Ludmila Beļikova saņem Latvijas Vieglatlētikas savienības apbalvojumu

Kategorija: Balvu Sporta skola
Otrdiena, 04 Aprīlis 2017
Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 04 Aprīlis 2017 14:41

29. martā Rīgas Tūrisma un Radošās industrijas tehnikumā norisinājās Latvijas Vieglatlētikas savienības kongress, kurā Balvu Sporta skolas direktore saņēma Latvijas Vieglatlētikas savienības apbalvojumu.

Latvijas Vieglatlētikas savienība izveidojusi apbalvojumu sistēmu ar mērķi izteikt pateicību tiem cilvēkiem, kuri dod ieguldījumu vieglatlētikas attīstībā, popularizēšanā un veicināšanā savā reģionā.

Ludmila Beļikova Balvu Sporta skolu vada no 1992.gada 1.septembra. No 1983.gada 1.augusta strādā par vieglatlētikas treneri. Viņa regulāri piedalās Izglītības un zinātnes ministrijas Izglītības kvalitātes valsts dienesta darba grupās, izstrādājot profesionālās ievirzes izglītības iestāžu kvalitātes novērtēšanas metodiku. Vada seminārus kā lektore. Iesaistās arī kā eksperte pedagogu profesionālās darbības 5.kvalitātes novērtēšanas procesā, ir izglītības kvalitātes valsts dienesta akreditācijas komisijas vadītāja. L.Beļikova ir biedrības ,,Latvijas Vieglatlētikas savienības” valdes locekle. Līdz 2015.gadam pildīja Balvu novada Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes sporta nozares vadītājas pienākumus, bet 2007.gadā ievēlēta Latvijas Sporta izglītības iestāžu direktoru padomes valdē par priekšsēdētājas vietnieci. Darbojas Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības ekspertu komisijā.

Sarmīte Keisele
Balvu Sporta skola

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei