Pārsteigumiem bagātais jaunais mācību gads!

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Ceturtdiena, 03 Septembris 2015
Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 03 Septembris 2015 12:50

Klāt 1.septembris ar lietus lāšu mirdzumu un ziedu smaržu. Svētku rītu ieskandināja mūzikas ritmi, kas bija dzirdami visā bērnudārza teritorijā. Mazajās un lielajās sirsniņās valdīja patīkams satraukums, jo jāver durvis pretī jaunām zināšanām, pretī lielajam brīnumam- iepazīt, iemācīties, sajust un saprast.

Vienā no vecākajām grupām ciemos atlidoja Karlsons, lai pārrunātu vasarā izdzīvoto, kopā panašķotos un vienkārši palīksmotos, bet pie mazajiem divgadniekiem saposusies ar rozā pušķi matos attipināja Miki pelīte ar pārsteigumu grozu un burvju nūjiņu. Ar tās palīdzību bērni uzbūra krāšņus, jo krāšņus burbuļus. Pašus mazākos priecēja balonu krāsainība.
Vidējā grupā bērni priecājāspar krāšņajām kļavu lapām, brūkleņu sārtajām ogām un pārsteigumu konfektēm.2.jaunākās grupas bērnus sagaidīja ķengurēns ar savām izpriecām, savukārt piecgadniekus iepriecināja jautrie burtiņi, kas citi pēc cita atrada savu īpašnieku.
Smaidīgi un ar lielu atbildības sajūtu uz grupu devās paši lielākie “sienāzēni”. Viņi šogad mācīsies tikko izremontētās grupas telpās. Rīta cēlienā pie viņiem ieradās suns un mērkaķēns, lai kopā ar bērniem rotaļātos un mēģinātu rast atbildes uz āķīģiem jautājumiem. Pastaigas laikā neizpalika vēl viens skolotāju sarūpētais pārsteigums – došanās uz kafejnīcu, lai pamielotos ar saldējuma kokteili.
Novēlam visiem aizraujošu, radošu un zinībām pilnu jauno mācību gadu!

01.JPG02.JPG03.JPG04.JPG05.JPG06.JPG07.JPG08.JPG09.JPG10.JPG11.JPG12.JPG13.JPG14.JPG15.JPG

 

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei