Atbalsts ukraiņiem    Balviem 95


Aicina darbā sociālo darbinieku darbam Balvu pilsētā

Kategorija: Vakances pašvaldībā
Piektdiena, 20 Janvāris 2023
Pēdējās izmaiņas: 20 Janvāris 2023

Sociālais darbinieks Balvu pilsētāBalvu novada Sociālā pārvalde, reģistrācijas Nr.40900023392, izsludina atklātu konkursu uz vakanto  SOCIĀLĀ DARBINIEKA amatu Balvu novada Sociālās pārvaldes Sociālo pakalpojumu nodaļā, vakance uz nenoteiktu laiku (1 amata likme) darbam Balvu pilsētā.

Prasības pretendentiem(-ēm):

  • otrā līmeņa profesionālā augstākā vai akadēmiskā izglītība sociālajā darbā;
  • vēlama pieredze sociālā darbā;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
  • labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • prasmes darbā ar MS Office programmām un biroja tehniku;
  • psiholoģiskā noturība, spēja adekvāti rīkoties neparedzamās situācijās.

Lasīt tālāk...


Lauku labumu tirdziņš Balvos atzīmē 10 gadu jubileju

Kategorija: Aktualitātes
Piektdiena, 20 Janvāris 2023
Pēdējās izmaiņas: 23 Janvāris 2023

Lauku labumu tirdziņš BalvosŠogad aprit 10 gadi kopš Balvos notiek ikmēneša Lauku labumu tirdziņi, kuros piedalās - mājražotāji, zemnieki, amatnieki, kā arī citu nozaru uzņēmēji, kuri caur šo Balvu novada pašvaldības organizatoriski un finansiāli atbalstīto platformu, vēlas sevi pieteikt plašākai auditorijai.

Tirgus mērķis ir atbalstīt Balvu novada mazos uzņēmējus, tāpēc no organizatoru puses ikviens Balvu novada amatnieks tiek aicināts tirgoties pat ar neliela daudzuma pašražoto produkciju. Kopējs prieks gan tirgotājam, gan organizatoram, ka jau pirmajā reizē produkcija ir pircēju ievērota! Nereti pirmā reize pārvēršas par sadarbību daudzu gadu garumā.

Lasīt tālāk...


Aicinām atsaukties radošus, uzņēmīgus cilvēkus, lai kopā radītu un attīstītu Amatnieku māju Lāča dārzā, Balvos

Kategorija: Balvu novada projekti
Otrdiena, 10 Janvāris 2023
Pēdējās izmaiņas: 10 Janvāris 2023

Amatnieku māja 2023Aicinām atsaukties radošus, uzņēmīgus cilvēkus, lai kopā radītu un attīstītu Amatnieku māju Lāča dārzā Balvos par vietu, kas kļūtu par vienu no šī vēsturiskā parka atpazīstamības simboliem, vienlaikus piedāvājot mūsdienīgā, estētiski baudāmā vidē Balvu pilsētas iedzīvotājiem un viesiem sajust Ziemeļlatgales viesmīlību un piedzīvot pozitīvas emocijas.


Aicinām pieteikt nevalstiskās organizācijas konkursam „Ziemeļlatgales nevalstisko organizāciju gada balva 2022”

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 12 Janvāris 2023
Pēdējās izmaiņas: 12 Janvāris 2023

SprēslīcaEiropas Ekonomikas zonas un  Norvēģijas finanšu  instruments 2014.-2021.gadam |  Aktīvo iedzīvotāju fonds Latvijā | programma “Demokrātijas kultūra” |  biedrība „RITINEITIS” | projekts „Iepazīsti sevi Ziemeļlatgalē”| Nr. AIF/2020/SDK/35

Biedrība „Ritineitis” aicina iepazīties ar konkursa nolikumu un pieteikt nevalstiskās organizācijas konkursam „Ziemeļlatgales nevalstisko organizāciju gada balva 2022”.

Kandidatūras Konkursam izvirzāmas no 2023.gada 12.janvāra līdz 3.februārim, aizpildot anketu tiešsaistē: https://ej.uz/nvobalva22, iesniedzot pieteikuma anketu biedrībā „RITINEITIS”, Brīvības ielā 59a (studija Azote), Balvi, Balvu novads, LV- 4501 vai nosūtot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . 

Konkursa noslēgums un uzvarētāju apbalvošana notiek 2023.gada februārī Ziemeļlatgales NVO pasākumā "Sprēslīca".

Lasīt tālāk...


Par nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumiem

Kategorija: Aktualitātes
Trešdiena, 18 Janvāris 2023
Pēdējās izmaiņas: 26 Janvāris 2023

nin atvieglojumi dfcd6

Balvu novada domes 2021.gada 25.novembra saistošie noteikumi Nr.16/2021 “Par nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumu piešķiršanu Balvu novadā” nosaka kārtību, kādā piešķirami nekustamā īpašuma nodokļa (turpmāk – NĪN) atvieglojumi.

Atvieglojumi tiek piemēroti šādām NĪN maksātāju kategorijām (nekustamā īpašuma nodokļa apmērs taksācijas gadā pārsniedz EUR 7,00, par nekustamo īpašumu nav nekustamā īpašuma nodokļa un zemes nomas parāda par iepriekšējiem gadiem, zemes platība nepārsniedz 5 ha. Papildus kritērijus attiecīgai NĪN atvieglojumu saņemšanai lūgums skatīt saistošajos noteikumos):

Lasīt tālāk...


Darbu uzsācis Šķilbēnu valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs

Kategorija: Klientu apkalpošanas centrs
Ceturtdiena, 12 Janvāris 2023
Pēdējās izmaiņas: 12 Janvāris 2023

Šķilbēnu VPVKACLai iedzīvotājiem nodrošinātu iespēju vienkopus iegūt informāciju un praktisku palīdzību valsts pārvaldes pakalpojumu pieteikšanā, šī gada 2.janvārī darbu uzsāka Šķilbēnu valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs (VPVKAC), kurš ir jau septītais VPVKAC Balvu novadā.

Šķilbēnu pagastā VPVKAC pakalpojumi ir pieejami Rekovas bibliotēkas telpās (Rekova, Šķilbēnu pagasts, Balvu novads, LV-4587), kur klientus apkalpos VPVKAC speciāliste un bibliotēkas vadītāja Anita Kokoreviča.

Lasīt tālāk...


Lauku labumu tirdziņi Balvos 2023.gadā

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 10 Janvāris 2023
Pēdējās izmaiņas: 10 Janvāris 2023

Tirdziņi Balvos 2023Šogad aprit jau 10 gadi kopš Balvos notiek ikmēneša Lauku labumu tirdziņi. Piedalīties tirdziņos aicināts ikviens vietējais mājražotājs, zemnieks, amatnieks, mākslinieks, kā arī citu nozaru vietējie uzņēmēji, lai pārdotu pašu ražotās preces vai reklamētu savus sniegtos pakalpojumus!

Aicinām uz tirdziņiem 2023.gadā: 11.februārī, 11. martā, 8.aprīlī, 13.maijā, 10.jūnijā, 15. jūlijā Balvu novada svētku laikā, 12.augustā, 9.septembrī, 14.oktobrī, 11.novembrī, 9.decembrī.

Lasīt tālāk...


Valsts robežsardzes Viļakas pārvalde aicina informēt par pamanītiem iespējamajiem pārkāpumiem

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 05 Janvāris 2023
Pēdējās izmaiņas: 05 Janvāris 2023

Valsts robežsardzes Viļakas pārvaldeValsts robežsardzes Viļakas pārvaldes Šķilbēnu robežapsardzības nodaļa lūdz vietējos pierobežas, pierobežas joslas, kā arī citu pašvaldību iedzīvotājus informēt par pamanītiem iespējamajiem pārkāpumiem, svešām, nepazīstamām personām un transportlīdzekļiem jebkurā diennakts laikā pa zemāk norādītajiem tālruņa numuriem vai rakstot elektroniski uz e-pastu!

  • Tālruņa Nr.: 64501909; 26306739 vai 27082836.
  • E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Par sadarbību un informācijas sniegšanu anonimitāte garantēta!


No 2023. gada 1. janvāra pašvaldība vairs neizsniedz izziņas par atteikumu no pirmpirkuma tiesībām

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 03 Janvāris 2023
Pēdējās izmaiņas: 03 Janvāris 2023

Par pirmpirkuma tiesībāmAr 2023. gada 1. janvāri stājies spēkā “Pašvaldību likums“, kurā noteikts, ka vietējām pašvaldībām vairs nav noteiktas pirmpirkuma tiesības, līdz ar to pašvaldība šo funkciju vairs nepilda un neizsniedz izziņas par atteikumu no pirmpirkuma tiesībām.

Izziņas izsniegšana darījumos ar zemes īpašumiem, ja nepieciešama pašvaldības piekrišana (piemēram, nepilsoņiem, ārvalstniekiem), kā arī izziņas izsniegšana par piekrišanu lauksaimniecībā izmantojamās zemes iegūšanai īpašumā darījumos, kuros dominējošā ir lauksaimniecībā izmanojamā zeme, paliek spēkā.


Turpmāk VTUA klientus Balvos apkalpos vienreiz nedēļā

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 03 Janvāris 2023
Pēdējās izmaiņas: 03 Janvāris 2023

Izmaiņas VTUAAr 2023. gada 2. janvāri tiek mainīta Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras (turpmāk – VTUA) klientu apkalpošanas kārtība Vidzemes novados.

Lai iedzīvotājiem uzlabotu pakalpojumu saņemšanas iespējas un optimizētu pieejamos resursus, laikā, kad strauji augušas izmaksas, Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra (turpmāk – VTUA) ar 2023. gada 1. janvāri apvienos Vidzemes un daļu Rīgas reģiona nodaļu birojus, starp tiem atrodas arī Balvu novadā esošais birojs. Apvienošanas mērķis ir vairāk veicināt individuālu pakalpojumu sniegšanas pieeju izbraukumā, tā radot klientam ērtu iespēju saņemt pakalpojumus traktortehnikas atrašanās vietā un sev ērtā laikā.

Lasīt tālāk...


5000 eiro finansējumu saņem Tilžas pamatskola

Kategorija: Tilžas pamatskola
Pirmdiena, 02 Janvāris 2023
Pēdējās izmaiņas: 02 Janvāris 2023

Latvijas lotoVAS Latvijas Loto organizētās interaktīvās momentloterijas Sporto visi galvenais laimests pagājušajā nedēļas nogalē izkrita Rugāju pagastā, Balvu novadā, tāpēc, saskaņā ar loterijas noteikumiem, pie finansējuma 5000 eiro apmērā tikusi arī laimestam ģeogrāfiski tuvākā vispārizglītojošā skola, Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) projekta Sporto visa klase dalībniece. Šoreiz tā ir Tilžas pamatskola, kļūstot par divpadsmito skolu, kura projekta ietvaros 2022./2023. mācību gadā tiek pie finansējuma sporta dzīves uzlabošanai.

Lasīt tālāk...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei