Uzņēmējdarbības vides attīstība Balvu novadā veidojas caur dialogu

Kategorija: Uzņēmējdarbība
Piektdiena, 08 Marts 2019
Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 08 Marts 2019 11:27

tmb20190308111855

Balvu novada pašvaldība atbalsta dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi, gan piešķirot labāko ideju autoriem grantu finansējumu, gan informējot tos par iespējām, izmantot citu uzņēmējdarbību atbalstošo institūciju piedāvājumu.

No 2019. gada 1. līdz 20. martam atvērta pieteikumu pieņemšana dalībai inkubācijas programmā Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Rēzeknes biznesa inkubatorā. Inkubācijas programmā aicināti pieteikties uzņēmumi, kuri reģistrēti ne ilgāk par trim gadiem. LIAA Biznesa inkubatori ir finansēti ERAF projekta “Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators” ietvaros.

6. martā Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centra uzņēmējdarbības speciāliste Gunta Božoka rīkoja topošo un esošo Balvu novada uzņēmēju tikšanos ar LIAA Rēzeknes biznesa inkubatora vadītāju Skaidrīti Baltaci.

Individuālu konsultāciju laikā interesenti uzzināja par inkubācijas programmas uzņemšanas noteikumiem un piedāvājumu, kā arī izvērtēja tās derīgumu savas biznesa idejas attīstības nodrošināšanā.

Konsultāciju rezultātā tika noslēgti vairāki pirmsinkubācijas līgumi, kā arī tiks rakstīts pieteikums inkubācijas programmai.

Arī Balvu novada pašvaldības granta konkursa uzvarētāji turpina attīstīt savas biznesa idejas, piemēram, Emīls Jauntēvs konkursā „Laukiem būt” iekļuvis finālā, bet Ingrīda Supe, pieteikusies LIAA pirmsinkubācijas programmai.

14. martā, Vidzemes ielā 2B, Balvos, Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrā tiek rīkots seminārs par sociālo uzņēmējdarbību, kurā tiek dota iespēja klātienē tikties ar Labklājības ministrijas pārstāvjiem, izprast sociālās uzņēmējdarbības koncepciju un izvērtēt savas idejas dzīvotspēju un konkurētspēju.

Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centra darbinieki piedāvā bezmaksas konsultācijas un informējošu atbalstu uzņēmējiem un tūrisma pakalpojumu sniedzējiem biznesa uzsākšanai un tā attīstībai. Iepriekšēja pieteikšanās, zvanot uzņēmējdarbības atbalsta speciālistei Guntai Božokai 26461435 vai tūrisma organizatorei Inetai Bordānei 29272948.

Tikai savstarpējas sadarbības rezultātā, caur dialogu, varam veidot ilgtspējīgu uzņēmējdarbības vidi Balvu novadā.

Informāciju sagatavoja
Gunta Božoka
Balvu novada pašvaldības
Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centra
uzņēmējdarbības atbalsta speciāliste
tālrunis: 26644641
www.balvi.lv vai http://zlbc.lv/

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei