Palielinat Fonta izmeru Option 5 Atjaunot Fonta izmeru Option 5 Samazinat Fonta izmeru Option 5
English (United Kingdom)   Latvian   Russian (CIS)
Balvu novads

Kolēģi no Igaunijas gūst pieredzi Balvu novada pašvaldībā

Šodien Balvu novada pašvaldībā viesojās pārstāvji no Igaunijas pilsētas Pōlvas. Pilsētas mērs Georg Pelisaar, mēra vietnieks Martti Rõigas, Attīstības daļas vadītāja Mari-Riina Terna, Izglītības daļas vadītājs Aivo Roonurm un Būvvaldes vadītāja Tiivi Parts tikās ar Balvu novada Domes priekšsēdētāju un attiecīgajiem Balvu novada pašvaldības speciālistiem.
Balvu novada Domes priekšsēdētājs Andris Kazinovskis kopā ar Pōlvas pilsētas mēru Georgu Pelisaaru apsekoja vairākus objektus Balvu novadā, dalījās pieredzē un pārrunāja turpmākās sadarbības iespējas.
Savukārt Balvu novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Nora Apīne iepazīstināja ar izglītības sistēmu novadā un parādīja Balvu pamatskolas, Balvu baseina, kā arī Pirmsskolas izglītības iestādes „Sienāzītis” darbu.

Lasīt tālāk...

 

Seminārs lauksaimniekiem

Šī gada 16. un 17.aprīlī Balvos Brīvības ielā 46a SIA LLKC Balvu nodaļa organizē izglītojošo bezmaksas semināru bioloģiskajiem lauksaimniekiem. Iepriekšējā pieteikšanās uz semināru pa tālruņiem 29100902, 29103683, 64521058

Semināra programma

 

Pārstāvji no Igaunijas tiksies ar Balvu novada pašvaldības speciālistiem

Šodien Balvu novada pašvaldībā viesosies pārstāvji no Igaunijas pilsētas Pōlvas. Pilsētas mērs Georg Pelisaar, mēra vietnieks Martti Rõigas, Attīstības daļas vadītāja Mari-Riina Terna, Izglītības daļas vadītājs Aivo Roonurm un Būvvaldes vadītājs Tiivi Parts tiksies ar attiecīgajiem Balvu novada pašvaldības speciālistiem, dalīsies pieredzē un pārrunās turpmākās sadarbības iespējas.
Pōlvas pilsēta Igaunijā ir viena no Balvu novada pašvaldības sadarbības partneriem.
 

 

Uzņēmēji, amatnieki aicināti prezentēt savu produkciju!

Latgales plānošanas reģions sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju Latvijā (VARAM) ir uzsācis programmas LV07 „Kapacitātes stiprināšana un institucionālā sadarbība starp Latvijas un Norvēģijas valsts institūcijām, vietējām un reģionālām iestādēm” projektu Nr.4.3-24/NFI/INP-001 „Reģionālās politikas aktivitāšu īstenošana Latvijā un reģionālās attīstības pasākumu izstrāde”.

Projekta mērķis ir stiprināt Latvijas pašvaldību un reģionu kapacitāti un sniegt atbalstu uzņēmējdarbības veicināšanas jautājumos.

Lasīt tālāk...

 

Mūsdienu deju radošais konkurss–festivāls „Move it, move it"

Lai popularizētu jaunu mūsdienīgu deju stilu attīstību un sekmētu mūsdienu deju kolektīvu radošo darbību Balvu Bērnu un jauniešu centrs sadarbībā ar Balvu Kultūras un atpūtas centru izsludinājusi konkursu-festivālu „Move it, move it".
Festivāls notiks šī gada 26. aprīlī plkst. 14.00 Balvu Kultūras un atpūtas centrā.
Latvijas un Balvu novada izglītības un kultūras iestāžu audzēkņi un neatkarīgo studiju mūsdienu deju grupu dalībnieki, nepārsniedzot 25 gadu vecumu konkursam var pieteikties un iesniegt anketas līdz 22.aprīlim Balvu Bērnu un jauniešu centrā vai rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , sīkāka informācija - Dita Nipere m.t.29284927. Dalības maksa no katra kolektīva – EUR 15,00.
Konkursa dalībnieki tiks vērtēti un apbalvoti katrā vecuma grupā atsevišķi. 1.,2., un 3. vietu ieguvēji saņems kausus, diplomus un sponsoru balvas, pārējie dalībnieki- pateicības un sponsoru balvas.

Konkursa nolikums
 

 

Balvu novada Domes sēde

2014.gada 10.aprīlī plkst.10:00. notiks Balvu novada Domes sēde (Bērzpils ielā 1A, Balvos, LV-4501 (3.stāvā, Sēžu zālē)).

Darba kārtībā:

Lasīt tālāk...

 

26.aprīlis - Lielā Talka!

26.aprīlī kārtējo gadu notiek Lielā Talka. Šajā dienā ikviens novada iedzīvotājs tiek aicināts padomāt par apkārtējo vidi, kurā mēs dzīvojam, un piedalīties Lielajā Talkā, uzkopjot savu pagalmu un palīdzot radīt pievilcīgu savu pagastu un novadu. Kopā mēs varam padarīt apkārtējo vidi sakoptu un pievilcīgu gan sev, gan iebraucējiem.
Tīra vide sākas ar Tevi pašu. Pirms nomet zemē atkritumus, padomā vai Talkas dienā Tev pašam tos nevajadzēs pacelt. Ikdienā jārūpējas par to, lai apkārt būtu sakopts un nepiesārņots, tad arī Lielajā Talkā būtu mazāk darba.
Tiekamies 26.aprīlī 9.00 no rīta Balvu pilsētas parkā. Pēc labi padarīta darba ap. plkst.13.00 parkā visus sagaidīs tradicionālā talkas zupa.
 

 

Balvu centrālajā bibliotēkā fotoizstāde "Mežs un dabas vērtības NATURA 2000 teritorijās"

No 1.aprīļa Balvu Centrālajā bibliotēkas zālē skatāma Dabas aizsardzības pārvaldes veidotā fotoizstāde "Mežs un dabas vērtības NATURA 2000 teritorijās".

Plašāka informācija šeit.