februāris 2016
Pēdējās izmaiņas: 16 Maijs 2016

Ziņojumu skatit šeit.


“Indiāņu vasara” Briežuciema pamatskolā

Kategorija: Briežuciema pamatskola
Pirmdiena, 20 Jūlijs 2015
Pēdējās izmaiņas: 20 Jūlijs 2015

No 29.jūnija līdz 3.jūlijam Briežuciema pamatskolā notika radošā vides nometne “Indiāņu vasara”. 26 bērni un pusaudži vecumā no 8 līdz 14 gadiem mācījās gatavot lokus un bultas un mācījās šaut mērķī, gatavoja kukaiņu mājiņas, trušu māju, vēja zvanus no dabas materiāliem. Pētīja pļavu, darbojās ar mikroskopiem, devās nakts pārgājienā un darīja vēl daudz ko citu. Vasaras nometni atbalstīja pašvaldība, skolotāji šoreiz darbojās kā brīvprātīgie.

Lasīt tālāk ...


Mums pašiem sevi ir jāiezīmē pasaules kartē

Kategorija: Briežuciema pamatskola
Pirmdiena, 15 Jūnijs 2015
Pēdējās izmaiņas: 15 Jūnijs 2015

No 3.līdz 5.jūnijam mazā, šarmantā un drosmīgā pilsētiņā Līgatnē pulcējās vairāki simti cilvēki, lai 2.Latvijas lauku kopienu parlamentā diskutētu par tēmu „Izaugsmes priekšnosacījumu radīšana mazajās pilsētās un lauku reģionos”. Svētku uzrunā Līgatnes novada domes priekšsēdētājs Ainārs Šteins atzina, ka Līgatne parlamenta viesu uzņemšanai gatavojas visu gadu.
Līgatnē pulcējās gandrīz 300 lauku kopienu pārstāvji no visas Latvijas, Eiropas Savienības un citām valstīm, lai kopā ar politikas veidotājiem un attīstības organizāciju pārstāvjiem diskutētu ne tikai par lauku un mazpilsētu kopienu izaicinājumiem, bet arī rastu risinājumus un iespējas lauku attīstībai.

Lasīt tālāk ...


Briežuciema pamatskolas 105 gadu jubilejas koncerts

Kategorija: Briežuciema pamatskola
Pirmdiena, 15 Jūnijs 2015
Pēdējās izmaiņas: 15 Jūnijs 2015

„Tu esi zvans, es esmu zvans.... Jūs esat zvaniņi, bet vai mēs kopā skanam? Skanēsim tikai tad, kad viens otram pieskarsimies. Atdosim savu skaņu vibrāciju, cita skaņu uztversim, pārskaņosimies un saskaņosimies. Un tad laidīsim priekā skanēt pasaulē. Un kļūsim liels kopīgs orķestris ”. Ar tik skanīgiem vārdiem Briežuciema pamatskolas 105 gadu jubilejas koncertu 30.maijā atklāja pasākuma vadītāji – skolas absolvente un Briežuciema kultūras dzīves vadītāja Zita Mežale un Briežuciema pamatskolas direktors Aigars Keišs.

Lasīt tālāk ...


Briežuciema pamatskolai -105

Kategorija: Briežuciema pamatskola
Ceturtdiena, 07 Maijs 2015
Pēdējās izmaiņas: 07 Maijs 2015


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei