Atbalsts Ukrainai


Cien. zemnieki, amatnieki, uzņēmēji!

Kategorija: Uzņēmējdarbība
Otrdiena, 26 Janvāris 2016
Pēdējās izmaiņas: 26 Janvāris 2016

Aicinām piedalīties Uzņēmēju brokastīs, kas notiks 2016. gada 12. februārī plkst. 11:00 Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrā Vidzemes ielā 2b, Balvos.

Lasīt tālāk...


Bezmaksas seminārs par aprūpi mājas apstākļos

Kategorija: Sociālās pārvaldes aktualitātes
Ceturtdiena, 07 Janvāris 2016
Pēdējās izmaiņas: 07 Janvāris 2016

Aicinām interesentus 13.janvārī plkst. 12.00, Balvu novada pašvaldības Sociālā dienesta telpās, Raiņa ielā 52, Balvos uz bezmaksas semināru par aprūpi mājas apstākļos

Kā palīdzēt tuviniekam, ja tas palicis „uz gultas”? Kā nodrošināt aprūpi paša spēkiem? Kas jāņem vērā, lai nenodarītu pāri ne aprūpējamam, ne arī savai veselībai, veicot smago aprūpes darbu? Visi šie jautājumi tiks apskatīti īpašā izbraukuma seminārā Balvos, uz kuru tiek aicināts ikviens interesents.

Lasīt tālāk...


Izsludināts Tilžas vidusskolas logo konkurss

Kategorija: Tilžas pamatskola
Ceturtdiena, 07 Janvāris 2016
Pēdējās izmaiņas: 07 Janvāris 2016

Tilžas vidusskola no 2016.gada 7.janvāra līdz 2016.gada 7.februārim izsludina konkursu par Tilžas vidusskolas logo idejas skicēm. Logo tiek izstrādāts Tilžas vidusskolai.

Konkursa nolikums šeit.


Notiks seminārs

Kategorija: Uzņēmējdarbība
Otrdiena, 05 Janvāris 2016
Pēdējās izmaiņas: 05 Janvāris 2016

19. janvārī Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrā konferenču zālē (starpstāvā) plkst. 10.00 notiks seminārs „ Tūrisma loma nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanā Ziemeļlatgalē”.
Semināra mērķis: veicināt nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanu Ziemeļlatgalē, sekmējot tūrisma nozares attīstību.
Mērķauditorija: mājražotāji, lauku saimnieki, uzņēmēji, tūrisma speciālisti.

Lasīt tālāk...


EAPN-Latvia (Latvijas PretNabadzības Tīkls) aicina piedalīties Latvijas mājamatnieku darbu izstādē

Kategorija: Uzņēmējdarbība
Otrdiena, 05 Janvāris 2016
Pēdējās izmaiņas: 05 Janvāris 2016

Mājamatnieku darbu izstāde notiks šī gada 13. un 14.aprīlī plašai auditorijai. Šo izstādi apmeklēs arī 14 speciālisti no Krievijas (Kaļiņingradas), Lietuvas (Viļņas, Paņevēžas un Šauļiem), Igaunijas (Tallinas), Polijas (Žešovas), Zviedrijas (Haparandas), Somijas (Helsinkiem) un Norvēģijas (Bergenas un Oslo).
Izstādes mērķis: veicināt inovatīvas mājamatniecības attīstību un mājamatnieku sadarbību un ekonomisko nostiprināšanos Baltijas jūras reģionā.

Lasīt tālāk...


Balvu pirmsskolas izglītības iestāde „Pīlādzītis” kļuvusi par vienu no aktīvākajām „Savai skolai” izglītības iestādēm Latgalē

Kategorija: Balvu PII ”Pīlādzītis”
Pirmdiena, 28 Decembris 2015
Pēdējās izmaiņas: 29 Oktobris 2018

Izglītības atbalsta programmā „Savai skolai” par vienu no aktīvākajām izglītības iestādēm Latgalē kļuvusi Balvu pirmsskolas izglītības iestāde „Pīlādzītis”, kas teju divu mēnešu laikā kopš programmas sākuma sakrājusi jau 3709 uzlīmes.

Lasīt tālāk...


Ziemassvētku pasākums bērniem ar īpašām vajadzībām

Kategorija: Sociālās pārvaldes aktualitātes
Otrdiena, 15 Decembris 2015
Pēdējās izmaiņas: 15 Decembris 2015

Balvu novada pašvaldības Sociālais dienests organizē Ziemassvētku pasākumu Balvu novada pašvaldībā deklarētajiem bērniem ar īpašām vajadzībām. Pasākums notiks 2015.gada 21.decembrī plkst. 11.00 Balvu pamatskolā (Partizānu ielā 16).
Bērnus, kuri nav saņēmuši ielūgumus, lūdzam pieteikties Sociālā dienesta Atbalsta un rehabilitācijas nodaļā, uzrādot invaliditātes apliecību (Ja nebūsiet paspējuši pieteikties, minētās formalitātes nokārtosim pasākuma dienā)
Tālrunis uzziņām: 64521997, vai 28652089.
 


Iedzīvotāju ievērībai!

Kategorija: Sociālās pārvaldes aktualitātes
Piektdiena, 04 Decembris 2015
Pēdējās izmaiņas: 04 Decembris 2015

Balvu novada pašvaldības Sociālais dienests informē, ka iesniegumus par pabalstiem no iedzīvotājiem pieņems līdz 14.decembrim (ieskaitot), izņemot ārkārtas gadījumus – apbedīšanas pabalsts, stihiska nelaime.
Atgādinām vecākiem, ka līdz šī gada beigām ir jāuzraksta iesniegums par brīvpusdienām mācību iestādēs: daudzbērnu ģimeņu bērniem, bērniem invalīdiem, bērniem bāreņiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem par kārtējo mācību pusgadu.

Lasīt tālāk...


Renovēts Balvu Profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas internāts

Kategorija: Balvu Profesionālā un vispārizglītojošā vidusskola
Piektdiena, 04 Decembris 2015
Pēdējās izmaiņas: 04 Decembris 2015

3. decembrī svinīgā pasākumā tika atklāts Balvu Profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas internāts. Ēkai veikta renovācija un tā atjaunota no ēkas karkasa. Projekta kopējās izmaksas 541 149 euro. Kaut arī darbi tika īstenoti ātrā laikā, vien trīs mēnešos, internāta renovācija bija ilgi gaidīta. Par spīti drēgnajiem laikapstākļiem, svinīgā atklāšana bija ļoti silta, sirsnīga un visu klātesošo sejās bija manāms liels gandarījums.

Lasīt tālāk...


Mobilais mamogrāfs Balvos

Kategorija: Sociālā un veselības aprūpe
Otrdiena, 27 Oktobris 2015
Pēdējās izmaiņas: 29 Februāris 2016

Sievietes tiek aicinātas veikt krūšu izmeklējumus tuvāk savai dzīvesvietai - Veselības Centrs 4 mobilajā mamogrāfā, kas ieradīsies 30.novembrī un 1.decembrī.
BALVOS-pie tirgus laukuma.

Lasīt tālāk...


Balvu pamatskolai 50!

Kategorija: Balvu pamatskola
Pirmdiena, 12 Oktobris 2015
Pēdējās izmaiņas: 22 Oktobris 2015

„Tikai
sastapšanās ar cilvēkiem,
kurus neesam redzējuši daudzus gadus,
liek mums saprast,
KAS IR LAIKS.”
/A.Aleksins/

Gadi paskrējuši nemanīti un lāgā nesaskaitīti, jo skolā jau nevienam nav laika gadus un mirkļus skaitīt un kuram gan skaistajos skolas gados tas arī būtu vajadzīgs!
Neesam paspējuši vēl aptvert, bet Balvu pamatskolas 50. jubilejas gads jau klāt!

Balvu pamatskolas saime savā 50.dzimšanas dienā 2015.gada 24.oktobrī aicina uz tikšanos skolotājus, absolventus, skolas darbiniekus, ikvienu, kas mīl, lolo un atceras savu skolu!

Lasīt tālāk...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Titulbilde

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei