Ziemassvētku pārsteigums Bērzpils vidusskolas Krišjāņu filiālē

Kategorija: Bērzpils pamatskolas Krišjāņu filiāle
Ceturtdiena, 28 Decembris 2017
Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 28 Decembris 2017 15:55

tmb20171228155034

22.decembrī Bērzpils vidusskolas Krišjāņu filiālē notika Ziemassvētku pasākums, kura laikā skolēni iepriecināja vecākus, vecvecākus un pedagogus rādot uzvedumu “Dāvanas Ziemassvētku vecītim”.

Liels pārsteigums visiem klātesošajiem bija Rūķu mammas un viņas palīgu ierašanās no Krišjāņu pagastā esošā viesu nama “Noras”. Rūķu māte aktīvi iesaistīja skolēnus un visus klātesošos bērnus dažādās rotaļās un aktivitātēs. Skolēniem un bērniem bija ar Sprīdīša lāpstu jāsagrābj konfektes, lidojot ar raganas slotu jāpaņem mandarīni, no lielā dāvanu maisa rotaļas laikā jāizvelk sev rotaļlieta, ar uzliktām brīnumbrillēm jāatrod konfekšu sauja. Lai gan darbošanās notika komandās, zaudētāju nebija, jo visiem skolēniem un bērniem bija pilnas rūķu cepures ar konfektēm un mandarīniem, kā arī katram pa mīļmantiņai. Arī visi klātesošie tika pacienāti ar Ziemassvētku kārumiem.

Viss Bērzpils vidusskolas Krišjāņu filiāles kolektīvs saka paldies Rūķu mammai par atrakcijām un svētku prieku, bet īpašs paldies viesu nama “Noras” īpašniekiem Annai un Valdim Lūzeniekiem par konfektēm, mandarīniem un rotaļlietām, par jauko Ziemassvētku pārsteigumu! Lai viņiem Jaunais gads nāk ar veiksmi darbos, laimi un sapņu piepildījumu!

img-001.jpgimg-002.jpgimg-003.jpgimg-004.jpgimg-005.jpgimg-006.jpgimg-007.jpgimg-008.jpgimg-009.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei