Aktuālais Balvu novadā

3.decembrī tiek atzīmēta Starptautiskā invalīdu diena. Balvu Teritoriālā invalīdu biedrība 28. novembrī Balvu muižā rīkoja pasākumu, lai godinātu savus aktīvākos biedrus, pateiktos visiem, kas atbalsta biedrību un svinētu kopā būšanu.

27. novembrī Balvu Kultūras un atpūtas centrā notika ikgadējā zemnieku un uzņēmēju balle, kurā, pavisam 11 nominācijās, tika sveikti un apbalvoti darbīgākie un veiksmīgākie zemnieki un uzņēmēji. Bija ieradušies vairāk nekā 150 viesi. Pasākuma vadītājs bija kolorītais Māris Grigalis, muzicēja grupa “No pusvārda”.

Pirmajā Adventes svētdienā, laukumā pie Balvu Kultūras un atpūtas centra, tikai iedegta pilsētas lielā egle. Sanākušajos cilvēkos, īpaši bērnos, Ziemassvētku gaidīšanas laika noskaņu palīdzēja radīt baltā sniega sega – tās tīrums, gaišums un mirdzums.

29. novembrī noslēdzies konkursa “Vecmāmiņa 2015” fināls, kas notika Jūrmalas Kultūras Centrā. Par titulu “Vecmāmiņa 2015” dalībnieces cīnījās vairākus mēnešus, jau no 12. septembra. Konkursa finālā dalībnieces atrādīja savu talantu priekšnesumus.

Balvu novada pašvaldība izsludina cenu aptauju vienkāršotiem rekonstrukcijas darbiem “Tirgus ielas nobrauktuves rekonstrukcija”, pie daudzdzīvokļu dzīvojamajām mājām Tirgus ielā 1 un Tirgus ielā 1A, Balvos, Balvu novadā.
Pretendentiem lūdzam iesniegt piedāvājumus saskaņā ar Tehnisko specifikāciju, darbu apjomiem un skici.

Tehniskā specifikācija
Darbu apjomi
Skice

Reģionālo diskusiju cikla „EPicentrs” ietvaros aicinām uz divām diskusijām ar Eiropas Parlamenta deputāti Ivetu Griguli - šo piektdien, 27.novembrī, Balvos.

Plānotas divas diskusijas:

1. plkst.13.50-14.50 Balvu valsts ģimnāzijas aktu zālē (Dārza ielā 2) notiks EP deputātes Ivetas Grigules tikšanās ar vidusskolēniem: „Mana recepte startam politikā”. T.sk., visiem interesentiem būs iespēja uzzināt par jauniešu iespējām Eiropas Parlamentā.

2. plkst.16.00 Balvu novada muzeja konferenču zālē (Brīvības ielā 46) notiks diskusija: „Pierobežas reģionu spēks”. Tajā piedalīsies pašvaldības un NVO pārstāvji, kā arī uzņēmēji un citi interesenti. Pasākums tiek rīkots sadarbībā ar Balvu novada domi.

Cien. zemnieki un uzņēmēji!
Būsiet laipni gaidīti ikgadējā Balvu novada “Zemnieku un uzņēmēju ballē 2015″ š.g. 27. novembrī plkst. 19:00 Balvu Kultūras un atpūtas centrā! Pasākumu vadīs Guntis Skrastiņš, muzicēs grupa “No pusvārda”.

18.novembrī Balvu Kultūras un atpūtas centrā tika nosvinēta Latvijas Republikas 97. gadadiena ar koncertprogrammu “Nekur nav tik labi kā mājās”. Pasākuma vadītāji Māris Pīlācis un Anita Strapcāne cildināja Latvijas skaisto dabu, tās dažādību un vērtības, priecēja ar dzejas rindām. Balvu novada Domes priekšsēdētājs Andris Kazinovskis savā uzrunā uzsvēra, ka mums ir jābūt lepniem par to, ka mums ir pašiem sava valsts, jo ne visām tautām ir šāda privilēģija, tāpēc leposimies ar savu valsti un novada iedzīvotājiem.

Advents! Gaidīšanas laiks. Četras Adventa nedēļas, četri pakāpieni ceļā uz Ziemassvētkiem, četras Adventa sveces, kuras iedegsim mājās, baznīcās, darba vietās.

4.decembrī plkst.19.00 Kubulu Kultūras namā notiks muzikāli radošs vakars dzejiskās noskaņās „Laikam laika nav”.


Pasākumu kalendārs