Aicinām izteikt viedokļus

Kategorija: Sabiedrības līdzdalība
Trešdiena, 12 Aprīlis 2017
Pēdējās izmaiņas: 12 Aprīlis 2017

Šogad aprit 500 gadi, kopš Mārtiņš Luters aizsāka reformāciju, kas radīja plašas pārmaiņas baznīcā un sabiedrības dzīvē kopumā.

Reformācijas 500 gadu jubilejas pasākumi 2017.gadā notiek visā pasaulē, arī Latvijā tiek rīkotas izstādes, konferences un citi pasākumi.

Šī notikuma kontekstā ceļa posmu no Bērzpils ielas līdz Balvu Evaņģēliski luteriskās baznīcas draudzes namam tiek plānots nosaukt par Mārtiņa Lutera ielu.

Iedzīvotāji, aicinām izteikt viedokļus rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai ievietojot savu komentāru Balvu novada pašvaldības (Bērzpils iela 1A, Balvi) 1.stāva kastītē ar nosaukumu “Ieteikumiem Balvu novada pašvaldībai” līdz šī gada 8.maijam.


Palīdzi jaunietim tikt pie iespējas piedalīties šovā

Kategorija: Sabiedrības līdzdalība
Pirmdiena, 06 Marts 2017
Pēdējās izmaiņas: 06 Marts 2017

Jau otro sezonu televīzijā varēs vērot šovu “Īstie veči”, kurā vīri nodarbojas ar dažādām sporta aktivitātēm, lai samazinātu savu lieko svaru. Šosezon šovā vēlas piedalīties arī balvenietis Jānis Barinskis, taču, lai to izdarītu, ir nepieciešams tikt pirmajā četriniekā skatītāju balsojumā. Vēl līdz 10.martam vari paspēt nobalsot (autorizējoties ar draugiem.lv vai facebook.com kontu) un atbalstīt savu novadnieku. Ielūkojies te: http://skaties.lv/izklaide/sovi-un-seriali/sovi/istie-veci/sovbiznesa-neprats-balvos-barigas-fani-uzstada-absoluto-rekordu-isto-vecu-balsojuma/#foto-32376


Uzsākts darbs pie Balvu novada jaunās attīstības programmas izstrādes

Kategorija: Sabiedrības līdzdalība
Piektdiena, 21 Oktobris 2016
Pēdējās izmaiņas: 21 Oktobris 2016

2016.gada 20.oktobrī Balvu novada pašvaldībā parakstīts līgums par Balvu novada attīstības programmas 2018. – 2024.gadam izstrādi. Līgumu parakstīja pašvaldības izpilddirektore Imanta Serdāne un personu apvienības SIA “Konsorts” un SIA “Reģionālie projekti” pārstāvis Kaspars Timofejevs.

Attīstības programmas izstrādātāji informēja programmas izstrādes vadības grupu par plānotajiem darbiem tuvākajā laikā – iedzīvotāju aptauju, kā arī pasākumiem, kas saistīti ar aktivitātēm nozaru darba grupās. Savukārt, vadības grupas pārstāvji sniedza informāciju par aktualitātēm, kā arī izaicinājumiem un sasniegumiem pašvaldībā un novadā.

Publiskajam iepirkumam par Balvu novada attīstības programmas izstrādi bija atsaukušies pieci pretendenti, to piedāvājumi izskatīti un par uzvarētāju atzīta personu apvienība SIA “Konsorts” un SIA “Reģionālie projekti”. Saskaņā ar līgumu attīstības programmas izstrādes pilnīgas izpildes termiņš ir 12 mēneši no līguma noslēgšanas dienas.


PAZIŅOJUMS

Kategorija: Sabiedrības līdzdalība
Ceturtdiena, 17 Marts 2016
Pēdējās izmaiņas: 17 Marts 2016

Balvu novada dome 2016.gada 10.martā pieņēmusi lēmumu Nr.4, 51.§ „Par nekustamā īpašuma Balvu novada Balvu pilsētā Stacijas ielā 28, lokālplānojuma redakcijas nodošanu publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai”.
Publiskās apspriešanas termiņš noteikts četras nedēļas – no 2016. gada 17. marta līdz 18. aprīlim.
Lokālplānojuma publiskās apspriešanas sanāksme notiks 18.04.2016. plkst. 17:00 Balvu novada pašvaldībā, Bērzpils ielā 1A, Balvi, 3. stāvā zālē.
Ar lokālplānojuma projektu publiskās apspriešanas laikā iespējams iepazīties:
- Balvu novada pašvaldībā, Bērzpils ielā 1A, Balvi, 2. stāvā, darba dienās darba laikā;
- interneta mājas lapā www.balvi.lv sadaļā „Sabiedrības līdzdalība";
Atsauksmes iesniedzamas līdz 18.04.2016. Balvu novada pašvaldībā, Bērzpils ielā 1A, Balvi, 2.stāvā administrācijas sekretārei 28.kabinetā.
Apmeklētāju pieņemšanas laiks Būvvaldē: pirmdienās un ceturtdienās no plkst.8.30 līdz plkst.17.00 Bērzpils ielā 1A, Balvi.
Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar lokālplānojuma izstrādātāju IK „BBB” Viktoru Baškirovu (tālr. 29446423, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.).

Grafiskais materiāls

Paskaidrojuma raksts

1.ziņojums

2.ziņojums


Aicinām piedalīties Balvu novada iedzīvotājus aptaujā par pašvaldības pakalpojumu pieejamību un kvalitāti novadā!

Kategorija: Sabiedrības līdzdalība
Ceturtdiena, 04 Februāris 2016
Pēdējās izmaiņas: 04 Februāris 2016

Godātais Balvu novada iedzīvotāj! Balvu novada pašvaldība veic aptauju, lai noskaidrotu un analizētu iedzīvotāju viedokļus par dzīves kvalitāti un pašvaldības pakalpojumu pieejamību novadā.
Aptaujas rezultātus izmantos Balvu novada attīstības programmas 2011.-2017.gadam ikgadējā uzraudzības ziņojuma sagatavošanai.
Iedzīvotāju aptauju rezultātus regulāri apkopos, sistematizēs un izmantos arī novada jauno attīstības plānošanas dokumentu izstrādei.
Aptauja ir anonīma, un iegūtie rezultāti tiks izmantoti tikai apkopotā veidā. Ar aptaujas rezultātiem varēs iepazīties Balvu novada pašvaldības interneta vietnē www.balvi.lv.
Aptaujas anketas drukātā veidā ir pieejamas Balvu novada pašvaldībā un tās iestādēs. Elektroniski anketu aizpilda šeit: APTAUJAS ANKETA

Balvu novada iedzīvotāju aptauja norisināsies līdz 2016.gada 1.aprīlim.
 


Aicinām izteikt viedokli par ģenētiski modificēto kultūraugu audzēšanu Balvu novadā!

Kategorija: Sabiedrības līdzdalība
Piektdiena, 10 Aprīlis 2015
Pēdējās izmaiņas: 17 Aprīlis 2015

Balvu novada pašvaldība informē, ka tā ir uzsākusi gatavot saistošo noteikumu projektu, ar kuriem tiek plānots veikt grozījumu Balvu novada pašvaldības 2010.gada 27.maija saistošajos noteikumos Nr.8 “Par aizliegumu ģenētiski modificēto kultūraugu audzēšanai Balvu novadā”. Grozījumu projekts paredz, ka aizliegums audzēt jebkādus ģenētiski modificētos kultūraugus visā Balvu novada administratīvajā teritorijā ir spēkā 10 gadus no to pieņemšanas datuma.

Lasīt tālāk ...


Iespēja pieteikt kandidātus konkursam Par gada balvu sievietei - līderei

Kategorija: Sabiedrības līdzdalība
Otrdiena, 17 Februāris 2015
Pēdējās izmaiņas: 17 Februāris 2015


Tiek pagarināts konkurss „Balvu novada suvenīrs”

Kategorija: Sabiedrības līdzdalība
Pirmdiena, 18 Augusts 2014
Pēdējās izmaiņas: 18 Augusts 2014

No 1.augusta Balvu novada pašvaldība izsludināja konkursu „Balvu novada suvenīrs 2014”.
Vērtējot iesniegtos piedāvājumus, komisija nolēma konkursu pagarināt līdz šī gada 3.novembrim plkst.17.00.
Izveido savu suvenīru vienā no četrām cenu kategorijām, aizpildi anketu un nogādā to Balvu novada pašvaldībā, Bērzpils iela 1a, Balvi.
Labākā suvenīra autoram, ko noteiks vērtēšanas komisija, būs iespēja noslēgt līgumu ar Balvu novada pašvaldību par suvenīru iegādi reprezentācijas vajadzībām.
Labāko darbu autori tiks apbalvoti 18.novembra Valsts svētku pasākuma laikā.
Esi radošs – piedalies!

Nolikums
 


Paziņojums par Balvu novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas līdz 2030.gadam apstiprināšanu

Kategorija: Sabiedrības līdzdalība
Otrdiena, 25 Februāris 2014
Pēdējās izmaiņas: 25 Februāris 2014

Balvu novada pašvaldība informē, ka Balvu novada Dome 2014.gada 13.februāra sēdē (protokols Nr.3, 8.§) apstiprinājusi Balvu novada ilgtspējīgas attīstības stratēģiju līdz 2030.gadam.

Ar attīstības plānošanas dokumentu var iepazīties Balvu novada pašvaldībā (Bērzpils ielā 1A, Balvos, Balvu novadā) un pašvaldības mājaslapas www.balvi.lv sadaļā „Normatīvie akti un attīstības plānošanas dokumenti”.

Domes lēmums

Balvu novada ilgtspējīgas attīstības stratēģija līdz 2030.gadam


Par Balvu novada ilgtspējīgas stratēģijas līdz 2030.gadam gala redakcijas projektu

Kategorija: Sabiedrības līdzdalība
Pirmdiena, 16 Decembris 2013
Pēdējās izmaiņas: 16 Decembris 2013

Balvu novada pašvaldība informē, ka pamatojoties uz 2013.gada 12.decembra Domes sēdes lēmumu „Par Balvu novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas līdz 2030.gadam gala redakcijas projekta apstiprināšanu” (protokols Nr.19, 12.§), Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai un Latgales plānošanas reģionam atzinuma saņemšanai tiek nosūtīts Balvu novada Domes lēmums un Balvu novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas līdz 2030.gadam gala redakcijas projekts.


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei