Tilžas vidusskola

Kategorija: Tilžas vidusskola
Piektdiena, 28 Augusts 2009
Pēdējās izmaiņas: 11 Novembris 2016

Skolas adrese: Raiņa iela 15, Tilža, Tilžas pagasts, Balvu novads, LV 4572
Skolas direktors: Gunta Rižā
Skolas kontaktinformācija: tālrunis/fakss 64563865, mob. t. 29498432, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Īstenojamās izglītības programmas:

  • Vispārējās pamatizglītības programma
  • Vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena programma
  • Vispārējās vidējās izglītības profesionāli orientētā virziena programma (komerczinības un  valsts aizsardzības mācība)
  • Speciālās izglītības programma izglītojamiem ar garīgās attīstības traucējumiem
  • Pirmsskolas izglītības programma (realizē skolas Vectilžas filiālē)

Lasīt tālāk ...


Ekskursija uz Balviem Ziemeļlatgalē

Kategorija: Tilžas vidusskola
Otrdiena, 10 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 10 Oktobris 2017

img 002

2017.gada 21.septembrī Tilžas vidusskolas skolēni devās uz Balviem, lai tuvāk tos iepazītu - pabijām Balvu Novada muzejā, Balvu Romas katoļu baznīcā, Sakrālās kultūras centrā, ebreju senkapos, peldbaseinā, kā arī pastaigājāmies pa pilsētu.

Muzejā mūs pavadīja gide Astra Ločmele-Ambarova. Liels prieks, ka muzejs ir mūsdienīgs un interesants priekš katra skolēna. Saistoša ir ekspozīcija “Ziemeļlatgales nemateriālais kultūras mantojums”. Skolēni spēlēja spēles, skatījās, klausījās, atbildēja uz jautājumiem.

Lasīt tālāk ...


Ceļojošā izstāde “Pāri slieksnim” Tilžas vidusskolā!

Kategorija: Tilžas vidusskola
Pirmdiena, 09 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 09 Oktobris 2017

img 004

Atzīmējot Pirmā Latgales kongresa 100. gadadienu, Latgales Kultūrvēstures muzejs piedāvā ceļojošo izstādi “Pāri slieksnim”. Katrai mājai ir pamati un slieksnis. Slieksnis ir arī nozīmīga katras mājas sastāvdaļa. Pieņemot, ka Latvijas zeme (vēsturiskie 3 novadi) ir šīs mājas pamati, tad 1917. gada Pirmais Latgales kongress ir kā slieksnis, kurš jāpārkāpj, lai tiktu mājā – Latvijā.

Lasīt tālāk ...


1.septembris Tilžas vidusskolā!

Kategorija: Tilžas vidusskola
Piektdiena, 08 Septembris 2017
Pēdējās izmaiņas: 08 Septembris 2017

img 001

Es dodos pa saulainu ceļu
Līdz rudens vēlajām salnām,
Līdz pirmajam septembrim skolā,
Līdz pirmajai dienai klasē.
Šis saulainais septembra rīts
Ir zelta saulītes apspīdēts,
Un katrā saulītes starā
Ir vasaras noslēpums tīts.

Lasīt tālāk ...


Tilžas vidusskolā viesi no Somijas

Kategorija: Tilžas vidusskola
Otrdiena, 11 Aprīlis 2017
Pēdējās izmaiņas: 11 Aprīlis 2017

30.martā Tilžas vidusskolā ciemojās viesino Somijas. Programmas pamatā kristīgās vērtības. Mācību stundā bija iekļauti sveicieni no Somijas, kopīga dziedāšana, draudzīga parunāšanās un stundas noslēgumā bija izrādīte par Danielu lauvu bedrē.  Pasākumā piedalījās Tilžas pirmsskolas izglītības iestādes bērni, Tilžas internātpamatskolas 1.-4.klases skolēni un Tilžas vidusskolas 1.-6.klases skolēni. Pasākums bija ļoti jauks un bērniem patika, liels paldies komandai no Somijas.


Tilžas vidusskolas pirmsskolas izglītības grupai darbīgi aizvadīts mācību gads un godam nopelnīta atpūta

Kategorija: Tilžas vidusskola
Ceturtdiena, 25 Maijs 2017
Pēdējās izmaiņas: 25 Maijs 2017

19. maijā Tilžas vidusskolas pirmsskolas izglītības grupas bērni kopā ar vecākiem, audzinātājām un grupas personālu devās mācību ekskursijā apskatīt Gulbenes novadu. Pirmais apskates objekts bija z/s „Purmalas” Galgauskas pagastā. Tur mūs sagaidīja laipna saimniece, kura nodarbojas ne tikai ar mājražošanu, bet arī audzē dažādus putnus un dzīvniekus. Viņa labprāt izrādīja savu saimniecību - kazas, pīles, govis, teliņus, cāļus, vistas, tītarus un tikko dzimušu ruksēnu.

Lasīt tālāk ...


Labo vārdu nedēļa Tilžas vidusskolā

Kategorija: Tilžas vidusskola
Trešdiena, 01 Marts 2017
Pēdējās izmaiņas: 01 Marts 2017

Projektu nedēļas laikā no 15.-17.februārim, 8.klases projektu grupa strādāja pie projekta “Labo vārdu grāmata”. No 20. līdz 24.februārim skolā tika izsludināta Labo vārdu nedēļa, kuras laikā pedagogi, skolēni un tehniskais personāls varēja veltīt labus vārdus saviem draugiem, skolas biedriem, klasesbiedriem un kolektīvam. Šīs nedēļas laikā tika veikti 28 labo vārdu ieraksti. Kopumā labos vārdus teica 60 skolas skolēni, pedagogi un darbinieki.
“Kamēr medus lās un maize abrā rūgst,
Lai labu vārdu nekad nepietrūkst”
Skolotāja Aija Bērziņa
 


Pasākums Kristīgās mācības skolēniem Tilžas vidusskolā

Kategorija: Tilžas vidusskola
Pirmdiena, 27 Februāris 2017
Pēdējās izmaiņas: 27 Februāris 2017

16.februārī Tilžas vidusskolā notika kristīgās mācības pasākums skolēniem. Skolotāja Inese Pujate skolēniem stāstīja Bībeles stāstus. Skolēni ar lielu aizrautību atbildēja uz jautājumiem par dzirdēto, kopīgi dziedāja kristīgas dziesmiņas. Pēc stāsta noklausīšanās visi ar nepacietību gaidīja Samariešu dāvanas. Par saņemtajām dāvanām skolēni ļoti priecājās un pateicās tiem labajiem cilvēkiem, kas sarūpēja šīs dāvanas un pateicās Dievam par šo pārsteigumu.


Projektu nedēļa Tilžas vidusskolā

Kategorija: Tilžas vidusskola
Trešdiena, 22 Februāris 2017
Pēdējās izmaiņas: 24 Februāris 2017

“Cilvēki, lietas un vietas mums apkārt” – ar šādu devīzi no 2017.gada 15.februāra līdz 17.februārim Tilžas vidusskolā noritēja Projektu nedēļa. Skolēni un skolotāji darbojās pavisam 13 projektu grupās.

Projektu grupā e-twinning, par projekta iespējām interesējās skolēni no 9.-12.klasei, kā arī skolotāja Evija.

Vizuālās mākslas grupā darbojās skolēni, kuriem patīk zīmēt, radoši darboties, jo māksla ir dabas valoda. Noslēguma dienā skolēni prezentēja savus zīmējumus, kuros bija attēloti pazīstami Balvu novada objekti, ainavas.

“Ja sākumā neizdodas, nepadodies, jo beigu beigās rezultāts var iznākt krāsains”- ar šādu darba noskaņojumu darbojās projektu grupa, kura atjaunoja vidusskolas garderobi. “Mums patīk”, tā saka paši jaunieši.

Lasīt tālāk ...


Radošo darbu konkurss Ontonam Slišānam

Kategorija: Tilžas vidusskola
Trešdiena, 01 Februāris 2017
Pēdējās izmaiņas: 01 Februāris 2017

2017.gada 18. janvārī jau trešo gadu Upītē tika svinēta Ontona Slišāna dienas. Bērni no visām Ziemeļlatgales skolām varēja piedalīties zīmējumu konkursā, kurā bija jāzīmē ilustrācija savam mīļākajam Ontona Slišāna dzejolim un radošo darbu konkursā ar tēmu „Asmu lapnys, ka asu Latgalīts”. Kopā tika iesniegts 21 radošais darbs un 75 zīmējumi. Tilžas vidusskolas skolēnu radošā komanda un skolotāja Aina Rakstiņa arī piedalījās šajā pasākumā.

Lasīt tālāk ...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei