Tilžas internātpamatskola

Kategorija: Tilžas internātpamatskola
Trešdiena, 26 Augusts 2009
Pēdējās izmaiņas: 30 Septembris 2015

TILŽAS INTERNĀTPAMATSKOLA
Skolas adrese: Pārupes ielā 4, Tilža, Balvu novads. LV-4572
T./ fax 64563858
Tālr. 64563852
e-pasts:
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Skolas direktore : Iluta Bērziša

 

 

Lasīt tālāk ...


Latvijas Bērnu bāreņu fonda dāvātā ekskursija uz Robotu balli Rīgā

Kategorija: Tilžas internātpamatskola
Ceturtdiena, 30 Marts 2017
Pēdējās izmaiņas: 30 Marts 2017

Šī gada 1. martā Tilžas internātpamatskolas skolēniem bija iespēja apmeklēt izstādi Rīgā. Tādu iespēju skolēniem dāvāja Latvijas Bērnu bāreņu fonds. Ekskursijā brauca 14 skolēni no 4.-8.klasei. Pasākums norisinājās Elkor Plaza telpās, kur varēja aplūkot unikālu robotikas izstādi „Robotu balle". Tajā bija redzami aptuveni 20 dažādi roboti, kas tapuši 12 pasaules valstīs un tiek izmantoti dažādās biznesa, sociālo pakalpojumu un izklaides jomās. Starptautisko kolekciju papildināja arī robotikas sasniegumi no Latvijas un paplašinātās realitātes tehnoloģijas. Izstādes kolekciju veidoja robotikas sasniegumi no visas pasaules – Lielbritānijas, Kanādas, ASV, Francijas, Šveices, Vācijas, Japānas, Slovēnijas, Jaunzēlandes, Korejas, Singapūras un Krievijas.
Izstāde bija interaktīva, skolēni ne tikai varēja to apskatīt, bet arī paši darboties veidojot robotu galvas un iejūtoties robotu tēlos. Tāpat arī zēniem bija iespēja mēroties spēkos ar robotiņu-galda tenisistu, apskatīt deju programmu.
Skolēni apskatīja arī vienu no jaunākajām tehnoloģijām – 3D printeri darbībā.
Priecīgi par pavadīto laiku, Tilžas internātpamatskolas skolēni saka lielu paldies par iespēju!

 

 


Valentīndienas balle 2017 Tilžas internātpamatskolā

Kategorija: Tilžas internātpamatskola
Otrdiena, 28 Februāris 2017
Pēdējās izmaiņas: 28 Februāris 2017

Mīlestība - viena no cilvēka augstākajām jūtām. Jūtām, ko mēs, Tilžas internātpamatskolas skolēni, saņemam un mācāmies dot ik dienu, esot skolā ar savējiem skolotajiem un skolas biedriem.
Mūsu skolā par tradīciju ir kļuvusi Valentīndienas svinēšana, ko cenšamies atzīmēt katru gadu. Šogad, kad 14.februārī vārdadiena ir Valentīnam, īpaša tā bija 2.klases skolniekam Valentīnam Astratovam, jo šajā dienā viņam bija dubultsvētki. Šī ir arī pirmā reize skolas vēsturē, kad skolā mācās kāds Valentīns.
Atjautības uzdevumos piedalījās 8 pāri, savukārt pārējie, kas bija ieradušies kā skatītāji, viņus atbalstīja. Par godu šiem svētkiem skolā tika izveidots Valentīndienas fotosesijas stūrītis, kas bija pieejams divas dienas. To izmantoja ne tikai skolēni, bet arī mūsu jaukie skolotāji un skolas darbinieki.
Pasākumā tika iekļauta diskotēka, jo kas gan tie par svētkiem bez īstas balles, kurā galvenie bija skolas prinči un princeses, kas ieguva šādus titulus. Tie bija: 1.-4.klase - E.Mitrovskis un A.M.Ruņģe, bet no 5.-9. klasei -S.Mitrovskis un M.Avota.
Paši skolēni apgalvoja: “Svētku nekad nav par daudz. Šī ir īstā diena, kad var pateikt kādam, cik daudz viņš tev nozīmē!”
Paldies visiem, kas mūs atbalstīja, jo atbalsts ir nepieciešams, lai viss izdotos!


Alīna Keiša
Tilžas internātpamatskolas pašpārvaldes prezidente


TIPS_1.jpgTIPS_2.jpgTIPS_3.jpgTIPS_4.jpgTIPS_5.jpgTIPS_6.jpg


Tilžas internātpamatskolā katru gadu pa brīnumam…

Kategorija: Tilžas internātpamatskola
Ceturtdiena, 19 Janvāris 2017
Pēdējās izmaiņas: 19 Janvāris 2017

Šogad Tilžas internātpamatskolā bērni Ziemassvētku eglīti svinēja kopā ar Latvijas Bērnu bāreņu fonda pārstāvjiem. Prieks, ka šajos svētkos kopā ar mums priecājās arī ciemiņi no laikraksta „Vaduguns”.

Mūsu skolas 4. un 6.klases skolēni bija iestudējuši uzvedumu „Šreka Ziemassvētki.” Patīkami bija vērot, cik mūsu skolā daudz talantīgu bērnu!

Lasīt tālāk ...


Tilžas internātpamatskolas audzēkņi un viņu skolotājas iepriecina seniorus

Kategorija: Tilžas internātpamatskola
Ceturtdiena, 19 Janvāris 2017
Pēdējās izmaiņas: 19 Janvāris 2017

Ziemassvētki ir pārsteigumu laiks, tāpēc Tilžas internātpamatskolas skolēni, skolotājas Daiga Griestiņa, Anna Tomaševiča, Ilona Dzene un Elita Čirka sagatavoja uzvedumu „Ziemassvētki ģimenē.”Ar šo uzvedumu brauca iepriecināt pansionāta „Balvi”, Rugāju un Viļakas sociālās aprūpes centra sirmgalvjus. Uzvedumā tika attēlots, kā sagaida Ziemassvētkus. Stāstīti ticējumi, sagaidīti ciemos ķekatnieki - īsti čigāni ar dejām. Dziedātas Ziemassvētku dziesmas. Notika arī kopīga sadziedāšanās ar pansionātu ļaudīm. Tika dziedātas viņu jaunības laika dziesmas.

Lai vēl vairāk iepriecinātu seniorus, jau laikus tam gatavojāmies. Tika izveidoti papīra eņģeļi un uz tiem rakstīti novēlējumi, zēni mājturības stundā gatavoja netradicionālas svētku eglītes. Dāvanas sponsorēja Rugāju novada zemnieks Vilnis Kapteinis, Tilžas pagasta zemnieki Vilnis Čirka un Gunta Kalniņa. Mīļš paldies viņiem par to!

Zane Staģe, 6.klases skolniece


Tilžas internātpamatskolā ciemojas policists no Balviem

Kategorija: Tilžas internātpamatskola
Ceturtdiena, 08 Decembris 2016
Pēdējās izmaiņas: 13 Decembris 2016

Skolā ir izveidojusies tradīcija – tikšanās ar policijas darbiniekiem. Arī šogad mūsu skolā viesojās policists A. Grāvītis. Viņš mums stāstīja par cigarešu un alkohola kaitīgo ietekmi uz pusaudžu veselību: par kārtību ciematos un pilsētās.

Lasīt tālāk ...


„Omīšu un opīšu diena” Tilžas internātpamatskolā

Kategorija: Tilžas internātpamatskola
Ceturtdiena, 08 Decembris 2016
Pēdējās izmaiņas: 12 Decembris 2016

32 dienas pirms 2017.gada iesākšanās mūsu skolā pirmo reizi vēsturē notika omīšu un opīšu diena. Jau no paša rīta 9.klases meitenes bija paspējušas pārģērbties par opīti un omīti, tas pārējos ļoti uzjautrināja un pārsteidza. Dienas vidū mazajā zālītē notika pasākums par godu šim notikumam. Un citi skolas skolēni parādīja, ka viņi arī spēj būt veci kā omītes un opīši, bet tomēr paši stilīgākie un labākie.

Lasīt tālāk ...


18. novembra svētki Tilžas internātpamatskolā

Kategorija: Tilžas internātpamatskola
Ceturtdiena, 08 Decembris 2016
Pēdējās izmaiņas: 08 Decembris 2016

Šī gada 17.novembrī Tilžas internātpamatskolā notika pasākums, kas bija veltīts Latvijas dzimšanas dienai.

Lasīt tālāk ...


„Helovīnu ballīte 2016” Tilžas internātpamatskolā

Kategorija: Tilžas internātpamatskola
Trešdiena, 09 Novembris 2016
Pēdējās izmaiņas: 09 Novembris 2016

Katru gadu skolā notiek kāds jauns, vēl nebijis pasākums. Šogad tā bija ballīte par godu Helovīnam. Tai gatavojāmies jau laikus, rīkojām radošās darbnīcas, kurās varēja piedalīties visas skolas skolēni. Pasākuma laikā varēja pamanīt skolēnu gandarījuma sajūtu par pašu gatavotajiem rotājumiem. Tie izdaiļoja un bagātināja pasākumu. Ballīte tiešām bija izdevusies, jo tāds prieks un sajūsma bērnu acīs sen nebija redzēta. Patīkami pārsteidza tas, ka uz pasākumu bija atnākuši gandrīz visi skolēni maskās. Skolēni stāstīja, kāpēc izvēlējušies šādus tērpus un maskas, tika stāstīti arī spoku stāstiņi. Notika dažādas aktivitātes, kurās visi ar aizrautību piedalījās.

Lasīt tālāk ...


Tilžas internātpamatskolas pedagogu ceļojums ar karieti skolotāju dienā

Kategorija: Tilžas internātpamatskola
Pirmdiena, 17 Oktobris 2016
Pēdējās izmaiņas: 20 Oktobris 2016

Skola - vieta, kur mēs mācāmies, smejamies, blēņojamies un pavadām daudzus gadus, taču skola nevarētu pastāvēt bez mūsu mīļajiem skolotājiem. Šogad 9.klases skolēni bija īpaši pacentušies, sarīkojot interesantu un neaizmirstamu braucienu skolotājiem ar karieti. Kariete piestāja „stacijās”, kurās tika lasītas skolēnu rakstītās vēstules, sveikti skolotāji. Pirms svētkiem skolēni veica aptauju par labākajiem skolotājiem. Mūsu paši labākie: 1.vietā – Ilona Dzene, 2.vietā ar vienādu punktu skaitu Aina Zelča un Aivars Rancāns, 3.vietā – Ainārs Dokāns. Tika sveikta arī „Gada skolotāja” Gundega Baranova.

Lasīt tālāk ...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas