Trīs izglītojoši braucieni

Kategorija: Tilžas pamatskolas pirmsskolas izglītības grupa Vectilžā
Otrdiena, 29 maijs 2018
Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 29 maijs 2018 17:22

tmb20180529164653

Katru gadu 17.maijā ugunsdzēsēji un glābēji svin savus profesionālos svētkus. Visos VUGD posteņos tiek rīkotas atvērto durvju dienas. Atsaucoties šim aicinājumam ciemojāmies Tilžas VUGD postenī. VUGD Balvu daļas nodaļas komandieris seržants Jānis Jaunžeikars izrādīja depo, pastāstīja par ugunsdzēsēju darba ikdienu, parādīja tehniku. Bērni varēja uzmērīt ugunsdzēsēju ekipējumu.

21.maijā kopā ar bērnu vecākiem devāmies ekskursijā uz kaimiņu Rugāju novadu. Tuvāk iepazināmies ar z/s "Baķi”. Mūs sagaidīja laipni un atsaucīgi saimnieki. Pats saimnieks mums izrādīja savu lielo aitu ganāmpulku, kas ganījās skaistajos Pededzes krastos. Bērniem bija iespēja pabarot un samīļo mazos kazlēnus. Aplūkojām arī trušus, kas baudīja saulīti un zaļo zāli savos būros. Saimniece visus ceļotājus cienāja ar pankūkām. Šajā sētā ik uz soļa bija jūtamas rūpes par savu zemi, liela darba mīlestība un labestība pret ciemiņiem. Liels paldies šiem varonīgajiem cilvēkiem un visiem iesakam apmeklēt šo saimniecību. Tālāk savu ekskursiju turpinājām Rugāju pagasta atpūtas laukumā. Bērni ar lielu interesi izmēģināja atrakcijas un trenažierus.

25.maijā mūsu grupiņas pārstāvji Markuss un Emīlija – čaklākie izlietoto bateriju vācēji devās uz Tērveti, lai saņemtu nopelnīto balvu par izcīnīto 2.vietu izlietoto bateriju vākšanas konkursā "Tīrai Latvijai”. Bērni baudīja notikumiem pilno dienu un mājās atgriezās ar dāvinājumu 300 euro vērtībā veselīga dzīvesveida stiprināšanai, dāvanām un saldumiem visiem grupiņas bērniem.

Ar to mūsu aktivitātes nebeidzas. Vecākie grupiņas bērni – dejotāji gatavojas koncertam Balvos. Gatavojamies svinīgi un aktīvi pavadīt pēdējo skolas dienu - 31.maiju. 1.jūnijā piedalīsimies novada rīkotajā sporta dienā.

img-001.jpgimg-002.jpgimg-003.jpgimg-004.jpgimg-005.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei