Tilžas vidusskola

Kategorija: Tilžas vidusskola
Piektdiena, 28 Augusts 2009
Pēdējās izmaiņas: 11 Novembris 2016

Skolas adrese: Raiņa iela 15, Tilža, Tilžas pagasts, Balvu novads, LV 4572
Skolas direktors: Gunta Rižā
Skolas kontaktinformācija: tālrunis/fakss 64563865, mob. t. 29498432, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Īstenojamās izglītības programmas:

  • Vispārējās pamatizglītības programma
  • Vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena programma
  • Vispārējās vidējās izglītības profesionāli orientētā virziena programma (komerczinības un  valsts aizsardzības mācība)
  • Speciālās izglītības programma izglītojamiem ar garīgās attīstības traucējumiem
  • Pirmsskolas izglītības programma (realizē skolas Vectilžas filiālē)

Lasīt tālāk ...


Tilžas vidusskolā viesi no Somijas

Kategorija: Tilžas vidusskola
Otrdiena, 11 Aprīlis 2017
Pēdējās izmaiņas: 11 Aprīlis 2017

30.martā Tilžas vidusskolā ciemojās viesino Somijas. Programmas pamatā kristīgās vērtības. Mācību stundā bija iekļauti sveicieni no Somijas, kopīga dziedāšana, draudzīga parunāšanās un stundas noslēgumā bija izrādīte par Danielu lauvu bedrē.  Pasākumā piedalījās Tilžas pirmsskolas izglītības iestādes bērni, Tilžas internātpamatskolas 1.-4.klases skolēni un Tilžas vidusskolas 1.-6.klases skolēni. Pasākums bija ļoti jauks un bērniem patika, liels paldies komandai no Somijas.


Labo vārdu nedēļa Tilžas vidusskolā

Kategorija: Tilžas vidusskola
Trešdiena, 01 Marts 2017
Pēdējās izmaiņas: 01 Marts 2017

Projektu nedēļas laikā no 15.-17.februārim, 8.klases projektu grupa strādāja pie projekta “Labo vārdu grāmata”. No 20. līdz 24.februārim skolā tika izsludināta Labo vārdu nedēļa, kuras laikā pedagogi, skolēni un tehniskais personāls varēja veltīt labus vārdus saviem draugiem, skolas biedriem, klasesbiedriem un kolektīvam. Šīs nedēļas laikā tika veikti 28 labo vārdu ieraksti. Kopumā labos vārdus teica 60 skolas skolēni, pedagogi un darbinieki.
“Kamēr medus lās un maize abrā rūgst,
Lai labu vārdu nekad nepietrūkst”
Skolotāja Aija Bērziņa
 


Pasākums Kristīgās mācības skolēniem Tilžas vidusskolā

Kategorija: Tilžas vidusskola
Pirmdiena, 27 Februāris 2017
Pēdējās izmaiņas: 27 Februāris 2017

16.februārī Tilžas vidusskolā notika kristīgās mācības pasākums skolēniem. Skolotāja Inese Pujate skolēniem stāstīja Bībeles stāstus. Skolēni ar lielu aizrautību atbildēja uz jautājumiem par dzirdēto, kopīgi dziedāja kristīgas dziesmiņas. Pēc stāsta noklausīšanās visi ar nepacietību gaidīja Samariešu dāvanas. Par saņemtajām dāvanām skolēni ļoti priecājās un pateicās tiem labajiem cilvēkiem, kas sarūpēja šīs dāvanas un pateicās Dievam par šo pārsteigumu.


Projektu nedēļa Tilžas vidusskolā

Kategorija: Tilžas vidusskola
Trešdiena, 22 Februāris 2017
Pēdējās izmaiņas: 24 Februāris 2017

“Cilvēki, lietas un vietas mums apkārt” – ar šādu devīzi no 2017.gada 15.februāra līdz 17.februārim Tilžas vidusskolā noritēja Projektu nedēļa. Skolēni un skolotāji darbojās pavisam 13 projektu grupās.

Projektu grupā e-twinning, par projekta iespējām interesējās skolēni no 9.-12.klasei, kā arī skolotāja Evija.

Vizuālās mākslas grupā darbojās skolēni, kuriem patīk zīmēt, radoši darboties, jo māksla ir dabas valoda. Noslēguma dienā skolēni prezentēja savus zīmējumus, kuros bija attēloti pazīstami Balvu novada objekti, ainavas.

“Ja sākumā neizdodas, nepadodies, jo beigu beigās rezultāts var iznākt krāsains”- ar šādu darba noskaņojumu darbojās projektu grupa, kura atjaunoja vidusskolas garderobi. “Mums patīk”, tā saka paši jaunieši.

Lasīt tālāk ...


Radošo darbu konkurss Ontonam Slišānam

Kategorija: Tilžas vidusskola
Trešdiena, 01 Februāris 2017
Pēdējās izmaiņas: 01 Februāris 2017

2017.gada 18. janvārī jau trešo gadu Upītē tika svinēta Ontona Slišāna dienas. Bērni no visām Ziemeļlatgales skolām varēja piedalīties zīmējumu konkursā, kurā bija jāzīmē ilustrācija savam mīļākajam Ontona Slišāna dzejolim un radošo darbu konkursā ar tēmu „Asmu lapnys, ka asu Latgalīts”. Kopā tika iesniegts 21 radošais darbs un 75 zīmējumi. Tilžas vidusskolas skolēnu radošā komanda un skolotāja Aina Rakstiņa arī piedalījās šajā pasākumā.

Lasīt tālāk ...


Pasākums „Ziemassvētki pasaulē” Tilžas vidusskolā

Kategorija: Tilžas vidusskola
Pirmdiena, 09 Janvāris 2017
Pēdējās izmaiņas: 09 Janvāris 2017

Ziemas saulgriežos, kad visdziļāko tumsu uzvar gaisma un dienas atkal kļūst garākas, svinam Ziemassvētkus. Šie baltie svētki ar svecīšu mirdzumu un dāvanām ir mīļi ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem. Tos mīļus dara baltais klusums un miers, kas mīt dabā.

Lasīt tālāk ...


Karjeras dienas Tilžas vidusskolā

Kategorija: Tilžas vidusskola
Trešdiena, 07 Decembris 2016
Pēdējās izmaiņas: 07 Decembris 2016

2016.gada 22. novembrī Tilžas vidusskolā viesojās skolas absolvents, tagad Aizsardzības ministrijas Personāla attīstības departamenta direktora vietnieks Gunārs Upītis. Skolēni iepazinās ar bruņoto spēku struktūru, valsts aizsardzības jauno koncepciju. Tikšanās laikā tika demonstrēta videofilma „Lielais zobens 2016” par karavīru apmācībām.

Lasīt tālāk ...


Bērnu žūrijas konkursa „Nindzja Timijs mūsu vidū” noslēguma pasākums

Kategorija: Tilžas vidusskola
Otrdiena, 06 Decembris 2016
Pēdējās izmaiņas: 07 Decembris 2016

2016.gada 15. novembrī skolas bibliotekāre Ilga Medne kopā ar 6. klases skolnieci Līgu Čirku un Baltinavas vidusskolas 6. klases skolnieci Sonoru Loginu piedalījās Bērnu žūrijas radošā konkursa „ Nindzja Timijs mūsu vidū” noslēguma pasākumā LNB Ziedoņa zālē.

Lasīt tālāk ...


Tilžas skolas skolnieces piedalās Biznesa spēļu naktī Cesvainē

Kategorija: Tilžas vidusskola
Otrdiena, 06 Decembris 2016
Pēdējās izmaiņas: 06 Decembris 2016

2016.gada 25.novembrī vēlā pēcpusdienā projekta „Esi līderis” Tilžas vidusskolas dalībnieces Rebeka Ločmele, Līga Šapale un Daniela Zelča devās uz Cesvaines vidusskolu, lai piedalītos spēļu naktī un izspēlētu „Uzsāc biznesu”. Kopumā spēļu nakts ietvaros bija vairāk nekā 90 dalībnieku. Visi tika sadalīti 16 grupās, kur katrā bija 6 cilvēki. Šīs nav pirmās spēles, kurās piedalās mūsu skolas jaunieši. Šī ir lieliska iespēja jauniešiem pavadīt lielisku vakaru, izspēlēt spēles un iepazīties ar jauniem draugiem. Mūsu skolas meitenēm patika, un labprāt nākošreiz arī apmeklētu šādu pasākumu.


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas