Zaķu skrējiens Balvu pilsētas parkā noskriets

Kategorija: Balvu Bērnu un Jauniešu centrs
Piektdiena, 21 Aprīlis 2017
Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 21 Aprīlis 2017 09:21

Tradicionālais Balvu Bērnu un jauniešu centra pavasara pasākums Zaķu skrējiens, kā ierasts, noritēja Zaļās ceturtdienas rīta.

Šogad pavasaris nav dāsns ar saules stariem, arī laiks ir drēgns. Tomēr par spīti laika apstākļiem un lietum, pilsētas parkā 13.aprīļa rītā pulcējās gandrīz 200 mazi zaķi, kuri atkal gribēja satikt Balvu vilku, kurš ir šī pasākuma patrons. Iespējams, ka šī ir vienīgā reize gadā, kad vilks bēg no zaķiem, jo parasti zaķi ir tie, kuri bēg.

Rīta rosmi kopā ar zaķu pulciņu dejoja visi Zaķu skrējiena brīvprātīgie, lielie zaķi, kuri jau šī pasākuma noskaņās dzīvoja gandrīz divas nedēļas. Jaunieši un BBJC darbinieki kopīgi plānoja pasākumu mazajiem zaķiem, ņemot vērā mazo zaķu dažādos vecumus un spēju līmeņus. Mazie zaķi izlauzās no diviem “Olu labirintiem”, kuros bija jāprot orientēties pēc foto kartes un jāizpilda atjautības uzdevumi katrā no punktiem. Mazie zaķi kopā ar savām audzinātājām vai vecākiem varēja piedalīties aktivitāšu centros, spēlējot senlatviešu Lieldienu spēli sietiņa dzīšana, piedaloties atrakcijā un tiekot galā ar balonu nešanu bez rokām, arī apskatīt zaķveidīgos.

Pasākuma gaitu steidzināja lietus un daudzas aktivitātes diemžēl izpalika, bet zaķu skrējiens pakaļ Balvu vilciņam neizpalika, jo tas ir pasākuma kulminācijas punkts. Uzvarēja, protams, draudzība un kopā būšanas prieks.

Pasākuma noslēgumā dalībnieki saņēma veicināšanas balvas. Tika apbalvoti arī foto konkursa “Sniega brīnums” uzvarētāji - Balvu PII “Pīlādzītis” 3. grupas, 6. grupas un 1. grupas bērni ar savām iesūtītajām bildēm. Simpātiju balvu saņēma Tilžas PII “Ežuku” grupa, individuālo pateicību saņēma Markuss Arulis un Balvu PII “Sienāzītis” par kolektīva garu, piedaloties fotokonkursā.

Pasākumā tapšanā piedalījās vairāk nekā 20 Balvu un Rugāju jaunieši, kuri gādāja par aktivitātēm. Pasākums ir “izaudzis” liels un tā tapšanā ikvienas darba rokas ir svarīgas, lai izdotos jauks un aktivitātēm bagāts notikums. Paldies MJIC “Dinamīts” brīvprātīgajiem jauniešiem!

Gunita Prokofjeva
Balvu Bērnu un jauniešu centrs

img-001.jpgimg-002.jpgimg-003.jpgimg-004.jpgimg-005.jpgimg-006.jpgimg-007.jpgimg-008.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei