Pavasara brīvdienu nedēļa Balvu Bērnu un jauniešu centrā

Kategorija: Balvu Bērnu un Jauniešu centrs
Pirmdiena, 20 Marts 2017
Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 20 Marts 2017 17:54

No 13.-17.martam Balvu Bērnu un jauniešu centrā (BBJC) visiem interesentiem tika piedāvātas dažādas aktivitātes. Nedēļa sākās ar galda tenisa čempionātu, kurā bērniem un jauniešiem bija iespēja parādīt savas prasmes, un labākie ieguva arī balvas. Vecuma grupā līdz 10 gadiem savā starpā cīnījās 2 brāļi, no kuriem Valters Salcevičs ieguva pirmo vietu, bet Tomass Salcevičs otro vietu. Savukārt vecuma grupā virs 10 gadiem, 1. vieta –Andrejam Jeršovam, 2.vieta – Dāvim Ozoliņam, 3.vieta – Intaram Jeršovam.

Otrdien jaunieši piedalījās starpnovadu jauniešu sadraudzības pasākumā „Latvijai 100”, kuš notika dabas parkā „Balkanu kalni”. Pasākums kopā pulcēja Viļakas, Balvu, Alūksnes, Gulbenes un Kārsavas jauniešus, kuri neformālā vidē iepazinās un veica aktivitātes, kuras bija atbilstošas tematikai „Latvijai 100”. Tikmēr BBJC bija iespēja skaisti apgleznot roku hennas darbnīcā, ko vadīja skaistumkopšanas pulciņa vadītāja Inta Ozola.

Trešdien bērni kopā ar skolotāju Inesi Hmaru veidoja košas un krāsainas puķes no kreppapīra. Pie skolotājas Aigas Jansones bija iespēja izšūt apsveikumu, kuru pēc tam var uzdāvināt mammai, brālim, draugam vai atstāt sev par piemiņu.

Ceturtdien skolotāja Līga Veigule kopā ar bērniem veidoja Lieldienu dekorus. Dekori uz alumīnija stieples tika apdarināti ar sienu, veidojot skaistus un interesantus zaķus. Tehniskās jaunrades klubiņa vadītājs Jānis Ikstens kopā ar puišiem veidoja magnētiņus, kurus pēc tam var pielikt pie ledusskapja un priecāties par paša paveikto darbu. Pēcpusdienā aktīvākie centra apmeklētāju kopā ar Di-dancers dejotāju Anniju Raibekazi varēja izkustēties, dejojot mūsdienīgos deju ritmos.

Piektdien vokālās studijas skolotāja Rita Keiša aicināja visus dziedāt gribētājus nodziedāt kādu pavasarīgu un skaistu dziesmu, vai vienkārši izmēģināt savu balsi dziedot. Savukārt deju studijas Di-dancers skolotāja Alīna Saveļjeva mācīja dancehall, kas ir mūsdienīgs un dinamisks deju stils. Nedēļa izvērtās interesanta un aizraujoša, prieks par visiem, kuri atnāca un izmantoja BBJC piedāvātās aktivitātes. Lai visiem skaists un priecīgs pavasaris!

Agnese Puļča
Balvu Bērnu un jauniešu centrs

img-001.jpgimg-002.jpgimg-003.jpgimg-004.jpgimg-005.jpgimg-006.jpgimg-007.jpgimg-008.jpgimg-009.jpgimg-010.jpgimg-011.jpgimg-012.jpgimg-013.jpgimg-014.jpgimg-015.jpgimg-016.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei