Tilžas vidusskolas pirmsskolas izglītības grupai darbīgi aizvadīts mācību gads un godam nopelnīta atpūta

Kategorija: Tilžas pamatskolas pirmsskolas izglītības grupa Vectilžā
Pirmdiena, 29 maijs 2017
Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 29 maijs 2017 15:31

img 003

19. maijā Tilžas vidusskolas pirmsskolas izglītības grupas bērni kopā ar vecākiem, audzinātājām un grupas personālu devās mācību ekskursijā apskatīt Gulbenes novadu. Pirmais apskates objekts bija z/s „Purmalas” Galgauskas pagastā. Tur mūs sagaidīja laipna saimniece, kura nodarbojas ne tikai ar mājražošanu, bet arī audzē dažādus putnus un dzīvniekus. Viņa labprāt izrādīja savu saimniecību - kazas, pīles, govis, teliņus, cāļus, vistas, tītarus un tikko dzimušu ruksēnu.

 Jaunu pieredzi bērni ieguva paši gatavojot pīrāgus. Mielojāmies pie bagātīgi klāta galda. Zemnieku saimniecībā saražotie lauku labumi bija sātīgi un garšīgi. Kurinājām ugunskuru un cepām desiņas.

Ekskursiju turpinājām ar Gulbenes apskati. Mācījāmies ielu pāriet pie luksafora. Pilsētas skvērā izmēģinājām rotaļu laukuma atrakcijas.

Pēdējais mūsu apskates objekts - Gulbenes dzelzceļa stacija un šaursliežu bānītis. Visi kopā devāmies uz Stāmerienu ar šo unikālo transporta līdzekli. Daudzi šādu braucienu baudīja pirmo reizi. Sajūtas ir brīnišķīgas.

Paldies sakām Vectilžas pagasta pārvaldei par transporta nodrošināšanu.

img-001.jpgimg-002.jpgimg-003.jpgimg-004.jpgimg-005.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei