Stacijas pamatskola

Kategorija: Stacijas pamatskola
Trešdiena, 11 Novembris 2009
Pēdējās izmaiņas: 17 Jūlijs 2017

Adrese:
Skolas 12, Kubulu pagastā, Balvu novadā
LV-4566
Skolas tālr. 64560035
Direktore: Ruta Bukša, tālr. mob. 26620641
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Skola realizē 2 izglītības programmas: · Vispārējo pamatizglītības programmu -21011111, · Speciālo programmu – 21015811 Stacijas skola darbu uzsāk 1919. gadā. No 1992. gada 21. janvāra tā tiek nosaukta par Stacijas pamatskolu. Skolai 90 gadi. 

Darbība EKOskolu programmā
Stacijas pamatskolas EKO padome
Stacijas pamatskolas vides kodekss
Stacijas pamatskolas vides izvērtējums
Darbības plāns

 

Lasīt tālāk ...


Stacijas pamatskolas skolēni iepazīst uzņēmējdarbību laukos

Kategorija: Stacijas pamatskola
Piektdiena, 20 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 20 Oktobris 2017

img 004

Balvu novada izglītības iestādēs realizētā projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, un sadarbībā ar Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes pedagoģi-karjeras konsultanti Lidiju Ločmeli, 18.oktobrī Stacijas pamatskolas 5. un 8.klases skolēni devās mācību ekskursijā pie vietējiem uzņēmējiem. Aktivitātes mērķis bija tuvāk iepazīt uzņēmējdarbības iespējas lauku reģionā, tikties ar konkrētiem uzņēmējiem, noskaidrot interesējošus jautājumus - kādas zināšanas nepieciešamas uzņēmējiem, vai viņu darba diena ir grūta, kādas zināšanas ir nepieciešamas?

Lasīt tālāk ...


Izzinošā mācību ekskursija Madonas novadā

Kategorija: Stacijas pamatskola
Trešdiena, 18 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 18 Oktobris 2017

img 007

11.oktobra rudens rītā Stacijas pamatskolas 5. un 9.klases skolēni devās izzinošā ekskursijā uz Madonas novadu. Ļoti viesmīlīgi skolēnus uzņēma Madonas jaunie uzņēmēji, kuri ražo garšīgās – „Madonas karameles”. Skolēniem bija iespēja uzzināt, kā tiek ražotas karameles, no kādām izejvielāmtās ražo, cik dažāds ir to sortiments un vērot ražošanas procesu. Visinteresantākais brīdis bija – darboties pašiem un izveidot karameles ar savu dizainu, skaisti iesaiņojot un garšīgi apēdot.

Lasīt tālāk ...


Skolotāju diena Stacijas pamatskolā

Kategorija: Stacijas pamatskola
Piektdiena, 13 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 13 Oktobris 2017

img 002

Ar asteru ziediem un ābolu ražu ir aizsteidzies septembris. Klāt oktobris un Skolotāju diena. Skolotājs – tā ir viena no atbildīgākajām profesijām pasaulē, tas ir cilvēks, kurš ar savu darbu ikdienu ietekmē skolēnu dzīvi. Skolotājas, dodot no sevis labāko, iedvesmo bērnus mācīties un palīdz viņiem piepildīt savus sapņus.

Lasīt tālāk ...


Stacijas pamatskolas skolniece piedalās spēlē “Gudrs vēl gudrāks”

Kategorija: Stacijas pamatskola
Pirmdiena, 02 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 02 Oktobris 2017

img 008

Pašā mācību gadā sākumā Stacijas pamatskolas 6.klases skolniece Zane Keiša saņēma uzaicinājumu piedalīties Latvijas TV organizētajā spēlē- konkursā “Gudrs vēl gudrāks”. Prieks, satraukums un interese visus pavadīja līdz 20.septembrim, kad Zane kopā ar deviņiem skolas draugiem, klases audzinātāju Rutu Bukšu un mammu Ingu Keišu devās uz Rīgu. Skolēniem tā bija pirmā iepazīšanās ar televīzijas ēku un filmēšanas kārtību, kā arī aizkulisēm. Viss bija interesanti, savādāk, ne kā redzams TV ekrānos, un reizē arī nogurdinoši, jo nepilnu stundu garā raidījuma ierakstīšana prasīja 6 stundas!

Lasīt tālāk ...


Zaļais Eko karogs turpinās plīvot pie Stacijas pamatskolas!

Kategorija: Stacijas pamatskola
Piektdiena, 15 Septembris 2017
Pēdējās izmaiņas: 15 Septembris 2017

No 2015.gada rudens Stacijas pamatskola nes Ekoskolas vārdu. Arī pagājušā mācību gadā skolas kolektīva kopīgais darbs Eko aktivitātēs izvērtēts un saņemts atzinums – otro gadu piešķirt Stacijas pamatskolai starptautisko Zaļo Eko karogu.

Lasīt tālāk ...


Stacijas pamatskolas skolēni sadarbojās ar Amerikas latviešu bērniem un tikās ar Latvijas Valsts prezidentu

Kategorija: Stacijas pamatskola
Otrdiena, 08 Augusts 2017
Pēdējās izmaiņas: 09 Augusts 2017

img 004

Stacijas pamatskola šovasar saņēma piedāvājumu no Amerikas Latviešu Apvienības un pie sevis ciemos uzņemt vienaudžus no Amerikas.

Projektu „Heritage Latvia” Amerikas Latviešu Apvienība (ALA) aizsāka pirms vairāk nekā desmit gadiem, papildinot izglītības ceļojumu programmu piedāvājumu, kas līdz 2007. gadam bija pieejams tikai Amerikā un Austrālijā dzīvojošiem latviski runājošiem bērniem.

Lasīt tālāk ...


Erasmus projekta vizīte Stacijas pamatskolā

Kategorija: Stacijas pamatskola
Pirmdiena, 17 Jūlijs 2017
Pēdējās izmaiņas: 17 Jūlijs 2017

mybm erasmus plus

Stacijas pamatskola šajā mācību gadā aktīvi darbojas Erasmus+ projektā “Move your body and mind - healthy lifestyle for adolescents” („Iekustini savu ķermeni un prātu - veselīgs dzīvesveids pusaudžiem”). No 12. – 16. jūnijam notika šī projekta vizīte Latvijā. Sadarbības partneri no Lielbritānijas, Polijas, Bulgārijas, Rumānijas, Turcijas, Spānijas, Martinikas salas nedēļas garumā viesojās gan Latvijas galvaspilsētā Rīgā, gan Balvos, gan Stacijas pamatskolā. 32 ciemiņi - gan skolēni, gan skolotāji pirmo reizi apmeklēja mūsu valsti, tāpēc ar īpaši lielu atbildību un arī lepnumu skolas kolektīvs gatavoja izzinošu un izglītojošu vizīti.

Lasīt tālāk ...


Stacijas pamatskolas ekskursija uz Valmieru

Kategorija: Stacijas pamatskola
Ceturtdiena, 01 Jūnijs 2017
Pēdējās izmaiņas: 01 Jūnijs 2017

img 003

Kā jau katru gadu pavasarī ir laiks mācību ekskursijai. 24.maijā Stacijas pamatskolas 1. – 4. klašu skolēni devās izzinošā ekskursijā uz Valmieru un tās apkārtni.

Lasīt tālāk ...


Baltā galdauta svētki Stacijas pamatskolā

Kategorija: Stacijas pamatskola
Piektdiena, 19 Maijs 2017
Pēdējās izmaiņas: 19 Maijs 2017

img 002

Atsaucoties Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades birojs aicinājumam 4.maijā turpināt Baltā galdauta svētku tradīciju par godu Latvijas valsts neatkarības atjaunošanai, šo svētku tradīciju šinī pavasarī aizsāka arī Stacijas pamatskola. Baltā galdauta svētku mērķis ir iedvesmot cilvēkus 4.maijā pulcēties pie viena galda ģimenes, draugu, kaimiņu vai kopienas lokā, apzināti svinot savas valsts esību un godinot tos, kuri palīdzējuši to radīt un nosargāt. Baltā galdauta svētki atgādinās to, ka Latvijas Republikas neatkarības atjaunošana - Latvijas valsts otrā dzimšanas diena - bija konkrētu cilvēku neatlaidīgas rīcības, drosmes un uzdrīkstēšanās rezultāts.

Lasīt tālāk ...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei