Balvu Bērnu un jauniešu centrs

Kategorija: Balvu Bērnu un Jauniešu centrs
Trešdiena, 07 Oktobris 2015
Pēdējās izmaiņas: 20 Septembris 2016

Brīvības iela 48, Balvi, Balvu novads, LV-4501
Direktors: Olita Loseva, mob. 20278819
Darbvadība: Agnese Puļča, mob. 25615559
e-pasta adrese - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājas lapa - www.balvubjc.com

Balvu Bērnu un jauniešu centrs (BBJC) ir Balvu novada pašvaldības dibināta un Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes pārraudzībā esoša izglītības iestāde, kas vērsta uz labvēlīgas vides nodrošināšanu, bērnu un jauniešu pilnvērtīgu un daudzpusīgu attīstību. BBJC sekmē Balvu novada jauniešu iniciatīvas, iesaista jauniešus savas dzīves kvalitātes veidošanā, veicina bērnu un jauniešu integrāciju sabiedriskajā dzīvē, īsteno interešu izglītības programmas. Mērķis ir bērnu un jauniešu prasmju, spēju attīstīšana, iniciatīvu atbalstīšana un pozitīvu attieksmju veidošana atbilstoši viņu vecumam, interesēm un vajadzībām.

Lasīt tālāk ...


„Mēs mīlam Tevi, Latvija 2”

Kategorija: Balvu Bērnu un Jauniešu centrs
Piektdiena, 24 Novembris 2017
Pēdējās izmaiņas: 24 Novembris 2017

img 002

Jau otro gadu pēc kārtas Balvu Bērnu un jauniešu centrā (BBJC) valsts svētku ieskaņās 16.novembrī norisinājās erudīcijas spēle „Mēs mīlam Tevi, Latvija 2”. Šogad savu erudīciju un zināšanas par Latviju pārbaudīja četras komandas no Balvu novada skolām – Balvu Valsts ģimnāzijas, Balvu Profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas, Bērzpils un Tilžas vidusskolām.

Lasīt tālāk ...


Deju studijas Di-dancers solistu panākumi

Kategorija: Balvu Bērnu un Jauniešu centrs
Ceturtdiena, 16 Novembris 2017
Pēdējās izmaiņas: 16 Novembris 2017

img 00312.novembrī uz Rīgu devās deju studija Di-dancers hip hop solisti, lai piedalītos Latvijas Mūsdienu deju asociācijas reitinga Hip hop deju čempionātā „Dancessimus 2017”.

Esam gandarīti par Ketrīnu Razgali, kura debitējot ieguva 6.vietu, bet Luisa Marija Ūzuliņa ir lepna par iegūto 2.vietu. Sveicam!!!

Priecājamies par deju studijas Di-dancers treneri Alīnu Saveļjevu, kura ir ieguvusi LMDA (Latvijas Mūsdienu Deju Asociācijas) tiesneša licenci, un piedalījās šajā pasākumā, lai vērtētu citus dejotājus.

Deju studijas Di-dancers vadītāja Dita Nipere

Lasīt tālāk ...


Jauniešu apmācības par līdzdalības metodēm

Kategorija: Balvu Bērnu un Jauniešu centrs
Piektdiena, 03 Novembris 2017
Pēdējās izmaiņas: 03 Novembris 2017

erasmus plus gn bbjc abjc vk

Erasmus+ strukturētā dialoga projekta “HELP!” ietvaros uzsākts apmācību posms, kurā jauniešiem un jaunatnes politikas veidotājiem ir iespēja būt kopā un izzināt iespējas, kā darboties, lai veiksmīgāk tiktu realizētas jauniešu dzīvei svarīgas lietas un viņu viedoklis būtu uzklausīts.

Gulbenes jauniešu centra “Bāze” telpās divu darba dienu laikā ar jauniešiem darbojās trīs treneri. Apmācību programmas vadītājs Vilis Brūveris šajā laikā aicināja apmācību dalībniekus apgūt jaunas vai arī jau redzētas metodes, kurās diezgan vienkāršā veidā grupa cilvēku atrisina izvēles jautājumus, vai arī izpēta, kādu tēmu padziļināti.

Jaunieši iepazinās ar vienaudžu līdzdalības labās prakses piemēriem dažādās Latvijas vietās. Viņi redzēja Aizputes un Ventspils piemērus, kas tiešām ir iedvesmojoši. Tāpat arī sekoja līdzdalības metožu apguves aktivitātēm. Kopā ar treneri Ievu Garjāni jaunieši iepazina metodi “Pasaules kafejnīca”, kad kopā izpētīja sev aktuālas tēmas.

Lasīt tālāk ...


Tā mums gāja rudens brīvdienās BBJC

Kategorija: Balvu Bērnu un Jauniešu centrs
Piektdiena, 03 Novembris 2017
Pēdējās izmaiņas: 03 Novembris 2017

img 002

Tradicionāli Balvu Bērnu un jauniešu centrā rudens skolēnu brīvlaiks aizritēja radošā, izklaidējošā un arī izzinošā atmosfērā. Ikvienam apmeklētājam interešu izglītības skolotāji piedāvāja kādu aizraujošu nodarbi.

Lasīt tālāk ...


Jaunieši meklē un atrod karjeras iespējas

Kategorija: Balvu Bērnu un Jauniešu centrs
Trešdiena, 25 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 25 Oktobris 2017

img 003

Topošo līderu dienu aktivitāte šajā darba sezonā notika 19. oktobra rītā. Pasākuma organizatorisko pusi veidoja BBJC jaunatnes lietu speciāliste Gunita Prokofjeva un Balvu novada IKS pārvaldes karjeras konsultantes Anita Laurena un Lidija Ločmele. Kopā sanāca 30 jaunieši no Balvu un Baltinavas novadu skolām. Oktobra aktivitāte noritēja karjeras izvēles zīmē.

Lasīt tālāk ...


Limonāde Lēmējiem

Kategorija: Balvu Bērnu un Jauniešu centrs
Pirmdiena, 23 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 23 Oktobris 2017

img 003

Līdzdalība un sabiedriskā aktivitāte ir personības kvalitāšu mērvienība.

Pasākums “Limonāde Lēmējiem” Balvu BJC MJIC “Dinamīts” notika 3. oktobrī kopā sanākot jauniešiem, lēmējvaras pārstāvjiem un ar jaunatnes darba jomu saistīto institūciju pārstāvjiem. Erasmus+ Strukturētā dialoga projekta “Help” izvērtējuma posmā tika izplatītas 150 aptaujas anketas Balvu novada jauniešu vidū. Pēc aptauju apkopošanas, kurā piedalījās arī aktīvie jaunieši, tika veikts izvērtējums un sagatavota prezentācija par aptaujā iegūto informāciju.

Lasīt tālāk ...


Profesiju ekspedīcija “Kas meklē, tas atrod”

Kategorija: Balvu Bērnu un Jauniešu centrs
Piektdiena, 13 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 13 Oktobris 2017

kas mekle tas atrod


Izsludina konkursu “Manai Latvijai”

Kategorija: Balvu Bērnu un Jauniešu centrs
Otrdiena, 10 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 10 Oktobris 2017

konkurss manai latvijaiLai veicinātu bērnu un jauniešu radošo spēju attīstību, izmantojot vizuālo un vizuāli plastisko mākslu, sekmētu izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu pedagogu sadarbību un pieredzes apmaiņu, kā arī sniegtu iespēju bērniem eksponēt savus darbus starpnovadu izstādē, Balvu Bērnu un jauniešu centrs ir izsludinājis vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursu “Manai Latvijai”.

Lai piedalītos konkursā, tā dalībniekiem ir jāizveido vizuāli un vizuāli plastiskās mākslas darbi atbilstoši nolikuma tēmai “Manai Latvijai”. Konkursam iesniedzamie darbi var būt veidoti jebkurā vizuāli plastiskās mākslas tehnikā. Vēlams ar dažādām metodēm un idejām apspēlēt Latvisko piederību un patriotismu, izmantojot kā paraugu Latvijas simbolus – karogu, ģerboni un arī tautiskos elementus.

Darbi jāiesūta vai jāiesniedz no 2017.gada 9.oktobra līdz 2017.gada 31.oktobrim Balvu Bērnu un jauniešu centrā.

Izstādes-konkursa apbalvošana notiks 2017.gada 16.novembrī, pulksten 11:00, Balvos Brīvības 48, BBJC telpās. Izstāde būs apskatāma no 2017.gada 6.novembra līdz 30. novembrim, BBJC otrā stāva Izstāžu zālē.

NOLIKUMS


Pratīsim plānot kopā ar “Help”

Kategorija: Balvu Bērnu un Jauniešu centrs
Pirmdiena, 18 Septembris 2017
Pēdējās izmaiņas: 18 Septembris 2017

Projekts “Help”, kurā piedalās arī Balvu Bērnu un jauniešu centrs, tapis Erasmus+ programmas ietvaros un ir klasificējams, kā strukturētā dialoga pasākums. Tā mērķis ir izstrādāt vai pilnveidot jaunatnes politikas dokumentu. Pašlaik projekts ir analīzes un datu apkopošanas posmā, kad tiek veidotas anketas, aprobētas mērķauditorijā jauniešiem no 13 līdz 25 gadu vecumam.

Lasīt tālāk ...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei