“Taurenīšu” grupas lidojums uz bērnu radošo modes skati

Kategorija: Kubulu PII "Ieviņa"
Trešdiena, 23 Marts 2016
Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 23 Marts 2016 09:36


Balvu profesionālā un vispārizglītojošā vidusskola katru gadu aicina uz bērnu radošajām modes skatēm, lai mēs varētu gūt zināšanas stila un tēla izveidē, stājas veidošanā, ritma izjūtā, saskarsmē ar vienaudžiem, aktiermākslā, kā arī skatuves kultūrā.

Šogad 9.starpnovadu bērnu modes skate “Mazā sirmā kumeliņā” notika 2016.gada 11.martā.
Modes skatē sagatavojām kolekciju “Puķu laumiņas”, iedvesmojoties no Kristela Fogla “Laumiņu pasakām”. Izrādījām sagatavoto tērpu kolekciju skanot Jāņa Lūsēna un Normunda Beļska dziesmai “Laimīgā zeme”( izpila “Knīpas un knauķi”).
Savu kolekciju varam raksturot tā: “Ar pirmajiem pavasara saules stariem puķu laumiņas dodas lidojumā, meklēt Laimīgo zemi. Puķu meitenes rotājušās ar skaistākajiem Latvijas ziediem: vizbulītēm, magonēm, lillijām, gundegām, kallām, magonēm un rozēm. Puķu zēni varavīksnes toņos un pustoņos rotājušies ar krokusiem”.
Kolekciju skatītājiem un žūrijai skaistā, ritmiskā dejas solī parādija 19 grupas “Taurenīši” 5-7 gadus veci bērni.
Kolekcijas tērpus no 19 toņu audumiem darinājušas Ineta un Lidija Rutmanes (Kristīnes māmiņa un vecmāmiņa), ziedu rotas no kreppapīra, dzijas un putraimu graudiņiem darināja skolotāja Inga Eisaka.
Ceļojums un tikšanās ar bērniem no PII “Pīlādzītis”, PII “Sienāzītis”un Bērzkanes PII bija saviļņojošs un pozitīvām emocijām pārbagāts.

Skolotāja Inga Eisaka
15.03.2016.

DSCN1294.jpgDSCN1322.jpgDSCN1326.jpgDSCN1328.jpgDSCN1329.jpgDSCN1336.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei