Aicinām Balvu novada iedzīvotājus un uzņēmējus piedalīties dažādu nozaru darba grupās!

Kategorija: Aktualitātes
Trešdiena, 26 Aprīlis 2017
Pēdējās izmaiņas: 27 Aprīlis 2017

balvu gerbBalvu novada pašvaldība uzsākusi jaunas Balvu novada attīstības programmas 2018.-2024.gadam izstrādi – līdz 2017.gada februāra beigām iedzīvotājus aicināja piedalīties aptaujā, lai izteiktu savu viedokli par novada turpmākām attīstības iespējām, problēmām un to iespējamajiem risinājumiem, kas iekļaujami jaunajā novada attīstības programmā, savukārt maijā organizēs nozaru darba grupas, kurās diskutēs par konkrētiem uzdevumiem vairākās Balvu novadam būtiskās nozarēs.

Darba grupās aicināti piedalīties arī Balvu novada iedzīvotāji, kuru profesionālās gaitas, pieredze, izglītība vai vienkārši interese ir saistīta ar attiecīgo nozari jeb jomu. Līdz š.g. 8.maijam, nosūtot pieteikumu (brīvā formā) uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai piesakoties personīgi novada pašvaldībā, 36.kabinetā, Bērzpils ielā 1A, Balvos, iedzīvotāji aicināti piedalīties vairākās darba grupās.

Lasīt tālāk ...


Lieliska iespēja jauniešiem no 18 līdz 30 gadiem

Kategorija: Aktualitātes
Trešdiena, 26 Aprīlis 2017
Pēdējās izmaiņas: 26 Aprīlis 2017

Eiroreģions “Ezeru zeme” piedāvā iespēju jauniešiem vecumā no 18 līdz 30 gadiem piedalīties Jauniešu forumā, kas notiks Kopenhāgenā, š.g. jūnijā. Forums notiks angļu valodā. Visas izmaksas tiks apmaksātas no Ziemeļu Ministru padomes projekta "ComUnYouth". Jums tikai jāiesniedz īsa motivācijas vēstule (e-pasta veidā) un aizpildīta pieteikuma forma, ko, kopā ar pasākuma programmu, varat saņemt rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Tas jāizdara līdz š.g. 6.maijam. Kandidāti tiks izvērtēti un divi jaunieši no Latgales brauks uz Dāniju gūt pieredzi, zināšanas un tad vedīs tās atpakaļ, lai iedvesmotu jauniešus dzimtajā novadā!


Konkurss “Sakoptākais novada īpašums 2017”

Kategorija: Aktualitātes
Trešdiena, 26 Aprīlis 2017
Pēdējās izmaiņas: 26 Aprīlis 2017

Balvu novada pašvaldība ir izsludinājusi konkursu „Sakoptākais novada īpašums 2017” un aicina Balvu novada individuālo māju, daudzdzīvokļu māju, dārza māju, lauku sētu īpašniekus vai apsaimniekotājus, uzņēmējus vai jebkuras citas personas, kuras saskaņojušas ar īpašnieku, piedalīties šajā konkursā.

Lasīt tālāk ...


Noslēgusies Lielā Talka

Kategorija: Aktualitātes
Pirmdiena, 24 Aprīlis 2017
Pēdējās izmaiņas: 24 Aprīlis 2017

Lielās Talkas dienā šajā gadā laiks nepavisam nelutināja. Reizēm spīdēja saule, bet pārsvarā slapjš sniegs, vējš, lietus – tas viss tika piedzīvots, tomēr drosmīgākie talkotāji pulcējās, lai pabūtu kopā, pastrādātu un apkārtējo vidi padarītu tīrāku.

Lasīt tālāk ...


VID klientu apkalpošanas un informatīvā tālruņa darba laiks pirmssvētku dienās un svētkos

Kategorija: Aktualitātes
Pirmdiena, 24 Aprīlis 2017
Pēdējās izmaiņas: 24 Aprīlis 2017

Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) lūdz ņemt vērā, ka saistībā ar svētku dienu 4.maijā (Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas diena), ir nelielas izmaiņas VID klientu apkalpošanas centru un VID Nodokļu un muitas informatīvā tālruņa 67120000 darba laikā.

Lasīt tālāk ...


Velo sezonas atklāšanas pasākumi Balvu novadā

Kategorija: Aktualitātes
Piektdiena, 21 Aprīlis 2017
Pēdējās izmaiņas: 24 Aprīlis 2017

 

Sākoties vasaras tūrisma sezonai, Balvu novada aktīvās atpūtas piekritējiem un velotūristiem tiek piedāvāti divi jauni marķēti velomaršruti.

Lasīt tālāk ...


Uz apbalvojumu “Laiks Ziedonim 2017” Tautsaimniecībā pretendē Edžus Ķikusts no Bērzkalnes pagasta

Kategorija: Aktualitātes
Piektdiena, 21 Aprīlis 2017
Pēdējās izmaiņas: 21 Aprīlis 2017

Imanta Ziedoņa fonda dibinātāju un vizionāru sanāksmē noskaidroti apbalvojuma “Laiks Ziedonim 2017” nominanti Tautsaimniecībā. Šogad tautsaimniecības nominācijā „Zemi es mācos” uz laureāta titulu pretendē pieci uzņēmēji, tostarp Edžus Ķikusts no Bērzkalnes pagasta.

Nominācijā «Zemi es mācos» 2017. gadā cildinās Latvijas cilvēkus, kuri mācījušies, strādājuši, stažējušies ārvalstīs un šīs zināšanas un prasmes iegulda Latvijas tautsaimniecības attīstībā. Laureāts tautsaimniecības nominācijā tiks paziņots cildināšanas ceremonijā 3.maijā, Imanta Ziedoņa dzimšanas dienā, ziņo Imanta Ziedoņa fonda «Viegli» komunikācijas projektu vadītāja Kristīne Tjarve.

Edžus Ķikusts– z/s “Ķermis” saimnieks no Bērzkalnes pagasta Balvu novadā, viņa saimniecībā pašlaik mīt 157 aitas.

Lasīt tālāk ...


Pansionātam “Balvi” 40 gadi!

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 20 Aprīlis 2017
Pēdējās izmaiņas: 21 Aprīlis 2017

Darbs nosver katru mūsu mūža dienu,

Darbā pārbauda, vai esi liels vai sīks.

Un dievišķīgs ir mirklis, kad caur to redzi,

Ka esi ļaudīm ļoti vajadzīgs.

(K.Apškrūma)

Ar Lieldienu atskaņām, dziesmām, dejām, skečiem un dzeju tika atzīmēta pansionāta “Balvi” 40 gadu jubileja, kurā piedalījās pansionāta iemītnieki un kupls pulks ciemiņu.

Svinību ievadā uzrunu teica pansionāta direktore Jana Komane, kura izteica prieku par sanākušajiem bijušajiem darbiniekiem, atbalstītājiem un visiem klātesošajiem.

Lasīt tālāk ...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas