Atbalsts ukraiņiem    Balviem 95


14.Saeimas vēlēšanas jau 1. oktobrī! Informācija par vēlēšanu iecirkņiem Balvu novadā

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 20 Septembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 29 Septembris 2022

Saeimas vēlēšanas 20222022. gada 1. oktobrī Latvijā notiks kārtējās – 14.Saeimas – vēlēšanas, kurās uz nākamajiem četriem gadiem būs jāievēl 100 parlamenta deputāti. Iesniegtie deputātu kandidātu saraksti ir apskatāmi vietnē sv2022.cvk.lv.

Vēlēšanu dienā vēlēšanu iecirkņi Latvijā un ārzemēs vēlētājiem būs atvērti no pulksten 7.00 līdz 20.00 pēc vietējā laika. Balsstiesības Saeimas vēlēšanās ir Latvijas pilsoņiem no 18 gadu vecuma. Vairāk par balsošanas kārtību vēlēšanu iecirkņos uzzini šeit

Lasīt tālāk...


Nolemj veikt izmaiņas pašvaldības ceļu un ielu reģistrā un reģistrēt Balvu pilsētas ģerboni Ģerboņu reģistrā

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 22 Septembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 29 Septembris 2022

septembris 202222.septembrī notika kārtējā Balvu novada domes sēde, kurā deputāti darba kārtībā izskatīja 60 jautājumus.

Apstiprināja Balvu novada pašvaldības sniegto maksas pakalpojumu cenrādi par siltumenerģijas pakalpojumu

Nolēma grozīt 2022.gada 24. marta lēmuma Nr.8, §65 „Par pašvaldības sniegto ūdensapgādes, kanalizācijas un siltumenerģijas piegādes tarifu apstiprināšanu” 2.pielikumu, papildinot ar 2.punktu un izteica jaunā redakcijā. Tas paredz, ka Viļakas pilsētā, Pļavu ielā 2 siltumenerģijas maksa bez PVN par m2 būs 1,38 euro.

Lasīt tālāk...


Balvu novada administrācija aicina darbā EKONOMISTU

Kategorija: Vakances pašvaldībā
Trešdiena, 14 Septembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 14 Septembris 2022

EkonomistsBalvu novada administrācija (Reģ.Nr.40900036984) aicina darbā ekonomistu (profesijas kods 2631 02). 

Prasības pretendentiem(-ēm):

  • augstākā izglītība grāmatvedībā, finansēs vai ekonomikā;
  • kā priekšrocība tiks uzskatīta darba pieredze finanšu vadībā vai grāmatvedībā;
  • laba finanšu grāmatvedības un LR nodokļu izpratne un zināšanas;
  • teicamas valsts valodas zināšanas;
  • teicamas sadarbības un organizatoriskās prasmes;
  • analītikas spējas, precizitāte un augsta atbildības sajūta;
  • prasme darbā ar datoru (MS Outlook,Word, Excel, Power Point), kā arī prasmes darbā ar biroja tehniku.

Lasīt tālāk...


Lai būtu gan sakopti, gan skaisti! Balvu novada iedzīvotāji piedalās Pasaules talkas aktivitātēs

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 20 Septembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 29 Septembris 2022

Laimes kokiJau vairāku gadu garumā pavasarī tiek rīkota Lielā Talka, kuras laikā esam palīdzējuši Latvijai tapt zaļākai, sakoptākai, gan savācot atkritumus, labiekārtojot apkārtējo vidi, stādot kokus, gan izbūvējot jaunus apskates un atpūtas objektus. Taču rudenī Latvijā norisinās Pasaules talka, kad iedzīvotāji tiek aicināti piedalīties tradicionālajā koku sēšanas un stādīšanas  akcijā “Laimes koki”. Balvu novadā iedzīvotāji ir aktīvi gan pavasara, gan rudens talkās, tāpēc novada teritorija tiek ne tikai sakopta, bet arī padarīta skaistāka un priecē gan pašus iedzīvotājus, gan ciemiņus.

Lasīt tālāk...


Valsts ieņēmumu dienests izsludina darba vakances

Kategorija: Aktualitātes
Piektdiena, 16 Septembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 29 Septembris 2022

Darba vakances Valsts ieņēmumu dienestāValsts ieņēmumu dienests (reģ.Nr.90000069281, www.vid.gov.lv) izsludina konkursu uz Nodokļu pārvaldes Informācijas sagatavošanas daļas Trešās nodaļas galvenā nodokļu inspektora ierēdņa amatu (1 vakance uz nenoteiktu laiku). 

Nodokļu pārvaldes kompetencē ir Valsts ieņēmumu dienesta pamatdarbības un atbalsta funkcijas īstenošana nodokļu administrēšanas jomā.

Lasīt tālāk...


Ar nākamo gadu AS “Balvu Enerģija” plāno siltumenerģijas apgādes tarifa pieaugumu

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 15 Septembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 29 Septembris 2022

AS Balvu enerģijaStraujiem soļiem tuvojas gada vēsākie mēneši, līdz ar to arvien aktuālāks kļūst jautājums par gaidāmajām izmaiņām siltumenerģijas tarifos. AS “Balvu Enerģija” valdes priekšsēdētājs Sandris Šalajevs 14.septembrī Tautsaimniecības un vides komitejas sēdē ikvienu klātesošo informēja par uzņēmuma gatavību jaunajai apkures sezonai un gaidāmajiem izaicinājumiem.

AS “Balvu Enerģija” valdes priekšsēdētājs Sandris Šalajevs atzīst, ka uzņēmums ir gatavs jaunajai apkures sezonai, par ko liecina sasniegtie ekonomiskie rezultāti un tehnoloģisko iekārtu uzlabojumi 2021.gadu noslēdzot, kā arī veiktie sagatavošanās darbi vasaras laikā, bet joprojām aktuāls jautājums ir sabiedrības maksātspēja.

Lasīt tālāk...


ZZ Dats - Kā pašvaldībām iespējams ietaupīt miljonu eiro gadā?

Kategorija: Aktualitātes
Trešdiena, 14 Septembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 29 Septembris 2022

Pieteikšanās NĪN paziņojumiem elektroniski Pašvaldības katru gadu ietaupītu vairāk kā miljonu eiro, ja vismaz 80% fizisko personu nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas paziņojumus saņemtu elektroniski. 

Nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) maksāšanas paziņojuma sagatavošana un nosūtīšana pa pastu fiziskām personām Latvijas pašvaldībām gadā izmaksā vairāk kā miljonu eiro, liecina  SIA “ZZ Dats” veiktie aprēķini. Šo summu katru gadu varētu ietaupīt pašvaldību budžetā un izmantot lietderīgāk, ja vismaz 80% NĪN maksātāju – fizisko personu pieteiktos maksāšanas paziņojuma saņemšanai elektroniski, pārliecināts SIA “ZZ Dats” direktors Edžus Žeiris.

Lasīt tālāk...


Informācija par valsts reģionālā autoceļa P45 Viļaka–Kārsava posmu segumu atjaunošanu

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 13 Septembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 29 Septembris 2022

ShēmasSIA „Latgales Ceļdaris” dara zināmu, ka tiks veikti ceļa būvniecības darbi objektā: “Valsts reģionālā autoceļa P45 Viļaka–Kārsava posma km 0,04–6,27 un posma km 19,80– 23,11 seguma atjaunošana”.

  • Paredzamais darbu izpildes laiks  no 16.09.2022. līdz 17.11.2022.
  • Kontaktpersona - Būvdarbu vadītājs  Pāvels Truņins, tālr. 29946086.

Svecīšu vakari Balvu novada kapsētās 2022. gadā

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 08 Septembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 26 Septembris 2022

Svecīšu vakari Balvu novada kapsētās 2022. gadā

Informācijas papildinājums- 16.oktobrī plkst.12.00 Sv.Mise Kupravas katoļu baznīcā, plkst.14.00 Svecīšu vakars Kupravas kapsētā.


Balvu novada Pašvaldības policijai 30

Kategorija: Aktualitātes
Piektdiena, 09 Septembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 16 Septembris 2022

Pašvaldības policijai 30Pirms 30 gadiem, 9.septembrī, tika dibināta Balvu novada Pašvaldības policija, kas ir viena no vecākajām pašvaldības policijām Latvijā. Jubilejas dienā Balvu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs aicināja Pašvaldības policijas pārstāvjus uz tikšanas, lai sveiktu svētkos un pateiktos par viņu ieguldīto darbu sabiedriskās kārtības uzturēšanā un nodrošināšanā novadā.

Priekšsēdētājs Balvu novada pašvaldības policijas priekšniecei Ritai Kravalei un darbiniekiem Andim Grāvītim, Ingum Koļcovam, Raitim Kozlovskim, Viesturam Kozlovskim, Lindai Lapsei, Uldim Melnacim, Vitālijam Vilciņam pasniedza Pateicību par profesionālu darbu, godprātīgu un atbildīgu attieksmi pret dienesta pienākumu pildīšanu, sabiedriskās drošības un kārtības nodrošināšanu, un sakarā ar Balvu novada Pašvaldības policijas 30. gada dienu.

Lasīt tālāk...


Latvijas Pasts atgādina par iespējām saņemt pasta pakalpojumus klienta dzīvesvietā Balvu novadā

Kategorija: Aktualitātes
Piektdiena, 09 Septembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 09 Septembris 2022

pasts uz majamLatvijas Pasts atgādina par iespējām saņemt pasta pakalpojumus klienta dzīvesvietā vairākās Balvu novada teritorijās – Bērzkalnes, Briežuciema, Krišjāņu, Kubulu, Kupravas, Lazdukalna, Lazdulejas, Medņevas, Susāju, Tilžas, Vectilžas, Vecumu, Vīksnas un Žīguru iedzīvotāji var pieteikties pasta pakalpojumiem savā dzīvesvietā un ērti sev izdevīgā laikā tos saņemt, iepriekš sazinoties ar Latvijas Pasta Klientu centru pa tālruni: 27008001 vai 67008001. Saņemot aicinājumu par sūtījuma saņemšanu, šajās teritorijās dzīvojošie adresāti var pieteikt sūtījuma bezmaksas piegādi savā dzīvesvietā.

Lasīt tālāk...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei