Balvu Bērnu un jauniešu centrs

Kategorija: Balvu Bērnu un Jauniešu centrs
Trešdiena, 07 Oktobris 2015
Pēdējās izmaiņas: 20 Septembris 2016

Brīvības iela 48, Balvi, Balvu novads, LV-4501
Direktors: Olita Loseva, mob. 20278819
Darbvadība: Agnese Puļča, mob. 25615559
e-pasta adrese - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājas lapa - www.balvubjc.com

Balvu Bērnu un jauniešu centrs (BBJC) ir Balvu novada pašvaldības dibināta un Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes pārraudzībā esoša izglītības iestāde, kas vērsta uz labvēlīgas vides nodrošināšanu, bērnu un jauniešu pilnvērtīgu un daudzpusīgu attīstību. BBJC sekmē Balvu novada jauniešu iniciatīvas, iesaista jauniešus savas dzīves kvalitātes veidošanā, veicina bērnu un jauniešu integrāciju sabiedriskajā dzīvē, īsteno interešu izglītības programmas. Mērķis ir bērnu un jauniešu prasmju, spēju attīstīšana, iniciatīvu atbalstīšana un pozitīvu attieksmju veidošana atbilstoši viņu vecumam, interesēm un vajadzībām.

Lasīt tālāk ...


Profesiju ekspedīcija “Kas meklē, tas atrod”

Kategorija: Balvu Bērnu un Jauniešu centrs
Piektdiena, 13 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 13 Oktobris 2017

kas mekle tas atrod


Izsludina konkursu “Manai Latvijai”

Kategorija: Balvu Bērnu un Jauniešu centrs
Otrdiena, 10 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 10 Oktobris 2017

konkurss manai latvijaiLai veicinātu bērnu un jauniešu radošo spēju attīstību, izmantojot vizuālo un vizuāli plastisko mākslu, sekmētu izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu pedagogu sadarbību un pieredzes apmaiņu, kā arī sniegtu iespēju bērniem eksponēt savus darbus starpnovadu izstādē, Balvu Bērnu un jauniešu centrs ir izsludinājis vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursu “Manai Latvijai”.

Lai piedalītos konkursā, tā dalībniekiem ir jāizveido vizuāli un vizuāli plastiskās mākslas darbi atbilstoši nolikuma tēmai “Manai Latvijai”. Konkursam iesniedzamie darbi var būt veidoti jebkurā vizuāli plastiskās mākslas tehnikā. Vēlams ar dažādām metodēm un idejām apspēlēt Latvisko piederību un patriotismu, izmantojot kā paraugu Latvijas simbolus – karogu, ģerboni un arī tautiskos elementus.

Darbi jāiesūta vai jāiesniedz no 2017.gada 9.oktobra līdz 2017.gada 31.oktobrim Balvu Bērnu un jauniešu centrā.

Izstādes-konkursa apbalvošana notiks 2017.gada 16.novembrī, pulksten 11:00, Balvos Brīvības 48, BBJC telpās. Izstāde būs apskatāma no 2017.gada 6.novembra līdz 30. novembrim, BBJC otrā stāva Izstāžu zālē.

NOLIKUMS


Pratīsim plānot kopā ar “Help”

Kategorija: Balvu Bērnu un Jauniešu centrs
Pirmdiena, 18 Septembris 2017
Pēdējās izmaiņas: 18 Septembris 2017

Projekts “Help”, kurā piedalās arī Balvu Bērnu un jauniešu centrs, tapis Erasmus+ programmas ietvaros un ir klasificējams, kā strukturētā dialoga pasākums. Tā mērķis ir izstrādāt vai pilnveidot jaunatnes politikas dokumentu. Pašlaik projekts ir analīzes un datu apkopošanas posmā, kad tiek veidotas anketas, aprobētas mērķauditorijā jauniešiem no 13 līdz 25 gadu vecumam.

Lasīt tālāk ...


Balvu Bērnu un jauniešu centrs atsāk sezonu

Kategorija: Balvu Bērnu un Jauniešu centrs
Pirmdiena, 18 Septembris 2017
Pēdējās izmaiņas: 19 Septembris 2017

Septembra vidū Balvu Bērnu un jauniešu centra (BBJC) kolektīvs un pulciņu vadītāji aicināja visus iepazīties ar jaunās sezonas piedāvājumiem. Sākumā apmeklētājus sagaidīja jautrie zaķi, kuri katram iedeva uzdevumu atrast sev vēlamo interešu izglītības pulciņu. Uzdevumā bija ēkas pirmā un otrā stāva plāni ar pulciņu norādēm, tas deva iespēju apmeklētājiem paceļot pa BBJC telpām.

Lasīt tālāk ...


Spēļu vakars Balvu Bērnu un jauniešu centrā

Kategorija: Balvu Bērnu un Jauniešu centrs
Otrdiena, 12 Septembris 2017
Pēdējās izmaiņas: 12 Septembris 2017

Balvu Bērnu un jauniešu centra nedēļas nogali iešūpoja iniciatīvu centra jaunieši, spēlējot dažādas spēles, jo vakara tēmas nosaukums bija “Spēļu vakars”. Jauniešiem interesē gan prātu asinošas, gan jautrību izraisošas un sacensības garu rosinošas spēles.

Lasīt tālāk ...


Balvu Bērnu un jauniešu centrā kopā sauc “Help!”

Kategorija: Balvu Bērnu un Jauniešu centrs
Pirmdiena, 28 Augusts 2017
Pēdējās izmaiņas: 28 Augusts 2017

img 004

Apgriezienus uzņem projekta “Help!” aktivitātes. Strukturētā dialoga Erasmus+ projekta četru novadu jaunieši un jaunatnes lietu speciālisti tikās saliedēšanas pasākumā Balvos 22.augusta pusdienlaikā.

Šobrīd projektam ir analītiskais posms, kad tiek izstrādāta anketa, lai to aprobētu visos četros novados. Tā ir par jauniešu līdzdalību, iespējām piedalīties lēmumu pieņemšanā, par izglītības iespējām un jauniešiem aktuālajiem jautājumiem. Anketēšana notiks septembra sākumā gan skolās, gan izmantojot fokusgrupas.

Tikšanās pirmajā daļā jaunieši dzirdēja Gulbenes novada Jaunatnes lietu speciālista Laura Šķendera prezentāciju par projekta attīstības gaitu un plānotajām aktivitātēm vēl vesela gada garumā.

Lasīt tālāk ...


Pirmais izlaidums Balvu Bērnu un jauniešu centrā

Kategorija: Balvu Bērnu un Jauniešu centrs
Otrdiena, 22 Augusts 2017
Pēdējās izmaiņas: 22 Augusts 2017

img 006

Šī gada 18.augusts ir vēsturiska diena Balvu Bērnu un jauniešu centrā (BBJC), jo notika pirmais izlaidums. Daudziem jauniešiem BBJC ir svarīga dzīves daļa, jo šeit tiek apgūta neformālā izglītība un risinās sabiedriskās aktivitātes, pasākumi un veidojas neformālās interešu grupas. Rodas kopības un piederības sajūta. Jauniešu paaudzes mainās arī centrā - šajā vasarā BBJC atvadās no jauniešiem, kuri savu dzīves ceļu turpinās citās Latvijas pilsētās.

Lasīt tālāk ...


Sākusies nomente „Zvaigžņu akadēmija”

Kategorija: Balvu Bērnu un Jauniešu centrs
Pirmdiena, 05 Jūnijs 2017
Pēdējās izmaiņas: 05 Jūnijs 2017

img 009

Balvu Bērnu un jauniešu centrā sākusies dienas vasaras nometne „Zvaigžņu akadēmija”, kurā 20 dalībnieki vecumā no 8-11 gadiem radoši, interesanti un saturīgi pavadīs savu brīvo laiku.

Lasīt tālāk ...


Projekta “HELP!” starts Gulbenē kopā ar Balvu jauniešiem

Kategorija: Balvu Bērnu un Jauniešu centrs
Pirmdiena, 05 Jūnijs 2017
Pēdējās izmaiņas: 06 Jūnijs 2017

erasmus plus gn bbjc abjc vk

Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā, 1. jūnijā, Gulbenes jauniešu centrā “Bāze” notika Erasmus+ Strukturētā dialoga projekta "HELP!" jauniešu un politikas veidotāju tikšanās.

Lasīt tālāk ...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei