Aukstie un sniegotie ziemas mēneši mūsu pirmsskolas grupiņā pavadīti jautri un darbīgi

Kategorija: Tilžas pamatskolas pirmsskolas izglītības grupa Vectilžā
Piektdiena, 23 Marts 2018
Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 14 maijs 2018 14:08

tmb20180323105832

2.februārī atzīmējām Sveču dienu. Kopīgi ar vecākiem izveidojām sveču izstādi, lasījām ticējumus un vērojām laika apstākļus. Priesteris St. Prikulis novadīja Svēto Misi.

9.februārī Phjončhanā atklāja ziemas olimpiskās spēles. Mēs sekojām sporta notikumiem, jūtām līdzi Latvijas sportistiem un paši aktīvi sportojām Olimpiskajā dienā – metām, vēlām, vilkām, skrējām, rāpāmies un vēlāmies.

Ar jautrām izdarībām pavadījām Metenīti. Daba sarūpējusi siltu sauli un daudz sniega. Braucām no kalna ar ragavām. Nelielā atpūtas brīdī dzērām veselīgu zāļu tēju un mielojāmies ar pankūkām, kā jau Meteņos pienākas.

Grupiņā notika arī jautrie brīži – sveicām Vanesu un Markusu dzimšanas dienā, cienājāmies ar vecāku sarūpētajiem saldumiem. Neatņemama svētku sastāvdaļa ir kopīgas rotaļas un dejas. 8.marta rīts sākās ar ziediem un apsveikumiem Sieviešu dienā. Svētku noskaņojumā izlocījām kājas „disenītē”.

Ciemojāmies pagasta bibliotekā. Bibliotekāre pateicās par aktīvu iesaistīšanos Bērnu žūrijas grāmatu lasīšanā. Čaklie lasītāji saņēma īpašas rokassprādzītes, diplomus un saldumus.

5. martā noslēdzās Zaļās jostas organizētais izlietoto bateriju vākšanas konkurss. Vairākus mēnešus visi kopīgi esam aktīvi darbojušies un nesuši baterijas. Rezultātā esam priecīgi par paveikto darbu un ceram uz labu rezultātu kopvērtējumā.

Anda Bombāne
Tilžas vidusskolas vispārējās pirmsskolas izglītības grupas skolotāja

img-001.jpgimg-002.jpgimg-003.jpgimg-004.jpgimg-005.jpgimg-006.jpgimg-007.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei