Decembris Tilžas vidusskolas pirmsskolas izglītības grupā

Kategorija: Tilžas pamatskolas pirmsskolas izglītības grupa Vectilžā
Piektdiena, 05 Janvāris 2018
Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 11 Janvāris 2018 10:59

tmb20180105102305

Decembra mēnesis pagājis svētku noskaņās. Tas iesākās ar Adventes gaidīšanu. Kopīgi gatavojām Adventes vainagu. 5.decembrī mūs apciemoja priesteris Staņislavs Prikulis. Pēc Svētās Mises, priesteris svētīja sanestos Adventes vainagus un kopā ar bērniem iededza pirmo Adventes svecīti.

Gaidot svētkus, visi kopīgi rotājām telpas un logus. Kā liels pārsteigums pie mums ieradās skaista, kupla egle. Paldies pagasta saimniekam Vitālijam Plešam, kas palīdzēja eglītei no meža atkļūt pie bērniem. Nu tā bija jāsapoš, tāpēc visi devāmies ārā un cītīgi pušķojām to – karinājām zaros sarkanās eglīšu bumbas, baltās sniegpārslas un gaismiņas, līdz eglīte iemirdzējās svētku rotās. Visiem bija liels prieks un likās, ka svētki tūlīt, tūlīt būs klāt. Katru dienu cītīgi strādājām, gatavojot Ziemassvētku koncertu – mācījāmies dziedāt, dejot, skaitīt pantiņus un spēlēt ludziņu. Dienas ritēja ātri. Vēl bija jāpaspēj pagatavot apsveikumi, tāpēc griezām, zīmējām un līmējām.

21.decembris – ilgi gaidītā svētku diena ir klāt! Eglītē deg svecītes. Ieradušies lāči, zaķi, vāvere, ezis, vilks, pele, rūķi. Paldies vecākiem par sarūpētajām skaistajām maskām. Paldies lielajiem rūķiem, kas mums pastāstīja par Ziemassvētkiem. Kas gan tie būtu par svētkiem bez Ziemassvētku vecīša. Saucām, saucām un sasaucām! Viņš ieradās ar lielu, lielu konfekšu maisu. Prieks bija lieliem un maziem. Laiku vadījām kopīgās dziesmās, rotaļās un fotogrāfējoties pie svētku egles. Paldies Ziemassvētku vecītim, ka neaizmirsa mūs apciemot.

Anda Bombāne

img-001.jpgimg-002.jpgimg-003.jpgimg-004.jpgimg-005.jpgimg-006.jpgimg-007.jpgimg-008.jpgimg-009.jpgimg-010.jpgimg-011.jpgimg-012.jpgimg-013.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei