Kristiāns Bokta - Aizsardzības ministrijas organizētā konkursa “Neatkarības ceļš” laureāts

Kategorija: Balvu Valsts ģimnāzija
Otrdiena, 26 Novembris 2019
Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 26 Novembris 2019 16:17

kristians_26112019.jpg

Aizsardzības ministrijas organizētais konkurss “Neatkarības ceļš” norisinājās no 15. jūlija līdz 22. septembrim. Tajā dalībnieki katru nedēļu tika aicināti apciemot kādu no Aizsardzības ministrijas izsludinātajām Neatkarības kara cīņu vietām, kuras bija atrodamas tīmekļa vietnē www.neatkaribaskars.lv.

Konkursā varēja piedalīties ikviens, kam interesē vēsture, Latvijas apceļošana un nav sveši sociālie mediji. BVĢ 12. klases skolnieks Kristiāns Bokta izmantoja šo lielisko iespēju. Viņš katru nedēļu no 15. jūlija līdz 22. septembrim apmeklēja norādītās Neatkarības kara cīņu vietas, tās fotografēja un publicēja savā Facebook kontā, klāt pierakstot kādu interesantu faktu par aplūkoto vietu.

Kristiāns stāsta: “Šī bija lieliska iespēja apceļot Latviju, iedziļināties Neatkarības kara vēsturē, apskatīt pieminekļus un iepazīt tuvāk savu zemi un tās varoņus. Kopumā ceļā tika pavadītas daudzas stundas un nobraukti vairāki tūkstoši kilometru, bet pretī saņemtās emocijas ir vārdiem neaprakstāmas. Iegūtās zināšanas man noder vēstures stundās, kad mācāmies par Latvijas vēsturi. Kaut arī konkurss ir noslēdzies, esmu apņēmības pilns turpināt apmeklēt citas Neatkarības kara cīņu vietas.”

18. novembra militārās parādes vērošana no īpašas VIP ložas kopā ar ģimeni, aizsardzības ministra Arta Pabrika rokasspiediens un piemiņas veltes, bija balva, ko saņēma Kristiāns par piedalīšanos konkursā.

Mēs ar Tevi lepojamies, Kristiān!

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei