Palielinat Fonta izmeru Option 5 Atjaunot Fonta izmeru Option 5 Samazinat Fonta izmeru Option 5
English (United Kingdom)   Latvian   Russian (CIS)
Balvu novads

Ar lielisku koncertu skatītājus priecē Gruzijas mūziķi

Pavasarīgā 10.aprīļa ceturtdienā Balvu Mūzikas skolā brīnišķīgu koncertu klātesošajiem sniedza Gruzijas Bruņoto spēku Centrālā orķestra metāla pūšaminstrumentu kvinteta koncerts.
Orķestris izpildīja gruzīnu, latviešu un citu valstu komponistu oriģinālmūziku un pārlikumus metāla pūšaminstrumentu kvintetam.

Galerija
 

Pēdējās izmaiņas (Piektdiena, 11 aprīlis 2014 15:50)

 

Ceļa Gobusala – Guznava asfaltētā posma rekonstrukcija

Nākošajā nedēļā tiks uzsākta ceļa Gobusala – Guznava asfaltētā posma rekonstrukcija. Balvu novada pašvaldība šos darbus veiks projekta „Brīvības ielas rekonstrukcija no Balvu pilsētas administratīvās robežas līdz Šķērsielai pie parka”, Nr.3DP/3.6.2.1.0/13/IPIA/VRAA/001 ietvaros.

Plānoti sekojoši darbi:
- veikta ceļa asfaltbetona seguma rekonstrukcija,
- veikta lietus ūdens novadīšanas sistēmas izbūve,
- rekonstruēts krustojums,
- veikta esošo ūdens un sadzīves kanalizācijas tīklu rekonstrukcija,
- veikta sakaru infrastruktūras pārbūve.

Pēdējās izmaiņas (Trešdiena, 16 aprīlis 2014 08:57)

Lasīt tālāk...

 

Kolēģi no Igaunijas gūst pieredzi Balvu novada pašvaldībā

Šodien Balvu novada pašvaldībā viesojās pārstāvji no Igaunijas pilsētas Pōlvas. Pilsētas mērs Georg Pelisaar, mēra vietnieks Martti Rõigas, Attīstības daļas vadītāja Mari-Riina Terna, Izglītības daļas vadītājs Aivo Roonurm un Būvvaldes vadītāja Tiivi Parts tikās ar Balvu novada Domes priekšsēdētāju un attiecīgajiem Balvu novada pašvaldības speciālistiem.
Balvu novada Domes priekšsēdētājs Andris Kazinovskis kopā ar Pōlvas pilsētas mēru Georgu Pelisaaru apsekoja vairākus objektus Balvu novadā, dalījās pieredzē un pārrunāja turpmākās sadarbības iespējas.
Savukārt Balvu novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Nora Apīne iepazīstināja ar izglītības sistēmu novadā un parādīja Balvu pamatskolas, Balvu baseina, kā arī Pirmsskolas izglītības iestādes „Sienāzītis” darbu.

Lasīt tālāk...

 

Seminārs lauksaimniekiem

Šī gada 16. un 17.aprīlī Balvos Brīvības ielā 46a SIA LLKC Balvu nodaļa organizē izglītojošo bezmaksas semināru bioloģiskajiem lauksaimniekiem. Iepriekšējā pieteikšanās uz semināru pa tālruņiem 29100902, 29103683, 64521058

Semināra programma

 

Pārstāvji no Igaunijas tiksies ar Balvu novada pašvaldības speciālistiem

Šodien Balvu novada pašvaldībā viesosies pārstāvji no Igaunijas pilsētas Pōlvas. Pilsētas mērs Georg Pelisaar, mēra vietnieks Martti Rõigas, Attīstības daļas vadītāja Mari-Riina Terna, Izglītības daļas vadītājs Aivo Roonurm un Būvvaldes vadītājs Tiivi Parts tiksies ar attiecīgajiem Balvu novada pašvaldības speciālistiem, dalīsies pieredzē un pārrunās turpmākās sadarbības iespējas.
Pōlvas pilsēta Igaunijā ir viena no Balvu novada pašvaldības sadarbības partneriem.
 

 

Uzņēmēji, amatnieki aicināti prezentēt savu produkciju!

Latgales plānošanas reģions sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju Latvijā (VARAM) ir uzsācis programmas LV07 „Kapacitātes stiprināšana un institucionālā sadarbība starp Latvijas un Norvēģijas valsts institūcijām, vietējām un reģionālām iestādēm” projektu Nr.4.3-24/NFI/INP-001 „Reģionālās politikas aktivitāšu īstenošana Latvijā un reģionālās attīstības pasākumu izstrāde”.

Projekta mērķis ir stiprināt Latvijas pašvaldību un reģionu kapacitāti un sniegt atbalstu uzņēmējdarbības veicināšanas jautājumos.

Lasīt tālāk...

 

Mūsdienu deju radošais konkurss–festivāls „Move it, move it"

Lai popularizētu jaunu mūsdienīgu deju stilu attīstību un sekmētu mūsdienu deju kolektīvu radošo darbību Balvu Bērnu un jauniešu centrs sadarbībā ar Balvu Kultūras un atpūtas centru izsludinājusi konkursu-festivālu „Move it, move it".
Festivāls notiks šī gada 26. aprīlī plkst. 14.00 Balvu Kultūras un atpūtas centrā.
Latvijas un Balvu novada izglītības un kultūras iestāžu audzēkņi un neatkarīgo studiju mūsdienu deju grupu dalībnieki, nepārsniedzot 25 gadu vecumu konkursam var pieteikties un iesniegt anketas līdz 22.aprīlim Balvu Bērnu un jauniešu centrā vai rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , sīkāka informācija - Dita Nipere m.t.29284927. Dalības maksa no katra kolektīva – EUR 15,00.
Konkursa dalībnieki tiks vērtēti un apbalvoti katrā vecuma grupā atsevišķi. 1.,2., un 3. vietu ieguvēji saņems kausus, diplomus un sponsoru balvas, pārējie dalībnieki- pateicības un sponsoru balvas.

Konkursa nolikums
 

 

Balvu novada Domes sēde

2014.gada 10.aprīlī plkst.10:00. notiks Balvu novada Domes sēde (Bērzpils ielā 1A, Balvos, LV-4501 (3.stāvā, Sēžu zālē)).

Darba kārtībā:

Lasīt tālāk...