Aktuālais Balvu novadā

“Romantiskā Parīze”
Sestdien, 29. augustā, plkst. 17.00 Balvu muižas koncertzālē

29.augustā plkst.11:00 - 16:00
30.augustā plkst. 12:00 - 15:00

Prasības pretendentiem(-ēm):
- pilngadīgs Latvijas pilsonis;
- nav sodīts par tīšu noziedzīgu nodarījumu — neatkarīgi no sodāmības dzēšanas vai noņemšanas;
- nav notiesāts par tīšu noziedzīgu nodarījumu, atbrīvojot no soda;
- nav saukts pie kriminālatbildības par tīša noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, izņemot gadījumu, kad persona ir saukta pie kriminālatbildības, bet kriminālprocess pret to izbeigts uz reabilitējoša pamata;
- augstākā izglītība;
- tiesības vadīt automobili (B kategorija).

Ir atkal pagājusi vasara, izdejoti un izdziedāti XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki, gūtas uzvaras Latvijas Jaunatnes sporta olimpiādē, īstenoti vairāki nozīmīgi projekti un pavadītas neaizmirstamas dienas vasaras nometnēs. Un atkal ir pienācis jaunais darba cēliens – jaunais mācību gads.

Balvu Centrālā bibliotēka, dzejas dienu ietvaros, veido izstādi “Mana dzejoļu klade”. Tāpēc aicinām ikvienu, kam šāds dārgums ir noglabāts, to atnest uz bibliotēku 2.stāvā 11.kabinetā Ingrīdai līdz 9.septembrim. Būsim pateicīgi par ikvienu eksemplāru, ko mums uz laiku uzticēsiet. Ja rodas jautājumi, zvaniet 28330904.

Balvu novada pašvaldības Sociālais dienests atgādina, ka no 2015.gada 1.augusta pieņem iesniegumus pabalstam skolas piederumu iegādei. To var saņemt trūcīgu, maznodrošinātu un daudzbērnu ģimeņu bērni, kā arī bērni, kuriem noteikta invaliditāte, bērni bāreņi un bez vecāku gādības palikuši bērni. Pabalsta apmērs ne vairāk kā 10% no minimālās algas gadā vienam bērnam (šogad 36.00 EUR).

24. un 25. augustā Balvu novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes speciālisti apmeklēja novada izglītības iestādes, lai atsevišķi ar katru izglītības iestādes vadību pārrunātu aktualitātes, iepazītos ar paveikto un runātu par problēmām, kuras, lielākas vai mazākas, ir katrai izglītības iestādei.

Prasības pretendentam:
- augstākā juridiskā izglītība;
- vismaz 2 gadu darba pieredze profesijā;
- pieredze ar sociālo jomu saistītā darbā var tikt uzskatīta par priekšrocību.

Pieteikšanās līdz 2015.gada 4.septembrim.
Motivācijas vēstuli un CV sūtīt uz e-pasta adresi socdienests@balvi.lv
 

Sievietes tiek aicinātas veikt krūšu izmeklējumus tuvāk savai dzīvesvietai - Veselības Centrs 4 mobilajā mamogrāfā, kas ieradīsies 28.,29.septembrī.
BALVOS-pie tirgus laukuma.

Šī gada 1. septembrī no plkst. 09.00 līdz 13.00 Valsts asinsdonoru centrs (VADC) rīko asins donoru dienu Balvu muižā, Brīvības ielā 47.

Valsts asinsdonoru centrs informē, ka no šī gada 1. jūlija tika uzsākti bezskaidras naudas norēķini ar donoriem. Tas nozīmē, ka kompensācija zaudētā asins un asins komponentu apjoma atjaunošanai nākamajā dienā pēc asins ziedošanas tiek ieskaitīta donora bankas kontā. Lūdzam donorus laicīgi atvērt bankas kontu bezskaidras naudas saņemšanai. Donori bez bankas konta asinis ziedot nevarēs.


Pasākumu kalendārs