Valsts mācību priekšmetu olimpiādes 2016./2017.mācību gadā

Drukāt
Kategorija: Olimpiādes un ZPD
Piektdiena, 28 Oktobris 2016
Pēdējās izmaiņas: 28 Oktobris 2016

Mācību priekšmets

Klase

Olimpiādes norises laiks

2.posms

novadu apvienībā

3.posms

valsts olimpiāde

Latviešu valoda
(mazākumtautību izglītības programmu)

7.–8.

21.10.

24.11.– I kārta
19.01.– II kārta

Vācu valoda

10.–12.

23.11.

28.01. – I kārta
24.02. – II kārta

Bioloģija *

9.–12.

25.11.

25.–27.01.

Vēsture

9.

13.01.

10.04.

Vēsture

12.

13.01.

21.02.

Informātika (programmēšana) *

8.–12.

17.01.

28.02.–01.03.

Latviešu valoda un literatūra

11.–12.

16.01.

03.03.

Fizika *

9.–12.

20.01.

06.–07.04.

Latviešu valoda un literatūra

8.–9.

30.01.

27.03.

Ekonomika *

10.–12.

01.02.

02.03.

Matemātika

9.–12.

03.02.

9.–10.03.

Ķīmija *

9.–12.

07.02.

22.–24.03.

Ģeogrāfija *

10.–12.

22.02.

11.-12.04.

*Olimpiāde notiek pārraudzītā tiešsaistes režīmā


Citas mācību priekšmetu olimpiādes sadarbībā ar VISC

Olimpiāde

Olimpiādes norises laiks

Matemātikas olimpiāde 5.-8.klasēm

Olimpiādes novada posms notiks sadarbībā ar Latvijas Universitātes A.Liepas Neklātienes matemātikas skolu 2016.gada 17.februārī

Vācu valodas olimpiāde 8.klasēm

Olimpiādes novada posms notiks sadarbībā ar Latvijas Vācu valodas skolotāju asociāciju 2016.gada 27.februārī

 


Balvu, Baltinavas, Rugāju un Viļakas novadu apvienības mācību priekšmetu olimpiāžu organizēšanas kārtība

Drukāt
Kategorija: Olimpiādes un ZPD
Otrdiena, 14 Februāris 2017
Pēdējās izmaiņas: 14 Februāris 2017

Skatīt šeit.


Valsts mācību priekšmetu olimpiādes 2015./2016.mācību gadā

Drukāt
Kategorija: Olimpiādes un ZPD
Piektdiena, 28 Augusts 2015
Pēdējās izmaiņas: 28 Augusts 2015

Mācību priekšmets

Klase

Olimpiādes norises laiks

 

2.posms
novadu apvienībā

3.posms
valsts olimpiāde

Latviešu valoda
(mazākumtautību izglītības programmu)

7.–8.

23.10.

27.11.– I kārta
15.01.– II kārta

Vācu valoda

10.–12.

25.11.

30.01. – I kārta
26.02. – II kārta

Bioloģija

9.–12.

27.11.

20.–22.01.

Franču valoda

5.–12.

08.01.

05.03.

Informātika (programmēšana)

8.–12.

12.01.

19.–20.02.

Vēsture

9.

14.01.

31.03.

Vēsture

12.

14.01.

23.02.

Latviešu valoda un literatūra

11.-12.

18.01.

04.03.

Filozofija

11.-12.

27.01.

01.03.

Fizika

9.–12.

28.01.

07.–08.04.

Krievu valoda (svešvaloda)

10.-12.

29.01.

02.04.

Latviešu valoda un literatūra

8. un 9.

01.02.

04.04.

Ekonomika

10.–12.

03.02.

03.03.

Matemātika

9.–12.

05.02.

10.–11.03.

Ķīmija

9.–12.

09.02.

22.–24.03.

Ģeogrāfija

10.–12.

24.02.

14.-15.04.

Citas mācību priekšmetu olimpiādes sadarbībā ar VISC

 

Olimpiāde

Olimpiādes norises laiks

Matemātikas olimpiāde 5.-8.klasēm

Olimpiādes novada posms notiks sadarbībā ar Latvijas Universitātes A.Liepas Neklātienes matemātikas skolu 2016.gada 12.februārī

Vācu valodas olimpiāde 8.klasēm

Olimpiādes novada posms notiks sadarbībā ar Latvijas Vācu valodas skolotāju asociāciju 2016.gada 23.februārī

 


Apakškategorijas

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei