Stacijas pamatskola

Drukāt
Kategorija: Stacijas pamatskola
Trešdiena, 11 Novembris 2009
Pēdējās izmaiņas: 12 Jūnijs 2015

Adrese:
Skolas 12, Kubulu pagastā, Balvu novadā
LV-4566
Skolas tālr. 64560035
Direktore: Ruta Bukša, tālr. mob. 26620641
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Skola realizē 2 izglītības programmas: · Vispārējo pamatizglītības programmu -21011111, · Speciālo programmu – 21015811 Stacijas skola darbu uzsāk 1919. gadā. No 1992. gada 21. janvāra tā tiek nosaukta par Stacijas pamatskolu. Skolai 90 gadi. 

Darbība EKOskolu programmā
Stacijas pamatskolas EKO padome
Stacijas pamatskolas vides kodekss
Stacijas pamatskolas vides izvērtējums
Darbības plāns

 

Lasīt tālāk ...


Stacijas pamatskolā jauni spēļu galdi

Drukāt
Kategorija: Stacijas pamatskola
Piektdiena, 24 Marts 2017
Pēdējās izmaiņas: 24 Marts 2017

“Viasat” uzņēmums un darbinieki dāvina 550 eiro vērtu dāvinājumu Balvu novada Stacijas pamatskolai! Tādu negaidītu vēsti skolas kolektīvs saņēma janvāra mēnesī.

Lasīt tālāk ...


Stacijas pamatskolas pārstāvji Ekoskolu ziemas forumā

Drukāt
Kategorija: Stacijas pamatskola
Pirmdiena, 06 Marts 2017
Pēdējās izmaiņas: 06 Marts 2017

No 24.-26. februārim Rīgas Rīnūžu vidusskolā aizvadīts Ekoskolu 15 gadu jubilejas Ziemas forums, kurā piedalījās 300 dalībnieku no 98 izglītības iestādēm. To vidū bija arī Stacijas pamatskolas Ekoprogrammas koordinatore direktore R.Bukša, skolnieces A.Kikuste un E.Melne kopā ar tuvāko Ekoskolu pārstāvjiem no Balvu valsts ģimnāzijas, Rugāju novada vidusskolas un Eglaines pamatskolas. Trīs dienu garumā foruma dalībnieki apguva zināšanas un prasmes, kas ļaus arī turpmāk īstenot un popularizēt dabai draudzīgu dzīvesveidu.

Lasīt tālāk ...


Stacijas pamatskolas skolēni Ogres ledus hallē

Drukāt
Kategorija: Stacijas pamatskola
Pirmdiena, 16 Janvāris 2017
Pēdējās izmaiņas: 16 Janvāris 2017

Mācību gada 2.semestris Stacijas pamatskolā sācies ar jaunu darba cēlienu, jauniem uzstādītiem mērķiem un iecerēm. Prieks, ka skolā ir daudz skolēnu, kuri laiku skolā un ārpus tās velta galvenokārt mācību darbam, jaunu zināšanu un prasmju apgūšanai kā arī savu talantu attīstīšanai.

Lasīt tālāk ...


Ziemassvētku rūķu jampadracis Stacijas pamatskolā

Drukāt
Kategorija: Stacijas pamatskola
Otrdiena, 27 Decembris 2016
Pēdējās izmaiņas: 27 Decembris 2016

21. decembrī Stacijas pamatskolas skolēni, skolotāji, tehniskie darbinieki un skolēnu vecāki pulcējās uz Ziemassvētku rūķu jampadraci. Visi tika aicināti iejusties rūķu tēlā un atbilstoši tam saposties.

Lasīt tālāk ...


Stacijas pamatskola realizē Erasmus + projektu

Drukāt
Kategorija: Stacijas pamatskola
Ceturtdiena, 08 Decembris 2016
Pēdējās izmaiņas: 08 Decembris 2016

Septembra mēnesī Stacijas pamatskolas vadība saņēma iepriecinošu ziņu, ka Valsts Izglītības attīstības aģentūra ir apsptiprinājusi mūsu dalību Erasmus+ projektā. Projekts tika iesniegts pirms diviem gadiem, kad skolā par angļu valodas skolotāju strādāja Agneta Mača.

Lasīt tālāk ...


Stacijas pamatskolas skolēni piedalās spēļu naktī

Drukāt
Kategorija: Stacijas pamatskola
Otrdiena, 29 Novembris 2016
Pēdējās izmaiņas: 29 Novembris 2016

Šajā mācību gadā Stacijas pamatskola piedalās projektā „Esi līderis!”. Projektā piedalās 7. un 8.klases skolēni. „Esi Līderis!”– ir Vislatvijas skolu projekts, kas jau 16 gadus dod iespēju skolēniem iegūt daudzpusīgas zināšanas uzņēmējdarbībā un personības attīstībā, kā arī izpratni par iespējām mērķtiecīgi virzīties savas nākotnes profesijas izvēlē.

Lasīt tālāk ...


Valsts svētki Stacijas pamatskolā

Drukāt
Kategorija: Stacijas pamatskola
Ceturtdiena, 24 Novembris 2016
Pēdējās izmaiņas: 24 Novembris 2016

Šogad Latvija savu dzimšanu sagaidīja satinusies baltā sniega villainē... Patriotiskajā nedēļā drēgnā rudens lietus vietā šogad gašs sniegpārslu virpulis. Lai pieminētu par Tēvzemi kritušos karavīrus, Stacijas pamatskolas skolēni 11.novembrī Lāčpēša dienā sniegoto laukumu skolas pagalmā sildīja ar savām domām un svecīšu liesmiņām, izliekot vārdu LATVIJA.

Lasīt tālāk ...


Stacijas pamatskolas direktore “Ecomondo 2016” izstādē Itālijā

Drukāt
Kategorija: Stacijas pamatskola
Ceturtdiena, 24 Novembris 2016
Pēdējās izmaiņas: 24 Novembris 2016

Stacijas pamatskolas vecāko klašu kolektīvi audzinātāju vadībā, koordinatores dabaszinību skolotājas Annas Jaudzemas mudināti, jau vairākus gadus piedalās dažādos izzinošos konkursos, ko organizē SIA  “ZAAO”. Šī organizācija ne tikai apsaimnieko Balvu novada teritorijā uzkrātos un šķirotos atkritumus, bet arī veic plašu izglītojošu darbu, lai īpaši skolu jaunatne mācītos rīkoties atbildīgi pret vidi, to saudzētu arī turpmākajām paaudzēm.

Lasīt tālāk ...


Rīcības dienas STACIJAS pamatskolā

Drukāt
Kategorija: Stacijas pamatskola
Trešdiena, 16 Novembris 2016
Pēdējās izmaiņas: 16 Novembris 2016

Stacijas pamatskola, kas nes Ekoskolas nosaukumu, arī šogad aktīvi atbalstīja starptautisko Ekoskolu Rīcības dienas.

Jau 3.novembrī pārstāvji no skolas Ekopadomes- Digna, Signija, Amanda, Airita un skolas direktore Ruta Bukša kopā ar blakus novada Rugāju novada vidusskolas pārstāvjiem devās ciemos uz Rēzeknes valsts poļu ģimnāziju. Piedaloties pasākumā "ZINU, GRIBU, RĪKOJOS!" skolēni papildināja zināšanas par dažādiem vides aizsardzības jautājumiem, piedalījās izglītojošās spēlēs un konkursiņos. Kopīgā Latgales ekoskolu pasākumā radās vienota kopības sajūta, mūsu- “zaļi domājošo” nav maz! Mēs mīlam savu valsti, mūsu uzdevums ir par to rūpēties, to sargāt un cienīt!

Lasīt tālāk ...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei