Tilžas internātpamatskola piedalās „Boulinga līgā” Rīgā

Kategorija: Tilžas internātpamatskola
Piektdiena, 06 Maijs 2016
Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 06 Maijs 2016 09:07


Jau otro gadu Tilžas internātpamatskolas skolēniem ir iespēja piedalīties LBBF rīkotajā „Internātpamatskolu boulinga līgā” „Fantasy Park” Rīgā. Sacensības starp Tilžas, Gaujienas, Sveķu, Dauguļu komandām notika četru mēnešu garumā.

Šogad boulinga līgā iespēja piedalīties bija divdesmit bērniem no katras skolas. Taču spēles finālā, kas notika 25. aprīlī, piedalījās labākie - 6. klases Lana Antoņuka, 7. klases Raivis Voits, Artūrs Procenko, 8.klases Alīna Keiša, 9.klases Aiga Voite, Juris Karass. Kopā ar komandu visas spēles pārstāvēja un sagatavoja skolotājs Rolands Timoškāns. Pēc spraigas fināla spēles - 1. vietas ieguvēji - Aiga Voite un Raivis Voits no LBBF prezidenta Kaspara Markševica saņēma lielisku balvu - trīs dienu ceļojumu uz Stokholmu, kas notiks jau tuvākajā laikā.
Katru reizi, kad sacensību dalībnieki ieradās Rīgā, ar fonda un sponsoru palīdzību, skolēniem bija iespēja cienāties gan McDonald’s, gan Hesburgerā, finālā bērni siltas pusdienas varēja nobaudīt „Hercogs” ģimenes restorānā.
LBBF motto ir: „Atver sirdi labiem darbiem!”, tāpēc Tilžas internātpamatskolas kolektīvs saka lielu PALDIES Latvijas Bērnu bāreņu fondam par sagādāto iespēju!

M.Timoškāne

img-1.jpgimg-2.jpgimg-3.jpgimg-4.jpgimg-5.jpgimg-6.jpgimg-7.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei