Pirmsskolas izglītojamo aktivitātes Vectilžā

Kategorija: Tilžas pamatskolas pirmsskolas izglītības grupa Vectilžā
Pirmdiena, 14 maijs 2018
Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 14 maijs 2018 14:07

tmb20180514140348

Jaukais pavasaris ir klāt! Siltie saules stari vilina ārā. Kas var būt jaukāks par zaļu zālīti, plaukstošām pienenēm un putnu dziesmām?! Mēs esam laimīgi, jo mums tas viss ir.

21.martā mūsu grupiņā bija vecāku diena. Gan māmiņas, gan tēti varēja vērot nodarbību norisi un bērnu ikdienas gaitas.

3.aprīlī kopīgi svinējām Lieldienas. Lai nopelnītu saldumus, bija jāizpilda Lieldienu Zaķa uzdevumi – lecām kā zaķi, no rotaļu laukumā atrastiem materiāliem veidojām zaķi, minējām mīklas, skaitījām tautasdziesmas un šūpojāmies šūpolēs, lai vasarā nekož odi. Un kas tās par Lieldienām bez olu ripināšanas un olu kaujām? Paldies vecākiem kas atsaucās uz aicinājumu un kopā ar saviem bērniem pagatavoja skaistas Lieldienu kompozīcijas. Tās ienesa svētku noskaņojumu mūsu telpās.

Kā katru gadu, arī šogad mēs aktīvi ņēmām dalību Lielās Talkas pasākumos. 25.aprīlī, bruņojušies ar lielu darba sparu un darba cimdiem, devāmies mācību iestādes apkārtnes sakopšanas darbos.

Bibliotēku nedēļas ietvaros, 26.aprīlī ciemojāmies pagasta bibliotēkā. Tur mūs gaidīja liels pārsteigums – lācis. Mums nemaz nebija bail, jo labsirdīgais lācis lasīja pasakas un cienāja ar saldumiem. Katrs bērns dāvanā saņēma skaistu krāsojamo grāmatu. Atvadoties kopīgi fotografējāmies.

Maija sākumā savu otro dzimšanas dienu svinēja Madara, bet 7. maijā savu trešo dzimšanas dienu svinēja Sandis. Jautrajā brīdī jubilāri saņēma dāvanas un laba vēlējumus. Kopīgi gājām rotaļās un baudījām vecāku sarūpētos saldumus. Paldies!

10.maijā ciemos gaidījām māmiņas, lai sveiktu skaistajos pavasara svētkos – Mātes dienā. Nelielajā svētku koncertā skanēja dziesmas, dzejoļi un tautasdziesmas par māmiņu. Katrs bērns sveica savu māmiņu ar pašgatavotu apsveikumu un pavasara ziediem. Kopīgas sarunas turpinājās pie kafijas tases un svētku kliņģera.

Ar ļoti patīkamu rezultātu ir noslēdzies Zaļās Jostas organizētais izlietoto bateriju vākšanas konkurss. Savu pagājušā gada sasniegumu esam uzlabojuši un kopvērtējumā ieguvuši 2.vietu. Esam ļoti gandarīti par paveikto un sakām milzīgu paldies visiem, kas iesaistījās akcijā un palīdzēja sasniegt augsto rezultātu.

Anda Bombāne
Tilžas vidusskolas pirmsskolas izglītības grupas vadītāja

img-001.jpgimg-002.jpgimg-003.jpgimg-004.jpgimg-005.jpgimg-006.jpgimg-007.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei